• GoHome Professional
nekretnine mareda prodaja 60 m2 što manje - GoHome
  • nekretnine mareda prodaja 60 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine mareda prodaja 60 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine mareda prodaja 60 m2 što manje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.569 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • okućnica
    • 2.kat
    • renoviran
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s 2 ugrađena ormara dnevnog boravka19m2,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u prizemlju s vrtom udaljen samo 150metara od mora u Novigradu Prodaje se stan u prizemlju s vrtom na mirnoj lokaciji u Novigradu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s ugrađenim ormarima, dnevnog boravka od 19m2, dva dodatna prostora za spavanje, 5m2 i 6m2. Dograđena loggia ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mareda prodaja 60 m2 što manje'
184.000 €
184.000 €
186.999 €
  Apartman, MAREDA, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo namješten stan sa lijepom okućnicom i vrtom površine 55m2, plus vrt 41m2. Dobra lokacija udaljenost od mora 150m!! Stan se sastoji od dnevnog boravka od 19m2, dva dodatna prostora za spavanje od 5m2 i 6m2!! Loggia je 14m2 zatvara se sa kliznom stijenom sa roletama!!....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 300.000 €, 56,37 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se stan sa predivnim pogledom na more u okolici Novigrada. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, te je veličine 56.37 m2. Sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, dvije spavaće sobe te dva prostrana balkona. Sa jednog se balkona pruža pogled na....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 213.000 €, 61,34 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 61,34 m2 na trećem katu sa panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u Maredi smješten na izvrsnoj lokaciji udaljen od mora i plaža svega 350 m. Na prvoj etaži nalazi se, ostava za odlaganje stvari, kupaonica, kuhinja, dnevni boravak i blagovaonica....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr