• GoHome Professional
nekretnine meterize prodaja do 90 m2 - GoHome
  • nekretnine meterize prodaja do 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine meterize prodaja do 90 m2

  • Za upit "nekretnine meterize prodaja do 90 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.194 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1 57,93 m NETO (korisne površine 63.83 m) DVOSOBAN + DB, 1 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S1 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 1 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine meterize prodaja do 90 m2'
242.050 €
242.050 €
260.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 349.000 €, 90,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran četverosobni stan u popularnoj gradskoj četvrti Meterize u Šibeniku, ukupne stambene površine 90,97 m², smješten na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1975. godine, idealan za obitelji ili kupce kojima je potreban veći životni prostor. Stan se sastoji od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 319.000 €
14.03.2026 - 309.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan stan u šibenskom kvartu Meterize, u blizini svih važnih sadržaja za život, te s predivnim pogledom na šibenski kana i šibenski arhipelagl. Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, triju spavaćih soba od kojih jedna ima vlastitu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 285.000 €, 90,87 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan,svijetao stan koji odise udobnoscu .Smjesten je u mirnom dijelu grada,a u blizini se nalaze svi vazni sadrzaji -skola,vrtic,trgovine,ambulanta,javni prijevoz ,crkva ,kozmeticki i frizerski saloni i park.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka ,miderno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan 2s, 75m², Meterize .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 61,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 61 m2, u prizemlju novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasi). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 21,97 m2 - hodnika 1 - 1,89 m2 - kupaonice - 5,07 m2 - spavaće sobe 1 - 8,67 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 58 m2, na 1. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasi). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 22,58 m2 - hodnika 1 - 1,37 m2 - kupaonice - 5,07 m2 - spavaće sobe 1 - 8,67 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S4 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 181.000 €, 57,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S2 53,38 m NETO (korisne površine 57.65 m) DVOSOBAN + DB, 1 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 170.000 €, 52,02 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN AP3 ? 52,02 m² NETO ? DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m². Stan je idealan za mladu obitelj,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

STAN AP3 52,02 m NETO DVOSOBAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan i vrlo racionalno projektiran dvosoban stan u prizemlju ukupne neto površine 52,02 m. Stan je idealan za mladu obitelj, kupce....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 167.000 €, 49,01 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN A4 ? 49,01 m² NETO ? KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m² - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m², smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 167.000 €, 49,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN A4 49,01 m NETO KOMPAKTAN DVOSOBAN STAN + DB, PRIZEMLJE, VRT 20 m - METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan u prizemlju neto površine 49,01 m, smješten u mirnom dijelu Meteriza. Stan je izuzetno racionalnog rasporeda, s maksimalno iskorištenim....