• GoHome Professional
nekretnine pašman prodaja terasa do 170 m2 - GoHome
  • nekretnine pašman prodaja terasa do 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pašman prodaja terasa do 170 m2

  • Za upit "nekretnine pašman prodaja terasa do 170 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAŠMAN, 1.000.000 €, 160,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2024.,

www.indomio.hr

Pašman, Tkon, moderna villa s progledom na more nalazi se u sklopu ekskluzivnog Palm resorta, na parceli površine 301 m2.Na prvoj etaži ville nalazi se ulazni prostor, gostinjski wc, kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s izlazom na terasu s koje se pruža pogled na more.Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 987.120 €, 137,00 m2 cca 7210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Obalna rezidencija suvremenog potpisa prvi red do mora, otok Pašman U prvom redu do mora, unutar ekskluzivnog i mirnog privatnog resorta na otoku Pašmanu, uz neposrednu blizinu Tkona, smještena je ova suvremena vila koja objedinjuje arhitektonsku....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14680 Otok Pašman, Dobropoljana Dvojna kuća u prvom redu do mora, ukupne površine 137 m, smještena na parceli od 359 m, nudi idealnu kombinaciju komfora i blizine prirodnih ljepota. Kuća se sastoji od dva potpuno namještena, odvojena stana s pripadajućim vrtovima.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pašman prodaja terasa do 170 m2'
320.000 €
320.000 €
Na upit
  Kuća, PAŠMAN, 285.000 €, 160,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Kraj, otok Pašman, prodaje se Kuća sa 100 m2 stambenog prostora, s velikom okućnicom (452 m2), garažom (20 m2) , natkrivenom terasom (14 m2), pomoćnom kuhinjom (12 m2), vanjskim kamenim roštiljem i vrtnom kućicom. Kuća je građena početkom sedamdesetih i adaptirana krajem devedesetih....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Pašman. Prekrasan otok Zadarskog arhipelaga, idealno za mirni odmor dok s druge strane ako se zaželite turističke vreve trajektom ste u Biogradu za 15 minuta. Kuća udaljena 800 m od centra mjesta, 120 m od plaže. Kuća sagrađena 2020.g., dobivene sve dozvole, upisana u zemljišne....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, mjesto Tkon ? predivna lokacija u Zadarskom arhipelagu, savršena za miran i opuštajući odmor. Za one koji požele malo živosti i turističke atmosfere, trajektna linija omogućuje dolazak u Biograd za svega 15 minuta. Kuća se nalazi na odličnoj poziciji ? udaljena je oko....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 660.000 €, 169,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pašman, Tkon, Prodaje se nova, potpuno namještena i odlično opremljena kuća za odmor s pogledom na more, pogodna i za uživanje i za iznajmljivanje tijekom cijele godine. Centralno grijanje kuće je na drva s radijatorima, klima uređaji i griju i hlade, a na krovu je istalirano solarno....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 599.000 €, 169,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman, Tkon. Prekrasan otok Zadarskog arhipelaga, idealno za mirni odmor dok s druge strane ako se zaželite turističke vreve trajektom ste u Biogradu za 15 minuta. Kuća udaljena 800 m od centra mjesta, 120 m od plaže. Kuća sagrađena 2020.g., dobivene sve dozvole, upisana u zk,....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 395.000 €, 135,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAŠMAN, TKON - Katnica s pogledom na more, useljiva do 01.05. Prodaje se potpuno uređena samostojeća kuća površine 135 m² na zemljištu od 450 m², smještena na odličnoj lokaciji u Tkonu ? svega nekoliko minuta hoda od plaže, centra i svih sadržaja. Raspored: Prizemlje: dnevni....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica površine 135 m2; na zemljištu ukupne površine 450 m2; smještena na odličnoj lokaciji udaljeno svega 100 metara od mora, plaže te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan život (dućana, pekare, kafića, trajektne luke) Kuća se sastoji se od prizemlja te kata;....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 395.000 €, 135,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK PAŠMAN, TKON - Novoizgrađena kuća 70 m od mora Prodaje se novoizgrađena katnica 3. red od mora u mjestu Tkon na otoku Pašmanu. Objekt površine 135 m2 izgrađen je na parceli od 450 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja i blagovaona,....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 390.000 €, 135,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tkon, predio Kraj, otok Paćman, na prodaju je upravo završena kuća katnica. Samostojeća kuća stambene površine 135 m2, na zemljištu od 450m2. Kuća se sastoji od:- prizemlja sa kupaonom, kuhinjom s blagavaonom i dnevnim boravkom i ostavom - kat sa tri spavaće sobe i kupaone, natkrivene....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 280.600 €, 135,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju nova samostojeća kuća u visokom roh bau (izvana završena, još će se napraviti fasada, parkirna mjesta i urediti okućnica, potrebno izraditi iznutra) u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, svega 3 minute udaljena od plaže, trajektne luke, trgovine, pekare, kafića, tržnice....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderna samostojeća novogradnja na top lokaciji, Otok Pašman - Tkon Na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Pašmanu, u samom srcu Tkona, smjestila se ova predivna, novosagrađena samostojeća kuća. Svega tri minute hoda od trajektne luke, plaže i....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u viskokom Roh-Bau stanju veličine 135m2 u mjestu Tkon na otoku Pašmanu.Veličina parcele na kojoj se nalazi kuća je 480m2. Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom te velikom terasom.Na katu su 3 spavaće sobe, kupaonica te....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 749.000 €, 130,00 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetnoj lokaciji u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, u mirnom i ekskluzivnom okruženju nadomak mora, smještena je vrhunska dizajnerska vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, besprijekorne izvedbe i luksuzne opreme. Ova nekretnina nije samo kuća, ovo je privatna mediteranska....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 865.000 €, 118,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Smještena u prvom redu do šljunčane plaže, s prostranim dvorištem kroz kojeg se izlazi na šetnicu uz more, ova nekretnina predstavlja već pravu rijetkost na našim otocima. Na prodaju je polovica kuće koju čine dva apartmana - u prizemlju i na prvom katu. Apartman u prizemlju sastoji....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 349.000 €, 180,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Pašmanu, mjesto Kraj. Prizemlje sadrži kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupaonu te odvojeni wc i predsoblje. Na katu su smještene 3 spavaće sobe, kupaonica te dvije prekrasne terase s pogledm na more. Uz kuću se nalazi garaža, ljetna kuhinja te....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U stambenoj zgradi sa devet stanova smještenoj u mjestu Kraj na otoku Pašmanu u ponudi je ostao još jedan apartman za prodaju. Ovaj dvoetažni četverosobni apartman smješten je na drugom katu zgrade i u potkrovlju. Ima ukupnu korisnu površinu od 100 m2. U donjoj etaži apartmana smješteni....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža na otoku Pašmanu. Stan u prvom redu do mora, proteže se na dvije etaže moderne stambene zgrade s ukupno 9 apartmana. Stan ima cca 100 m2 ukupne površine, četiri spavaće sobe te dva kupatila. Na....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 400.000 €, 99,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća katnica u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Tlocrtna površina kuće je 99 m2, a čine ju suteren, visoko prizemlje i kat. Kuća je novije gradnje (otprilike završena 2005. godine) te fasada ima termo izolaciju. Kuća ima tri stambene jedinice odnosno tri vrlo komforna dvosobna....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 239.500 €, 85,96 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

PAŠMAN, KRAJ, 2-ETAŽNI STAN od 85,96 m2 SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE! Prodaje se dvoetažni stan u mjestu Kraj, na otoku Pašmanu, površine 85,96 m2 koji se nalazi na 2 katu i potkrovlju stambene zgrade. Svega par minuta pješice od zgrade, nalazi se uređena plaža koju koriste uglavnom....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 235.000 €, 85,96 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PAŠMAN ? KRAJ | DVOETAŽNI STAN 85,96 m2 | POGLED NA MORE | BLIZINA PLAŽE Prodaje se lijepo uređen i malo korišten dvoetažni stan u mjestu Kraj na otoku Pašmanu, ukupne površine 85,96 m2, smješten na 2. katu i u potkrovlju stambene zgrade. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, svega....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni potpuno namješten apartman koji se nalazi se na drugom i trećem katu stambene zgrade novije građe (2019g.) u Kraju na otoku Pašmanu. SASTOJI SE OD: 1.Etaža: - hodnika, - kupaonice, - open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, - balkon s prekrasnim....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 248.000 €, 80,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u Ždrelcu na otoku Pašmanu, svega 140 metara od mora i uređenih plaža, smjestila se lijepa obiteljska kuća sadvije potpuno odvojene stambene jedinice, garažom i dodatnim potkrovnim prostorom. Kuća se nalazi na parceli površine 172 m, a sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pogled na more! Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Površina mu je 61,06 m². Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica i prostrana terasa s koje se pruža....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupaonica i velika ostakljena terasa s koje se pruža pogled na more. Na gornjoj etaži je velika prostorija....

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PAŠMAN, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Pogled na more! Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Površina mu je 61,06 m. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica i prostrana terasa s koje se pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan