• GoHome Professional
nekretnine pag prodaja luksuzan 110 m2 - GoHome
  • nekretnine pag prodaja luksuzan 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pag prodaja luksuzan 110 m2

  • Za upit "nekretnine pag prodaja luksuzan 110 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.223 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAG, 355.000 €, 108,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se luksuzni stanovi u modernim zgradama A i B koje su građene prema najvišim nZEB standardima energetske učinkovitosti. Riječ je o projektima vrhunske kvalitete koji spajaju suvremenu arhitekturu, najmodernije materijale i pametne tehnologije, uz iznimno niske troškove potrošnje....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju ? Šimuni, otok Pag 2 spavaće sobe | 2 kupaonice | Pogled na more | Vrhunska gradnja | Useljenje 09/2025 Lokacija: Šimuni, otok Pag Stambena površina: 107,55 m² Prodajna površina (ukupno s terasom i parkingom): 214,77 m² Spremište 4,08m2 Spavaće sobe: 2....

 
 
 
  Stan, PAG, 657.400 €, 104,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZAN STAN NA OTOKU PAGU PRVI RED DO MORA Zamislite jutra uz zvuk valova i otvoren pogled na kristalno čisto more ovo nije odmor, ovo je svakodnevica. Na prodaju je vrhunski opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji smještenoj u prvom redu do mora na Otok Pag jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pag prodaja luksuzan 110 m2'
360.000 €
360.000 €
755.000 €
  Stan, PAG, 355.000 €, 108,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan stan u prizemlju ? Šimuni, otok Pag 2 spavaće sobe | 2 kupaonice | Pogled na more | Vrhunska gradnja | Useljenje 09/2025 Lokacija: Šimuni, otok Pag Stambena površina: 108,32 m² Prodajna površina (ukupno s terasom i parkingom): 220,61 m² Spremište 8,1m2 Spavaće....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 100,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Luksuzni penthousi s pogledom na more na otoku Pagu. U ponudi su 6 penthousea površine 100 m2 smješteni u tri moderne zgrade s atraktivnom okućnicom i parkingom. Protežu se na dvije etaže. Na prvoj etaži nalazi se velika spavaća soba, dvije kupaonice, kuhinja, dnevni boravak, blagovaonica....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 108,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Penthouse s panoramskim pogledom na more - ekskluziva 200m od mora U prodaji je impresivan luksuzni penthouse s vlastitim ulazom i krovnom terasom od čak 102m² s panoramskim pogledom na more, smješten u mirnom dijelu Mandri na otoku Pagu. Ova nekretnina je dio elitnog objekta s ukupno....

 
 
 
  Stan, PAG, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Ekskluzivan penthouse u modernoj, luksuznoj zgradi s samo 3 jedinice, smješten svega 200 m od mora! Ovaj prestižni dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn te impresivnu krovnu terasu od 102 m² s privatnim pristupom i pogledom koji oduzima dah. OSNOVNE PREDNOSTI NEKRETNINE-....

 
 
 
  Stan, PAG, 375.000 €, 116,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju ? Šimuni, otok Pag 2 spavaće sobe | 2 kupaonice | Pogled na more | Vrhunska gradnja | Useljenje 09/2025 Lokacija: Šimuni, otok Pag Stambena površina: 116,63 m² Prodajna površina (ukupno s terasom i parkingom): 270,96 m² Spremište 8,1m2 Spavaće sobe: 2 Kupaonice/WC:....

 
 
 
  Apartman, PAG, 670.000 €, 120,00 m2 cca 5580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Luksuzni dvoetažni apartman prvi red do mora. Apartman se nalazi na 2. i 3. katu novoizgrađene zgrade. Na prvoj etaži nalaze se tri spavaće sobe, dvije kupaonice i dva balkona, gdje možete uživati u svježem morskom zraku i predivnom pogledu na more. Na drugoj etaži nalazi se galerija,....

 
 
 
  Stan, PAG, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, PAG, 650.000 €, 100,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Luksuzni apartman prvi red do mora s bazenom. Apartman se nalazi u prizemlju nove luksuzne zgrade od 2 kata. Sastoji se od vrta od 60m2, dvije spavaće sobe, moderno uređene kupaonice i dodatnog WC-a za goste, prostranog hodnika, opremljene kuhinje i blagovaonice, udobnog dnevnog boravka.....

 
 
 
  Kuća, PAG, 850.000 €, 120,00 m2 cca 7080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila na Otoku Pagu, predio Bošana, rijetka lokacija blizu mora okružena cjelogodišnjom borovom šumom i udaljena SAMO 50M od plaže. Cijena : Presale: 850 000 eur, uplata 85 000 eur kapare na depozitni račun banke te potpis predugovora kod javnog bilježnika. Nakon izgradnje....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 99,45 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni penthouse s galerijom organiziran je na dvije etaže površine 99.445 m2 na otoku Pagu, u Novalji. Promišljena tlocrtna dispozicija stana obuhvaća na ulaznoj etaži dnevni boravak i blagovaonu open space stila te kuhinju, sobu, kupaonicu, ostavu, toalet i balkon dok se gornja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com