• GoHome Professional
nekretnine pašman prodaja 650 m2 - GoHome
  • nekretnine pašman prodaja 650 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pašman prodaja 650 m2

  • Za upit "nekretnine pašman prodaja 650 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 205 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 620 m2 (malo manji)
    • 680 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 195 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 160.000 €, 664,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Pašman, posredujemo u prodaji atraktivnog zemljišta s idejnim projektom od 664 m2 na izuzetnoj lokaciji prvi red do mora. Zemljište je pravokutnog oblika udaljeno od mora tek 100 m, te se sa zemljišta pruža prekrasan pogled na Pašmanski kanal kao i Biograd. Čeka se izdavanje građevinske....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 118.180 €, 622,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Dobropoljani, na otoku Pašmanu okruženo maslinicima, vinogradom i mediteranskim raslinjem smjestilo se zemljište gotovo pravilnog pravokutnog oblika, površine 622 m2 što je idealno za gradnju lijepe obiteljske kuće saprekrasnim vrtom i okućnicom. Zemljište se nalazi u izgrađenom....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 290.000 €, 681,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 320.000 €
03.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Otok Pašman- Atraktivno građevinsko zemljište 1. red do mora Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, smješteno u prvom redu do mora, idealno za izgradnju luksuzne vile, apartmana ili obiteljske kuće. Zemljište je pravilnog oblika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pašman prodaja 650 m2'
84.000 €
95.000 €
110.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAŠMAN, 290.000 €, 681,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 320.000 €
02.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 170.000 €, 647,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐ. ZEMLJIŠTE 647 m2 NA OTOKU PAŠMANU S PROJEKTOM I GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM Uvid u dokumentaciju moguć u Agenciji uz prethodnu najavu. _______________________________________________________________________________ Stambena zgrada imati će dvije nadzemne etaže: prizemlje i kat (P+1)....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 90.000 €, 644,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŽDRELAC, PAŠMAN - Građevinsko zemljište 100 m od mora Hitno se prodaje građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu, udaljeno svega 100 m od lijepo uređene plaže. Lokacija terena je zaista odlična, pristupni put terenu je s dvije strane. Zemljište se nalazi cijelom površinom unutar....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 140.000 €, 660,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine 664 m2, kvadratnog oblika dimenzija 32 x 43 m, naselje KRAJ na otoku Pašman. Za gradnju objekta na građeviskom zemljištu napravljen je idejni projekt , te je predan zahtjev za izdavanje građevinske dozvole za gradnju kuće. Udaljeno je 130 m od....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 168.250 €, 673,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije parcele s prekrasnim pogledom na more i otočić Garmenjak. Obje su pravilnog oblika, idealno za izgradnju dvije Ville. Direktan pristup plaži, svega 80m. Gornja parcela je površine 673m2, dok je teren ispod 476m2. Mogućnost kupnje pojedinačno. Vlasništvo je uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište na Pašmanu u naselju Banj.Nalazi se u mirnom predjelu, uz cestu i sastoji se od 694 m2 površine te je udaljeno 200 metara od mora, što ga čini idealnim za izgradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili turističkog objekta.Otvoren i predivan....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 111.040 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na mirnoj lokaciji, otprilike 400 metara do centra mjesta, najbliže trgovine i lučice. Površina zemljišta iznosi 694 m2, a nalazi se na blagoj uzvisini što omogućuje lijepi pogled na more....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 694,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

BANJ / OTOK PAŠMAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 694m2 pravilnog oblika koje je udaljeno od mora 170 metara. Građevna čestica se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, ima osiguran kolni prilaz, na njoj se može raditi zgrada do 4 stambene jedinice,....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 129.000 €, 694,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.05.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradjevinsko zemljiste u mjestu Banj, na otoku Pasmanu. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzije su 37 x 18 m. Sa asfaltirane ceste do zemljista vodi put širine 3 m. Parcela je malo na uzvišici, a kuća ispod je ravnog krova tako da imate pogled na more. Udaljenost od mora....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 158.000 €, 604,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pašman, građevinsko zemljište 1 red do mora, infrastruktura do terena, blizina svih sadržaja. Prilika za sve ljubitelje otoka koji je odlično povezan kopnom trajektnom vezom s otoka Pašmana Tkon-Biograd i s otoka Ugljana Preko-Zadar s obzirom da su otoci povezani mostom. Ako volite....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 45.435 €, 699,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.06.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivedno zemljište na južnoj strani otoka Pašmana u mjestu Banj, udaljeno od mora 500 metara zemljište je idealno za uzgoj eteričnog bilja i maslina. Do terena vodi javni put koji je trenutno u fazi čvrstog makadama, a i instalacije struje su u fazi izgradnje. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 600 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 300 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 600 m2, dimenzija oko 24x25 m. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 600 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo je 1/1, voda, struja, telefon, sve dozvole i papiri i priključci. Kontakt: Tomo 092 5095 028 Zemljište građevinsko Pašman, Kraj, 600 m2.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 597,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu. Površina je 597 m2. Nalazi se 300 metara od mora. Infrastruktura prolazi uz teren. Pogled na more sa zemljišta je minimalan, a s prvog kata budućeg objekta bio bi dobar. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 89.000 €, 706,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Dobropoljana, Pašman, prodaje se građevinsko zemljište s pogledom na more, gotovo kvadratnog oblika. Udaljeno je, dijelom uz glavnu otočnu cestu i uz glavnu seosku ulicu, cca 200 m od centra i svega 350 m do mora, luke i opjevane pješčane plaže. Vodovodne i elektro instalacije su....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 148.500 € na 120.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 594,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 148.500 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskom području općine Pašman (pored mjesnog groblja) površine 594 m² smješteno u prvom redu do mora. Zemljište je pravokutnog oblika (dimenzija: cca 18 m x 33 m). Uredno vlasništvo i dokumentacija. Zemljište se ne prodaje putem agencije. Za više informacija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!