• GoHome Professional
nekretnine pag prodaja do 100 m2 kvalitetan - GoHome
  • nekretnine pag prodaja do 100 m2 kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pag prodaja do 100 m2 kvalitetan

  • Za upit "nekretnine pag prodaja do 100 m2 kvalitetan" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.943 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAG, 337.050 €, 96,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam moderan projekt vrhunske novogradnje u jednom od najatraktivnijih naselja na otoku Pagu, Šimunima. Projekt se sastoji se od ukupno 4 stambene zgrade atraktivnog i modernog dizajna. Zgrade se nalaze na svega 120 metara od mora, plaža, ugostiteljskih objekata, ACI....

 
 
 
  Stan, PAG, 333.515 €, 95,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 313.500 €, 95,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju Moderan dvoetažni apartman s pogledom na more, Šimuni, otok Pag (S4) Prodaje se kvalitetno građen i moderno uređen dvoetažni apartman u prizemlju novogradnje s ukupno četiri stambene jedinice, smještene u mirnom i atraktivnom dijelu mjesta Šimuni na otoku Pagu. Apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pag prodaja do 100 m2 kvalitetan'
290.000 €
290.000 €
371.500 €
  Apartman, PAG, 337.050 €, 96,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAG, 313.500 €, 95,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAG, 333.515 €, 95,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAG, 350.840 €, 100,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 336.525 €, 96,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PAG, 613.600 €, 92,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Na atraktivnoj lokaciji, u prvom redu do mora, prodaje se moderan dvosoban apartman s prekrasnim otvorenim pogledom na more, smješten u kvalitetnoj novogradnji. Apartman ima ukupno 92 m² stambene površine i odlikuje se promišljenim rasporedom te puno prirodnog svjetla. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, PAG, 359.000 €, 87,60 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u novogradnji površine 87,60m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je smješten dnevni boravak, ulazni pred prostor, dnevni boravak, kupaonica, spremište, stubište dok su na katu tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik i stubište. Pripada mu vrt od cca....

 
 
 
  Stan, PAG, 305.725 €, 87,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mandre ? Dvosobni apartman 87 m², prizemlje, terasa, vrt Na prodaju je prostrani i suvremeno dizajnirani dvosobni stan s dnevnim boravkom (oznaka S3), smješten u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno osam stambenih jedinica, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Mandrama,....

 
 
 
  Stan, PAG, 383.206 €, 82,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i zelenom okruženju borove šumice u Punta Šimuni, svega tridesetak metara od mora, nalazi se moderna novogradnja vrhunske kvalitete gradnje i opreme. Objekt je smješten na izuzetnoj mikrolokaciji koja pruža idealan spoj privatnosti, prirodnog ambijenta i blizine plaže. Planirano....

 
 
 
  Apartman, PAG, 290.000 €, 82,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Šimuni, Pag Moderan dvoetažni apartman s pogledom na more S2 Kvalitetno građen i moderno uređen dvoetažni apartman u prizemlju nove zgrade s četiri stambene jedinice u Šimunima, u blizini mora i plaža. Prizemlje obuhvaća otvoreni koncept kuhinje i dnevnog boravka, te toalet, dok kat....

 
 
 
  Stan, PAG, 290.000 €, 82,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 350.052 €, 69,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam projekt novogradnje u Šimunima, na vrhunskoj lokaciji u drugom redu do mora! Projekt se sastoji od dvije urbane vile, od kojih svaka ima pet stambenih jedinica. Vila A je već prodana u ranoj fazi gradnje, dok u Vili C trenutno imamo nekoliko slobodnih jedinica u....

 
 
 
  Kuća, PAG, 350.052 €, 69,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAG, 316.990 €, 68,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAG, 230.000 €, 62,55 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam projekt novogradnje u gradu Pagu na istoimenom otoku. Projekt se sastoji od 2 stambene zgrade od kojih svaka ima 5 stambenih jedinica. Na prizemlju i 1. katu se nalaze po dva dvosobna stana dok se na 2. katu nalazi penthouse. Zgrade su udaljene svega 150 m od centra....

 
 
 
  Stan, PAG, 283.510 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na otoku Pagu, u mirnom i šarmantnom mjestu Povljana, smještena je moderna stambeno apartmanska zgrada s ukupno 15 stanova. Lokaija je idealna za uživanje u mediteranskom načinu života. Zgrada se nalazi na izvrsnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i 500 metara od uređene plaže,....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na predivnom otoku Pagu, u mirnom mjestu Šimuni, prodaje se dvosoban apartman površine 107,55 m², smješten u prizemlju stambenog objekta u izgradnji koji obuhvaća ukupno šest apartmana. Objekt se gradi prema najvišim građevinskim standardima, uz uporabu suvremenih materijala i tehnologija,....

 
 
 
  Stan, PAG, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Apartman, PAG, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PAG, 269.560 €, 58,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAG, 269.560 €, 58,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAG, 200.000 €, 57,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAG, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAG, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAG, 383.110 €, 109,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PAG, 175.000 €, 44,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAG, 170.000 €, 38,96 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam atraktivan 1,5-sobni stan površine 38,96 m2 smješten na drugom katu dvoetažne zgrade na izuzetno poželjnoj lokaciji u Pagu. Ova nekretnina idealna je prilika za one koji traže udoban životni prostor uz more, kao i za investitore u potrazi za vrijednom nekretninom....