nekretnine miholašćica prodaja - GoHome
  • nekretnine miholašćica prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine miholašćica prodaja

  • Za upit "nekretnine miholašćica prodaja" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.429 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 459.000 €, 149,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otvorite vrata vašem novom životu u ovoj prekrasnoj kući katnici, smještenoj na otoku Cresu u idiličnom mjestu Miholašcica. Ova kuća nudi udobnost, modernu estetiku i izvrsnu priliku za investiciju. Opis Kuće: Dvokatna kuća s 2 odvojena apartmana, potpuno adaptirana i modernizirana.....

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.020.000 €, 200,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

KUCA SE SASTOJI OD TRI STANA, JEDAN CETVEROSOBNI SA DNEVNIM BORAVKOM )100.03 M2), JEDAN DVOSOBNI SA DNEVNIM BORAVKOM )53.35 M2) I JEDAN JEDNOSOBNI SA DNEVNIM BORAVKOM )35.57 M2) I ZAJEDNICKI DIJELOVI. POTPUNO OPREMLJENA....

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 2.400.000 €, 500,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

DVIJE KUĆE SA OSAM STAMBENIH JEDINICA. POTPUNO NAMJEŠTENE I OPREMLJENE. POGODNO ZA IZNAJMLJIVANJE. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine miholašćica prodaja'
1.545.000 €
288.000 €
129.900 €
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.380.000 €, 300,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

KUCA SE SASTOJI OD PET STANBENIH JEDINICA, POTPUNO OPREMLJENA I NAMJESTENA. Javna plaža.

 
 
 
  Stan, MIHOLAŠĆICA, 515.000 €, 100,03 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

Stan u prizemlju stambene zgrade koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom. dnevnog boravka, četiri sobe, tri kupaonice i dva spremišta, ukupne površine 100,03 m2, stanu pripada i parkirno mjesto površine 12,50 m2 + parkirno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.480.000 € na 1.380.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.380.000 €, 300,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.480.000 €
19.05.2026 - 1.380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 300 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi svega minutu šetnje od jedne od najljepših....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 1.020.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.020.000 €, 200,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.180.000 €
19.05.2026 - 1.020.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 200 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi minutu šetnje od jedne od najljepših creskih....

 
 
 
  Apartman, MIHOLAŠĆICA, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Cresu u mjestu Miholašćica u uvali Zaglav smjestio je predivan mali stančic veličine 48m. Nalazi se u stambenom naselju izuzetno povoljnim za bavljenje turizmom ali isto tako i za stalan boravak. Stan ima veliku zatvorenu, ostakljenu terasu te posjedujue i mali dio vrta u kojem....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 155.000 € na 145.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOLAŠĆICA, 145.000 €, 47,50 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.05.2025 - 180.000 €
22.08.2025 - 155.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.njuskalo.hr

- Stan u obiteljskoj kući u nizu - 2 etaže - Kat i potkrovlje - Kat: kuhinja/dnevni boravak/blagovaonica, kupaonica i terasa - Potkrovlje: 2 spavaće sobe (manja i veća) - Ukupna površina stana iznosi 47,50 m², od čega je korisna vrijednost površine 36 m² - Sa terase se pruža predivan....

 
 
 
  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 575.000 €, 117,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuca se nalazi na naselju Zaglav-Miholascica na Otuku Cresu sa pogledom na more i 50 m do mora, dok do marketa ima 30m. Kuca ima dva apartmana. Apartman na katu ima 31m2 (dnevni boravak i galerija sa tri kreveta, kuhinju , kupaonu i WC) i terasu od 17 m2 sa pogledon na more. Apartman....