• GoHome Professional
nekretnine mali otok prodaja park Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine mali otok prodaja park Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine mali otok prodaja park Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine mali otok prodaja park zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SALI, 117.810 €, 693,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište na Žmanu, Dugi otok ? 693 m2, samo 57 m od mora Prodaje se atraktivno zemljište u mjestu Žman na Dugom otoku, udaljeno svega 57 metara od mora i uređene plaže. Zemljište ima ukupnu površinu od 693 m2, pravilnog je oblika, približnih dimenzija 17,5 m širine i....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 1.440.000 €, 195,00 m2 cca 7390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, MALINSKA- Jedinstvena oaza luksuza, moderna dizajnerska vila 195 m2 Nudimo savršen spoj privatnosti, vrhunske arhitekture i mediteranskog načina života. Ova impresivna villa površine 195 m², smještena u mirnom i zelenom okruženju Malinske, nudi premium standard življenja....

 
 
 
  Apartman, VIR, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju apartman površine 50 m² smješten u mirnom dijelu otoka Vira, predio Put Slatine, svega 200 metara od plaže. Nekretnina se nalazi u zgradi te predstavlja odličnu priliku za odmor, turistički najam ili miran obiteljski boravak tijekom cijele godine. Apartman se sastoji od:....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Klimno, prodaja vrhunski opremljenog apartmana na iznimnoj lokaciji iznad zelene zone, u prvom redu gradnje, s otvorenim pogledom na more. Apartman površine 66 m² nalazi se na drugom katu uredne stambene zgrade iz 2008. godine, s ukupno šest stambenih jedinica,....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivna vila koja se smjestila na otoku Pašmanu, koja spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama unutar resorta, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše mirom i privatnošću.....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 600.000 €, 101,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NJIVICE Na prodaju je apartman u prizemlju s tri spavaće sobe, prostranom terasom i bazenom, dvije kupaonice i dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom. Apartman ima opremu vrhunske kvalitete, a pripadaju mu i dva parkirna mjesta u garaži koja se nalazi u svakoj zgradi. Apartman....

 
 
 
  Zemljište, BAŠKA, 335.000 €, 2220,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO.. Prodaje se zemljište površine 2220 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Jadranu ? u BAŠKI na otoku Krku. Zemljište se nalazi na svega 200 metara udaljenosti od mora i 100 metara od prvih kuća, što ga čini iznimnom rijetkim na tržištu. ?Ključne karakteristike: ?Površina:....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 285.000 €, 133,50 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUN, OTOK PAG ? GRAĐEVINSKA PARCELA S POSTOJEĆOM KUĆOM, MOGUĆNOST 3 STANA Osnovne informacije Prodaje se građevinska parcela površine 443 m² s postojećom legaliziranom kućom u mirnom i autentičnom dijelu mjesta Lun na otoku Pagu. Na parceli se nalazi postojeći objekt bruto površine:....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna vila smještena na otoku Pašmanu, predstavlja jedinstveni spoj udobnosti, privatnosti i mira. Ova predivan vila koja se nalazi prvi red do mora, svojim modernim dizajnom osigurava vrhunski boravak. Okružena drugim vilama, prirodom, te čistim morem, lokacija odiše privatnošću....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, Na upit, 131,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NJIVICE Na prodaju je penthaus s tri spavaće sobe, dvije kupaonice i dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom. Na krovu se nalazi prostrana terasa sa bazenom i panoramskim pogledom na more. Apartman ima opremu vrhunske kvalitete, a pripadaju mu i dva parkirna mjesta u garaži koja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine otok prodaja park zadnjih 7 dana (23)
  • nekretnine mali otok prodaja zadnjih 7 dana (25)
  • nekretnine mali otok prodaja park (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.