• GoHome Professional
nekretnine marof prodaja 2.kat do 260000 eura - GoHome
  • nekretnine marof prodaja 2.kat do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine marof prodaja 2.kat do 260000 eura

  • Za upit "nekretnine marof prodaja 2.kat do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAROF, 219.500 €, 4381,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Varaždinu - Kućanska ulica. Zemljište je smješteno u zoni proizvodno-poslovne namjene. Površina nekretnine je 4381 m2, Nepravilnog je pravokutnog oblika sa stranicama cca 50x100x22x100m. Jednom duljom stranom naslanja se direktno na kolnik Kućanske....

 
 
 
  Stan, MAROF, 275.836 €, 125,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Kućan Marof, Marofska ulica , 3s, 125m2 Stan od 125,38 m2 na 1. katu urbane vile u Kućan Marofu u Varaždinu. U cijenu s 3-sobnim stanom uključena su 2 vanjska parkirna mjesta i spremište u prizemlju. Zgrada je zidana termo blok opekom debljine 25 cm i izolirana termo....

 
 
 
  Stan, MAROF, 275.836 €, 136,93 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s698) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 89 m², smještena na okućnici od 313 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored ? kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 155.250 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID:z250) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 152.810 €, 4366,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju atraktivno zemljište smješteno uz državnu cestu u Varaždinu, na izuzetno frekventnoj lokaciji koja pruža brojne mogućnosti za različite poslovne i komercijalne projekte. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za investicije kao što su trgovački centar, industrijska....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 137.500 €, 5420,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z282) Prodaje se građevinsko zemljište površine 5420 m2 za komercijalnu namjenu u istočnom dijelu grada Varaždina, u smjeru Koprivnice. - parcela je uz asfaltirani put, širine uz cestu 125 metara - sva infrastruktura je uz cestu - moguća gradnja poslovne....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 130.720 €, 6536,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 6536 m2 u Varaždinu. U blizini zemljišta se nalaze auto škola Crnković, auto kuća Bunić, auto kuća Špoljarić i Elgrad . Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinskog područja. Parcela je djelomično u zoni gospodarske namjene- poslovno-proizvodna....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 129.000 €, 116,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS D.O.O. KUĆA PRIZEMNICA, KUĆAN MAROF Prodaje se kuća u mirnoj okolice Varaždina, ukupne površine cca 116 m², s dvorištem i voćnjakom površine 1 314 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i tavana. Detalji rasporeda: Podrum: Smješten ispod polovice....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine marof prodaja do 260000 eura (31)
  • nekretnine marof prodaja 2.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me