• GoHome Professional
nekretnine paklenica prodaja porasla cijena - GoHome
  • nekretnine paklenica prodaja porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine paklenica prodaja porasla cijena

  • Za upit "nekretnine paklenica prodaja porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAKLENICA, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se moderan jednosoban stan netto površine 53 m² smješten na prvom katu kvalitetno građene novogradnje. Stan je funkcionalno i pažljivo projektiran te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 75.000 €, 612,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, površine 612 m², savršeno za izgradnju luksuzne obiteljske vile ili turističkog objekta. Ova lokacija je prava oaza mira, idealna za one koji žele investirati u turizam, a ujedno uživati u blizini....

 
 
 
  Apartman, PAKLENICA, 380.000 €, 106,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se prostran i moderno koncipiran trosoban stan netto površine 106 m², smješten na drugom katu kvalitetne stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, zasebnog WC-a, tri spavaće sobe te prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Posebnu....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 80.000 €, 728,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Selinama, Starigrad Paklenica, ukupne površine 728 m², idealno za izgradnju luksuzne obiteljske kuće ili investicijski objekt za turizam. Ova lokacija nudi ne samo blizinu mora, već i savršenu povezanost s prirodnim ljepotama,....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 2.500.000 €, 13100,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo pri prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta u Starigradu - NP Paklenica, površine 13.100m2. Zemljište se nalazi prvi red do mora. Priključci struje i vode odmah do parcele, kanalizacija će uskoro biti provedena. U postupku je parcelizacije pa se može kupiti i samo dio....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 1.381.120 €, 10624,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STARIGRAD, NP PAKLENICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE PRVI RED UZ MORE Posredujemo pri prodaji atraktivne građevinske parcele u Starigradu - NP Paklenica, površine 10.624m2. Parcela se nalazi dijelom uz prvi red do mora, prvi dio parcele je kvadratnog oblika (širina cca 45m, dužina 42m),....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1531,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Seline, prodaje se građevinsko zemljište koje se nalazi na 3km od Starigrada - Paklenice u smjeru Zadra. Zemljište je smješteno vrlo blizu ulaza u Nacionalni Park Paklenica te samim tim ima i veliki potencijal za turističku namjenu, ali je pogodno i za izgradnju obiteljske kuće ili....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 83.000 €, 236,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 236 m² smješteno u Starigradu, na izuzetnoj lokaciji svega 60 metara od mora. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika i blago nakošeno, što omogućuje optimalno projektiranje luksuzne vile ili kuće za odmor s otvorenim, trajnim....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 250.000 €, 839,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2022.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 839m2 u Starigrad-Paklenica (građevinska zona),u neposrednoj blizini hotela Rajna, hotela Alan i trgovackog centra Tommy, 100m od skretanja za Nacionalni park-Paklenica ( udaljenost od mora 150m)..Dozvoljena gradnja različitih vrsta objekata....

 
 
 
  Zemljište, PAKLENICA, 145.000 €, 1347,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

SELINE (STARIGRAD-PAKLENICA) Prodajemo ravno građevinsko zemljište od 1347 m2 na udaljenosti od 300 m zračne linije od mora, 3 km od Starigrada, 1.5 km od ulaza u Malu Paklenicu, ispod Jadranske magistrale. Zemljište je "L" oblika, ima prilazni put, a priključci za vodu i struju nalaze....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine paklenica prodaja (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.