- nekretnine mihotići prodaja

  • Za upit "nekretnine mihotići prodaja" pronađeno 106 nekretnina - prosječna cijena 1.480 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 360 m2
    • do 450 m2
    • 450 m2 (prosječna površina)
    • barem 450 m2
    • 540 m2
  •  Po cijeni
    • do 71000 eura
    • do 89000 eura (prosječna cijena)
    • do 100000 eura
    • do 891 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • moderan
    • prizemlje
    • 2.kat
    • s garažom
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 2S+DB, površine 78 m2, smješten u suterenu stambene trokatnice u Pobrima, u blizini Opatije. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, dvije kupaonice i natkrivenog balkona. - Orijentacija: sjeverozapad - Centralno grijanje. - Osigurana dva privatna....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 245.000 €, 1223,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Mihotići (granica Matulja i Opatije), 1.223 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.223 m², smješteno na izvrsnoj lokaciji ? na granici Matulja i Opatije, u naselju Mihotići. Parcela se nalazi na blagoj kosini, što omogućuje....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 63,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prekrasan stan površine 63 m² (u naravi 100 m²). Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje u open space konceptu te kupaonice. Stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Zgrada je izgrađena 2024. godine, a stan je opremljen podnim grijanjem na cijeloj....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 152.000 €, 846,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta u Mihotićima ? 846 m², pogled na more, zona S1, blaga kosina, sva infrastruktura u blizini. GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE · 846 m² · MIHOTIĆI, MATULJI / OPATIJA Na granici Matulja i Opatije, s nesmetan pogledom na more i svom infrastrukturom nadohvat....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 228.500 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova atraktivna roh bau nekretnina smještena je u mirnom, ali vrlo atraktivnom dijelu grada, s pogledom na more, a istovremeno samo nekoliko minuta udaljena od centra. Savršen je izbor za one koji žele uživati u privatnosti i tišini, a ipak biti u blizini svih gradskih sadržaja. S....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,24 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 595.000 €
01.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Peterosobni dvoetažni stan površine 160 m² smješten je u modernoj vili u na mirnoj lokaciji s otvorenim panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Nekretnina dodatno pruža 250 m² privatne okućnice te, terasu od čak 130 m² koja osigurava potpuni osjećaj privatnosti i komfora.....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 550.000 €, 2875,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MIHOTIĆI, u ponudu smo dobili građevinsko zemljište ukupne površine 2875 m2, koje se sastoji od dvije katastarske čestice koje se mogu parcelirati u pet zasebnih čestica, te se samim time na njemu mogu izgraditi 5 zasebnih objekata. Nalazi se u mirnom okruženju i sa njega se pruža....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MIHOTIĆI, u ponudu smo dobili stan koji se nalazi u prizemlju kuće, ukupne površine 120 m2 i trenutno je u fazi adaptacije te se prodaje kao takav. U ovoj fazi kupac može sam odrediti raspored prostorija, a postoji mogućnost i izgradnje dvije stambene jedinice pošto ima dva ulaza....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 196.500 €, 982,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Mihotići (granica Matulja i Opatije), 982 m² Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 982 m², smješteno na odličnoj lokaciji ? na granici Matulja i Opatije, u naselju Mihotići. Teren je blage kosine, što omogućuje prekrasan,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - etaža ove autohtone kamene kuće nalazi se u prizemlju, s dvorištem koje gleda prema cesti, a drugo dio okućnice je na južnoj strani. Započeta je adaptacija te je stan potrebno urediti do kraja. Krov je novi, a zamijenjen je dio podova. Lijepa lokacija na par minuta do centra....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*Prekrasan dvoetažni stan s panoramskim pogledom na more ? Matulji. Imate priliku kupiti moderno renovirani dvoetažni stan smješten u mirnom dijelu Matulja, s impresivnim pogledom na more i Kvarnerski zaljev. Ova nekretnina, ukupne površine 100 m², od čega je 63 m² neto stambene površine,....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 257.000 €, 1552,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno u Mihotićima. Ovo zemljište predstavlja izuzetnu priliku za investitore i sve one u potrazi za idealnim prostorom za izgradnju stambenog objekta. Ukupne površine 1.552 m² pruža brojne mogućnosti za realizaciju vaših građevinskih planova,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja etažu kuće ukupne površine 120 m2 smještenu na području Mihotića. Etaža je trenutno predviđena za podjelu na dvije stambene jedinice, od kojih svaka ima vlastiti dio okućnice i parking. Prvi, sjeverno orijentiran stan lako se može prenamijeniti u komforan 2S KL ili....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien Vam predstavlja prostran stan s okućnicom, vrtom i garažom. Na prodaju je prekrasan, prostran stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Zgrada se sastoji od prizemlja i dva kata ? u prizemlju se nalaze dva stana, dok se po jedan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 595.000 €
04.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja iznimno atraktivan, prostran stan smješten na mirnoj lokaciji u okolici Opatije, naselju Mihotići. Riječ je o nekretnini koja se nalazi u modernoj novogradnji visokog standarda, a ističe se suvremenom opremom, vrhunskim materijalima gradnje te funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 196.000 €, 982,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na izuzetnoj lokaciji ? naselje Bregi, iznad Opatije. Ukupna površina parcele iznosi 982 m². Zemljište se nalazi na južnoj, povišenoj poziciji, s koje se pruža panoramski pogled na Opatiju, more i cijeli Kvarnerski zaljev. Riječ je o pravilnoj,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Molo Longo predstavlja dvosobni stan u novogradnji iz 2024. godine na Matuljima. U naravi ima površinu 100 m2. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone, 2 spavaće sobe i balkona s kojeg se pruža pogled na more. Nalazi se u kući sa svega 3 stana. Kuća ima novi....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 170.000 €, 846,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište na izuzetnoj lokaciji ? naselje Bregi, iznad Opatije. Ukupna površina parcele iznosi 846 m². Zemljište se nalazi na južnoj, povišenoj poziciji, s koje se pruža panoramski pogled na Opatiju, more i cijeli Kvarnerski zaljev. Riječ je o pravilnoj,....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, 990.000 €, 420,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća s poslovnim prostorom S+P+1+POT. U suterenu se nalazi stan od 100 m2 s prostranim terasama. U prizemlju je poslovni prostor ?visina stropa 3,10 m. Na katu su prema projektu predviđena dva stana od cca 60 m2, no trenutačno su spojeni u jedan veliki stan od približno....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 140.000 €, 41,20 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - JEDNOSOBAN STAN SA DNEVNIM BORAVKOM OD 41,2 m2 SA TERASOM U VLASNIŠTVU OD 32,8 m2 . STAN SE SASTOJI OD SPAVAĆE SOBE, KUPAONICE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM SA IZLAZOM NA TERASU. STAN JE ADAPTIRAN, POSTAVLJENA JE NOVA PVC STOLARIJA, KLIMA URDJAJ I NOVA KERAMIKA.....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA-Mihotići- Samo 1,9 km od centra opatije u pitomom kraju smjestila se nova kuća izgradjena i završena prije tri godine. Okrenuta prema jugoistoku osigurava svojim vlasnicima cijelodnevi kontakt sa suncem, a balkoni na prvom i drugom katu koji opasuju pola kuće omogućavaju predivan....

 
 
 
  Kuća, MIHOTIĆI, Na upit, 310,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI ? Luksuzna villa s infinity bazenom, saunom i panoramskim pogledom na more Na prodaju je moderna luksuzna villa smještena u Matuljima, s otvorenim pogledom na more, Rijeku i cijeli Kvarnerski zaljev. Nekretnina je projektirana za potpunu udobnost i privatnost te predstavlja....