• GoHome Professional
nekretnine marof prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine marof prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine marof prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine marof prodaja što jeftinije" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 833 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 620 m2
    • do 780 m2
    • 780 m2 (prosječna površina)
    • barem 780 m2
    • 940 m2
  •  Po cijeni
    • do 5400 eura
    • do 6800 eura (prosječna cijena)
    • do 8200 eura
    • do 68 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAROF, 30.050 €, 6010,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na rubu tišine i plodnog mira, prostire se zemljište koje diše zajedno s prirodom ? ukupno 6010 kvadrata plodne zemlje, savršene za one koji razumiju govor tla i ritam godišnjih doba. Tri zasebne čestice nude mogućnost stvaranja nečeg trajnog: možda....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 13.182 €, 4394,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi poljoprivredno zemljište površine 4.394 m² smješteno u neposrednoj okolici Varaždina. Ova lokacija idealna je za poljoprivrednike, investitore i sve koji traže kvalitetno obradivo zemljište s dobrom pristupačnošću. Varaždinska županija poznata je po plodnom tlu....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 29.000 €, 2634,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište smješteno unutar građevinske zone u Kućan Marofu, u neposrednoj blizini Varaždina. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija za budućnost. Zemljište se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine marof prodaja što jeftinije'
42.000 €
42.000 €
42.000 €
  Zemljište, MAROF, 30.000 €, 3932,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Odlična prilika za sve koji traže idealno mjesto za izgradnju doma ili investiciju! Na prodaju je građevinsko zemljište površine 3.932 m² (dvije katastarske čestice) put 223 m2 + zemljište 3709 m2, smješteno u mirnom predjelu Kućana Marofa, u neposrednoj blizini Varaždina. Širina....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 42.000 €, 615,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE KUĆAN MAROF - 615 m2!! Prodaje se građevinsko zemljište u zoni stambene namjene u mjestu Kućan Marof od ukupno 615 m2. Sva infrastruktura je na prometnici. Širina parcele od ceste je 15.73 m, prilaz zemljani-makadamski put. Lijepa mirna lokacija za obiteljski....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 54.600 €, 780,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Fenomenalno građevinsko zemljište Dođite i otkrijte vašu oazu mira i udobnosti u srcu prekrasnog Kućan Marofa, samo nekoliko koraka od živahnog grada Varaždina. Ovo iznimno građevinsko zemljište nudi više od mjesta za vašu novu kuću; nudi vam priliku za stvaranje života iz snova.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 64.540 €, 922,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 922 m² u naselju Kućan Marof, udaljeno 3 km od centra Varaždina. Parcela je ravna, pravilnog oblika i smještena uz asfaltiranu cestu, što omogućuje jednostavan pristup i optimalne uvjete za gradnju. Svi komunalni priključci....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 65.000 €, 99,49 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU! OSNOVNE INFORMACIJE ? Obiteljska kuća u naselju Kućan Marof, na istočnoj strani grada Varaždina, na adresi Radnička 16 ? Mikrolokacija: urbanizirano stambeno okruženje sa kompletnom infrastrukturom OPIS ? Ukupna neto površina: 99.49 m2. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 80.000 €, 926,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

- Građevinsko zemljište 926 m2 - Vlasništvo je čisto i bez tereta - Kanalizacija i voda provedeni kroz ulicu, nalaze se uz samo zemljište - Struja, plin i optika nalaze se u neposrednoj blizini i moguće je spajanje - Pravokutni oblik zemljišta, idealno za obiteljsku kuću, na kraju....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 99.000 €, 1606,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna parcela samo 3,5 km od korza Varaždin. Parcela je veličine cca 32x55m. Znači lijep kvadratni oblik, a ne usko dugačko zemljište. U ulicu se ulazi iz slijepe ulice i zemljište je u slijepoj ulici zadnje u nizu. Nula prometa, nula buke. Uz parceli na 15-20 metara su svi priključci....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 129.000 €, 116,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS D.O.O. KUĆA PRIZEMNICA, KUĆAN MAROF Prodaje se kuća u mirnoj okolice Varaždina, ukupne površine cca 116 m², s dvorištem i voćnjakom površine 1 314 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i tavana. Detalji rasporeda: Podrum: Smješten ispod polovice....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 130.720 €, 6536,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 6536 m2 u Varaždinu. U blizini zemljišta se nalaze auto škola Crnković, auto kuća Bunić, auto kuća Špoljarić i Elgrad . Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinskog područja. Parcela je djelomično u zoni gospodarske namjene- poslovno-proizvodna....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 137.500 €, 5420,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z282) Prodaje se građevinsko zemljište površine 5420 m2 za komercijalnu namjenu u istočnom dijelu grada Varaždina, u smjeru Koprivnice. - parcela je uz asfaltirani put, širine uz cestu 125 metara - sva infrastruktura je uz cestu - moguća gradnja poslovne....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 152.810 €, 4366,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju atraktivno zemljište smješteno uz državnu cestu u Varaždinu, na izuzetno frekventnoj lokaciji koja pruža brojne mogućnosti za različite poslovne i komercijalne projekte. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za investicije kao što su trgovački centar, industrijska....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 155.250 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID:z250) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 155.250 €, 85,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z250) Prodaje se kuća površine 85 m2 sa 4 gospodarske zgrade ukupne površine 147 m2 na čestici površine 6210 m2 u Kućan Marofu. - odlična lokacija, u blizini svih bitnih sadržaja, - udaljeno samo dva kilometra od Varaždina, - pogodno za gradnju kuća....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 159.206 €, 69,22 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE moderno uređen 3-soban stan (69,22 m²) u prizemlju urbane vile. Uz stan dolazi i pripadajuće parkirno mjesto uključeno u cijenu. ? POSEBNA POGODNOST: Kupac sudjeluje u završnom uređenju! Stan se prilagođava vašim željama (kupaonica i podovi). ? FLEKSIBILNOST I PRILAGODBA....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 89 m², smještena na okućnici od 313 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored ? kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 219.500 €, 4381,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Varaždinu - Kućanska ulica. Zemljište je smješteno u zoni proizvodno-poslovne namjene. Površina nekretnine je 4381 m2, Nepravilnog je pravokutnog oblika sa stranicama cca 50x100x22x100m. Jednom duljom stranom naslanja se direktno na kolnik Kućanske....

 
 
 
  Stan, MAROF, 275.836 €, 125,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Kućan Marof, Marofska ulica , 3s, 125m2 Stan od 125,38 m2 na 1. katu urbane vile u Kućan Marofu u Varaždinu. U cijenu s 3-sobnim stanom uključena su 2 vanjska parkirna mjesta i spremište u prizemlju. Zgrada je zidana termo blok opekom debljine 25 cm i izolirana termo....

 
 
 
  Stan, MAROF, 275.836 €, 136,93 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s698) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, MAROF, 276.686 €, 140,61 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s699) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, MAROF, 314.380 €, 140,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je četverosobni stan u novogradnji, površine 140,61 m2 u okolici Varaždina, Kućan Marof. Stan se nalazi na drugom katu urbane vile, a dolazi s dva parkirna mjesta i spremištem uračunatim u cijenu. Stan se sastoji od: hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, MAROF, 314.380 €, 143,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Kućan Marof, Marofska ulica , 4s, 143m2 Stan Penthouse od 142,91 m2 na 2. katu urbane vile u Kućan Marofu u Varaždinu. U cijenu s 3-sobnim stanom uključena su 2 vanjska parkirna mjesta i spremište u prizemlju. Zgrada je zidana termo blok opekom debljine 25 cm i izolirana....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 399.999 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je atraktivna moderna montažna kuća novogradnje u Varaždinu koja spaja vrhunsku energetsku učinkovitost, suvremeni dizajn i maksimalnu funkcionalnost prostora. Smještena na parceli od 552 m², ova nekretnina A+ kategorije pruža idealan spoj udobnosti, estetike i niskih troškova....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 417.220 €, 20861,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE!!! Prodaje se veliko zemljište od 20.861m2 koje se nalazi unutar neizgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Zemljište namjenjeno za proizvodno-uslužno-turističku djelatnost. Top lokacija u neposrednoj blizini aerodroma Varaždin. Papiri uredni!!! Obratite....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 572.000 €, 26000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u poslovnoj zoni - zona G - proizvodno poslovna namjena, oblik korištenja 4 B ( održavanje postojeće, dogradnja, rekonstrukcijai NOVA GRADNJA PRETEŽITO GOSPODARSKE I KOMPATIBILNE NAMJENE !!!! GLAVNI ULAZ U GRAD, IZLAZ SA AUTO-PUTA I UZ PODRAVSKU MAGISTRALU....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 1.350.000 €, 32350,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na ulazu u grad Varaždinu, pored Carine i trgovačkih centara, dio u gospodarskoj i dio u mješovitoj zoni, uz asfalt, moguća gradnja odmah !!!! ZA VIŠE INFORMACIJA NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 99 430 9770 Franjo Mendek, info@nekretnine-mendek.eu....