• GoHome Professional
nekretnine miholašćica prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine miholašćica prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine miholašćica prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine miholašćica prodaja što jeftinije" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.429 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOLAŠĆICA, 515.000 €, 100,03 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

Stan u prizemlju stambene zgrade koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom. dnevnog boravka, četiri sobe, tri kupaonice i dva spremišta, ukupne površine 100,03 m2, stanu pripada i parkirno mjesto površine 12,50 m2 + parkirno....

 
 
 
  Stan, MIHOLAŠĆICA, 129.900 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Cres ? Miholašćica (Zaglav), apartman 40 m² na dvije etaže s terasom, 180 m od plaže Prodaje se lijep dvoetažni apartman površine 40 m², smješten u mirnom naselju Miholašćica ? Zaglav, na jednom od najzelenijih hrvatskih otoka ? Cresu.Apartman se nalazi svega 180 metara od mora i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 155.000 € na 145.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOLAŠĆICA, 145.000 €, 47,50 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.05.2025 - 180.000 €
22.08.2025 - 155.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.njuskalo.hr

- Stan u obiteljskoj kući u nizu - 2 etaže - Kat i potkrovlje - Kat: kuhinja/dnevni boravak/blagovaonica, kupaonica i terasa - Potkrovlje: 2 spavaće sobe (manja i veća) - Ukupna površina stana iznosi 47,50 m², od čega je korisna vrijednost površine 36 m² - Sa terase se pruža predivan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine miholašćica prodaja što jeftinije'
1.020.000 €
575.000 €
1.380.000 €
  Apartman, MIHOLAŠĆICA, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Cresu u mjestu Miholašćica u uvali Zaglav smjestio je predivan mali stančic veličine 48m. Nalazi se u stambenom naselju izuzetno povoljnim za bavljenje turizmom ali isto tako i za stalan boravak. Stan ima veliku zatvorenu, ostakljenu terasu te posjedujue i mali dio vrta u kojem....

 
 
 
  Apartman, MIHOLAŠĆICA, 288.000 €, 64,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica-apartman smješten u prvom redu do mora, posljednja u nizu. Objekat ima vlastiti vrt i dvorište, ostavu, veliku vanjsku tuš kabinu te natkriveno parkirno mjesto dužine 6 m. U dvorištu se nalazi plinski roštilj ugrađen u kamin. Vikendica je zidana i sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 459.000 €, 149,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otvorite vrata vašem novom životu u ovoj prekrasnoj kući katnici, smještenoj na otoku Cresu u idiličnom mjestu Miholašcica. Ova kuća nudi udobnost, modernu estetiku i izvrsnu priliku za investiciju. Opis Kuće: Dvokatna kuća s 2 odvojena apartmana, potpuno adaptirana i modernizirana.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 1.020.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.020.000 €, 200,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.180.000 €
19.05.2026 - 1.020.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 200 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi minutu šetnje od jedne od najljepših creskih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.480.000 € na 1.380.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.380.000 €, 300,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.480.000 €
19.05.2026 - 1.380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 300 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi svega minutu šetnje od jedne od najljepših....

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.545.000 €, 268,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

NOVOGRADNJA - VILA SA BAZENOM I POGLEDOM NA MORE. Javna plaža.

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 2.400.000 €, 500,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

DVIJE KUĆE SA OSAM STAMBENIH JEDINICA. POTPUNO NAMJEŠTENE I OPREMLJENE. POGODNO ZA IZNAJMLJIVANJE. .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad