• GoHome Professional
nekretnine metković prodaja do 94000 eura - GoHome
  • nekretnine metković prodaja do 94000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine metković prodaja do 94000 eura

  • Za upit "nekretnine metković prodaja do 94000 eura" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 320 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 440 m2
    • do 550 m2
    • 550 m2 (prosječna površina)
    • barem 550 m2
    • 660 m2
  •  Po cijeni
    • 89000 eura (malo jeftiniji)
    • 98000 eura (malo skuplji)
    • do 109 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, METKOVIĆ, 89.000 €, 3072,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

RIJETKA PRILIKA PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU, 3.072 m Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 3.072 m, smješteno u Metkoviću, samo 15 metara udaljeno od Male Neretve. Parcela pravokutnog oblika dimenzija cca 20 x 130 metara idealna je za stambenu ili poslovnu izgradnju.....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 89.964 €, 2142,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Glibuša- Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se građevinsko zemljište 2142 m2 u Metkoviću na mirnoj lokaciji na desnoj strani grada. Pripada neizgrađenom neuređenom dijelu građevinskog područja. Bitna napomena, još nije urbanistički plan napravljen i zemljište nema....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

METKOVIĆ, Hercegovački put ? Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/eKqCDPX7VmFLkq6g7....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine metković prodaja do 94000 eura'
63.240 €
63.240 €
89.000 €
  Stan, METKOVIĆ, 89.000 €, 86,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Metković, Orašina - Ulica Stjepana Radića ? Izvrsna prilika za obiteljski dom ? Uporabna dozvola/svi papiri uredni GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/aU9Tmr2dzZaE3cgY9 Metković, područje Orašine, u blizini graničnog prijelaza ? na prodaju izvanredna prilika! Stan površine....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 89.000 €, 3072,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKA PRILIKA ? PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU - 3.072 m² RIJETKA PRILIKA ? PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU, 3.072 m² Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 3.072 m², smješteno u Metkoviću, samo 15 metara udaljeno od Male Neretve. Parcela pravokutnog oblika dimenzija cca....

 
 
 
  Stan, METKOVIĆ, 95.000 €, 77,29 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! OSNOVNE INFORMACIJE ? Metković je grad u Dalmaciji, u sastavu Dubrovačko-neretvanske županije ? Grad Metković nalazi se na cca. 20 km udaljenost od Jadranskog mora ? Mikrolokacijom predmetne nekretnine dominiraju stambeni i poslovni objekti....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 95.000 €, 100,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Mlinska ulica (Unka)- Dubrovačko-neretvanska županija - Zgrada izgrađena 2001. godine, poslovni prostor u Roh-bau fazi izgradnje, moguće različite namjene VISINA PROSTORA 4.33 m, DUBINA 7.213 m, ŠIRINA (uz cestu) 15.393 m PODIJELJENO U 5 DIJELOVA - U prilogu video, molim....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina ? Uporabna dozvola ? Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/7q7Y97tich3rqmSa7 Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina - Uporabna dozvola - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored Gradskog kulturnog središta, parka, kina te još mnogih društveno....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 74.000 €, 823,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Metković - prodajemo atraktivnu građevinsku parcelu 823 m2 u blizini brojnih, dnevno potrebnih sadržaja (trgovine, javni prijevoz, škola, ,), u naselju obiteljskih katnica i manjih zgradica. Parcela je pravilnog oblika sa asfaltnim pristupom i strujom / vodom uz samu parcelu. Uskoro....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 65.000 €, 1343,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 1343m2 na Kladi, 1ipol km od semafora prema Krvavcu, direktno na glavnoj cesti širina oko16m, prodajem po cijeni od 50 eura po m2. Građevinsko zemljište, Metković, Klada 1343 m2.

 
 
 
 
-25%

Promjena cijene sa 81.600 € na 61.200 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, METKOVIĆ, 61.200 €, 78,31 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 81.600 €
11.05.2026 - 61.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje putem javne dražbe je: - stan u etažiranoj obiteljskoj kući, Metković, Mlinska ulica - stan br. 2 na prvom katu stambene kuće u Metkoviću, u Mlinskoj ulici, sagrađene na čestici zemlje, a koji se sastoji od predprostora, pomoćne prostorije, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 60.000 €, 550,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Metković, građevinsko zemljište od 550 m2, smješteno na desnoj strani obale Neretve, pravilnog oblika, pogodno za izgradnju obiteljske kuće, skladišta ili pakirališta.Zemljište je dimenzija 20x27 metara, te se nalazi u užem dijelu grada, u blizini svih sadržaja. Komunalni priključci....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 59.000 €, 58,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

-Ulica Kralja Zvonimira, 20350 Metković, pored Glazbenog doma - Video u prilogu Prodaje se poslovni prostor 58 m2 na dvije etaže s transparentnim izlogom u samom centru grada Metkovića, pored Glazbenog doma. Ima sanitarni čvor. Izvrsna poslovna prilika. - Ukupno 58 m2 * Dvije etaže,....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 55.000 €, 810,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 810 m u Metkoviću, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili stambenog objekta. Na zemljištu se već nalaze temelji površine cca 130 m, s mogućnošću gradnje prizemlja i dva kata. Zemljište ima pristupni put te potrebnu infrastrukturu: voda,....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 55.000 €, 810,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 810 m² u Metkoviću, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili stambenog objekta. Na zemljištu se već nalaze temelji površine cca 130 m², s mogućnošću gradnje prizemlja i dva kata. Zemljište ima pristupni put te potrebnu infrastrukturu: voda,....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 53.000 €, 155,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Ulica Andrije Hebranga-iza suda - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati - Potvrda da je započeto prije 1968. godine, papiri 1/1 Prodaje se prostor koji je izvrsna prilika za ured ili skladište. Dimenzije ispod navedene. Prostor je ogoljen od zidova, ostala samo....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija ? Video u prilogu ? Izgrađeno prije 1968. godine ? Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija - Video u prilogu - Izgrađeno prije 1968. godine - Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 48.000 €, 488,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište sa temeljima sa građevinskom dozvolom površine 488m2 na katas. Čestici br. 1770+ poljoprivredno zemljište na katast. Čestici br. 1772 površine 315m2.oba zemljišta su na istoj zemlji( djeli ih parcela od 60m dužine ).Oba zemljišta imaju pristup asfaltiranim putem.....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 40.205 €, 731,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Metkoviću, površine 731 m², koje nudi brojne mogućnosti za ulaganje i razvoj. Na ovom zemljištu trenutno se nalazi oko 75 stabala mandarina, koja već sada donose plodove visokog kvaliteta, a prostor oko njih pruža odlične uvjete za daljnje proširenje....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 38.000 €, 534,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište ? Metković, put Kaštela. Zemljište se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini trga i crkve sv. Ilije. Ima prekrasan pogled na grad Metković i rijeku Neretvu. Mirno okruženje, dobra pristupačnost i idealno za gradnju. Vlasništvo uredno. 534 m² Građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.900 €, 71,80 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP4 od 71,8 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.100 €, 53,95 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 1PP3 od 53,90 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.000 €, 53,25 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! Prodaje se poslovni prostor oznake 1PP2 od 53,25 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 35.000 €, 71,80 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor od 71,80 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora od 53,25....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 26.975 €, 53,95 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP3 od 53,95 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 26.950 €, 53,90 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP1 od 53,90 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 26.615 €, 53,23 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se poslovni prostor oznake 2PP2 od 53,23 m2 u Metkoviću na adresi Industrijska 8/2 u prizemlju zgrade. Na istoj adresi imamo u ponudi ukupno 8 poslovnih prostora....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 20.000 €, 1301,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1301 m² smješteno u Metkoviću. Zemljište se odlikuje izuzetno plodnim tlom, idealnim za različite poljoprivredne djelatnosti, uključujući uzgoj povrća, voća i drugih kultura. Metković, smješten u srcu doline Neretve, jedno je od ključnih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr