• GoHome Professional
nekretnine marija gorica prodaja što manje - GoHome
  • nekretnine marija gorica prodaja što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine marija gorica prodaja što manje

  • Za upit "nekretnine marija gorica prodaja što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VELIKA GORICA, 329.000 €, 113,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je četverosobni stan ukupne površine 113m2 na 2.katu manje stambene zgrade u Rakarskoj ulici, Velika Gorica. Sastoji se od ulaznog prostora, većeg boravka sa kuhinjom i blagovaonom, loggie, tri spavaće sobe, dvije kupaonice s toaletom ukupne površine 84m2 i terase 35m2.....

 
 
 
  Garaža, VELIKA GORICA, 28.000 €, 14,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se garažno parkirno mjesto u novogradnji u Velikoj Gorici Predmetna nekretnina se nalazi u dijelu mjesta pretežno stambene namjene, s blizinom poslovnih i društvenih sadržaja. Pristup garažnom mjestu koje se nalazi u podzemnoj etaži reguliran je putem garažnih vrata s daljinskom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 124.260 € na 127.530 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VELIKA GORICA, 127.530 €, 32,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 114.450 €
06.03.2026 - 124.260 €
20.03.2026 - 127.530 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se garsonijera S16 obračunske površine 32,70 m2 na 2. katu zgrade s dizalom u izgradnji s ukupno 61 stanom i 3 poslovna prostora, orijentirana prema zapadu, a koja se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i kupaonice s WC-om. Uz stan ide i....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA GORICA, 72.840 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2025.,

www.indomio.hr

U Velikoj Gorici točnije u Tržnom centru na etaži -1 prodaje se poslovni prostor veličine 36.42m2. Prema dogovoru prostor ostaje kompletno namješten. Namjena prostora je bila ribarnica te je pogodno da isto i ostane. Poslovni prostor ima cijelu infrastrukturu uključujući struju, vodu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA GORICA, Centar, 65.000 €, 36,42 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u samom centru Velike Gorice za razne namjene površine 36,42 m2 koji se sastoji od jedne prostorije i sanitarnog čvora. Mogućnost prodaje prostora sa inventarom (izložbene rashladne vitrine, 2 škrinje, frižideri). Poslovni prostor: Velika Gorica, 36,42....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Centar, 134.606 €, 39,59 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan površine 39,59 m2 smješten u prizemlju.Stan PR-6 sastoji se od ulaza, 1 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Projekt moderne stambene gradnje koji obuhvaća 22 stambene jedinice raspoređene u funkcionalno organiziranoj građevini,....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Centar, 134.878 €, 39,67 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Dvosoban stan ukupne površine 39,67 m2 smješten u prizemlju.Stan PR-1 sastoji se od ulaza, spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te loggije.Projekt moderne stambene gradnje koji obuhvaća 22 stambene jedinice raspoređene u funkcionalno organiziranoj građevini,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.000 € na 200.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VELIKA GORICA, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 195.000 €
02.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosoban stan na prvom katu, 40 m2, novogradnja sa liftom, Andrije Kačića Miošića 62. Stan ima plinsko etažno grijanje, garažno parkirno mjesto na nultoj razini te vanjsko nenatkriveno parkirno mjesto (odmah ispod stana). Prodaje se potpuno namješten.Ima komarnike na prozorima....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, 163.080 €, 40,30 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? USELJENJE 08/2026! Započeta gradnja stambeno poslovne zgrade. Zgrada se sastoji od 4 stana i jednog poslovnog prostora. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, oznake S1 i VPM 5 i 6. Sastoji se od dnevnog boravka i blagavaone, kuhinje, 1 sobe, 1 kupaonice, u površini od 40,30....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.600 € na 149.760 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VELIKA GORICA, 149.760 €, 41,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 141.440 €
06.03.2026 - 145.600 €
20.03.2026 - 149.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan S8 obračunske površine 41,60 m2 na 1. katu zgrade s dizalom u izgradnji s ukupno 61 stanom i 3 poslovna prostora, orijentiran prema zapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine gorica prodaja što manje (1932)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled