• GoHome Professional
nekretnine pašman prodaja 710 m2 - GoHome
  • nekretnine pašman prodaja 710 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pašman prodaja 710 m2

  • Za upit "nekretnine pašman prodaja 710 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 236 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 670 m2 (malo manji)
    • 740 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 21000 eura (prosječna cijena)
    • do 25000 eura
    • do 212 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 190.000 €, 723,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u drugom redu od mora, u mjestu Banj na otoku Pašmanu, 76 metara udaljeno od plaže. Ima lijepi pogled na more. Površine je 723 m i blago nepravilnog oblika. Smješteno je uz uređen pristupni put u vlasništvu općine. Ostala komunalna infrastruktura je....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 290.000 €, 681,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 320.000 €
03.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Otok Pašman- Atraktivno građevinsko zemljište 1. red do mora Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, smješteno u prvom redu do mora, idealno za izgradnju luksuzne vile, apartmana ili obiteljske kuće. Zemljište je pravilnog oblika,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 97.240 €, 748,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se građevinske parcele u naselju Ždrelac na otoku Pašmanu. Sve parcele nalaze se jedna do druge i imaju pristupni put. Infrastrukturni priključci nalaze na susjednoj parceli. Udaljenost od zemljišta do plaže je cca. 250 m. Prodaju se pojedinačno 3 parcele od cca. 750 m2 -....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pašman prodaja 710 m2'
160.000 €
140.000 €
45.435 €
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAŠMAN, 290.000 €, 681,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 320.000 €
02.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 89.000 €, 706,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

Dobropoljana, Pašman, prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more, gotovo kvadratnog oblika. Udaljeno je, dijelom uz glavnu otočnu cestu i uz glavnu seosku ulicu, cca 200 m od centra i svega 350 m do mora, luke i opjevane pješčane plaže. Vodovodne i elektro instalacije su....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 100.000 € na 71.700 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 71.700 €, 717,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2023 - 71.700 €
09.03.2024 - 100.000 €
23.04.2026 - 71.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Banj ukupne površine 717 m2. Uz teren se nalazi pristupna cesta širine 3 metra. Dimenzije terena su cca 13 x 54 metara. Najuži dio u sredini je širine 12 m. Zemljište je udaljeno cca 800 metara od mora. U blizini su struja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 719,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Pašman - mjesto Pašman. Na prodaju su tri građevinska zemljišta ukupne površine 719 m2. Zemljišta su pravilnog oblika te se nalaze uz asfaltiranu prometnicu. Odlična lokacija samo nekoliko minuta lagane šetnje od prve plaže. Ukupne dimenzije: ca 13m x 57m Udaljenost od mora:....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 288.000 €, 721,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2023.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinski teren u Kukljici u centru mjesta od 721 m2. Teren se nalazi prvi red uz more na idealnoj lokaciji za gradnju obiteljske kuće ili objekta za najam u turizmu. Na terenu se nalazi izgrađena garaža od 50 m2. Parcela ima pristupni put, te je sva infrastruktura u....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 200.000 €, 723,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - PAŠMAN - BANJ - PRODAJE SE ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA PAŠMANU, k.o. Banj površine 723 m2 UDALJENO OD MORA I PRVE PLAŽE SVEGA 30 m. ______________________________________________________ Prema Prostornom planu uređenja Općine Pašman moguća je gradnja stambene zgrade....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište na Pašmanu u naselju Banj.Nalazi se u mirnom predjelu, uz cestu i sastoji se od 694 m2 površine te je udaljeno 200 metara od mora, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili turističkog objekta.Otvoren i predivan....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANJ / OTOK PAŠMAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 694m2 pravilnog oblika koje je udaljeno od mora 170 metara. Građevna čestica se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, ima osiguran kolni prilaz, na njoj se može raditi zgrada do 4 stambene jedinice,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 111.040 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na mirnoj lokaciji, otprilike 400 metara do centra mjesta, najbliže trgovine i lučice. Površina zemljišta iznosi 694 m2, a nalazi se na blagoj uzvisini što omogućuje lijepi pogled na more....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 129.000 €, 694,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradjevinsko zemljiste u mjestu Banj, na otoku Pasmanu. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzije su 37 x 18 m. Sa asfaltirane ceste do zemljista vodi put širine 3 m. Parcela je malo na uzvišici, a kuća ispod je ravnog krova tako da imate pogled na more. Udaljenost od mora....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 694 m², smješteno na odličnoj lokaciji u mjestu Banji na otoku Pašmanu, svega 160 m od mora i 300 m od centra mjesta. Zahvaljujući laganoj uzvisini, zemljište pruža pogled na more. Parcela je relativno pravilnog oblika, širine cca 18?20....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 730,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište pravokutnog oblika nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Čestica ima osiguran kolni prilaz, a na njoj je moguće izgraditi zgradu s najviše četiri stambene jedinice. Uz stambenu zgradu dopuštena je i gradnja pomoćnog objekta. Zemljište se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 74.000 €, 740,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ? T2 zona, Otok Pašman, Banj 740 m2 Prodaju građevinsko zemljište ? turističke namjene (T2) sveukupne površine 740 m2. Mogućnost i kupovine susjednih parcele, to okrupnjavanje većeg dijela. Parcele se cca kilometar od samog naselja Banj, cca kilometar od gradske....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 168.250 €, 673,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije parcele s prekrasnim pogledom na more i otočić Garmenjak. Obje su pravilnog oblika, idealno za izgradnju dvije Ville. Direktan pristup plaži, svega 80m. Gornja parcela je površine 673m2, dok je teren ispod 476m2. Mogućnost kupnje pojedinačno. Vlasništvo je uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 190.750 €, 763,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, površine 763 m2 nalazi se na odličnoj, mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora - 80 metara od plaže! Parcela ima javni pristupni put, a nalazi se unutar izgrađenog dijela građevinskog područja, i ima pogled na more!! Infrastrukturni priključci....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 450.000 € na 350.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, PAŠMAN, 350.000 €, 765,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeći objekt smješten uz glavnu cestu Tkon?Pašman, južne orijentacije, na izuzetno frekventnoj lokaciji udaljenoj svega 4 km od trajektnog pristaništa. Nekretnina je iznimno pogodna za razne poslovne namjene poput mini hotela, restorana, caffe bara, trgovine, pekare....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 170.000 €, 647,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐ. ZEMLJIŠTE 647 m2 NA OTOKU PAŠMANU S PROJEKTOM I GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM Uvid u dokumentaciju moguć u Agenciji uz prethodnu najavu. _______________________________________________________________________________ Stambena zgrada imati će dvije nadzemne etaže: prizemlje i kat (P+1)....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 90.000 €, 644,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŽDRELAC, PAŠMAN - Građevinsko zemljište 100 m od mora Hitno se prodaje građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu, udaljeno svega 100 m od lijepo uređene plaže. Lokacija terena je zaista odlična, pristupni put terenu je s dvije strane. Zemljište se nalazi cijelom površinom unutar....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan