• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja vrt prizemlje Najnovij - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja vrt prizemlje Najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja vrt prizemlje Najnovije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja vrt prizemlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 462.000 €, 107,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Makarskoj u predijelu "Istok" u blizini srednje škole. Stan je u prizemlju potpuno namješten i novoadaptiran veličine: 107m2 Sadržaj stana: - Ulazni hodnik - Kuhinja - Dnevni boravak s blagovaonicom - Dvije spavaće sobe - Dvije kupaonice s WC-om - Lođa - Terasa s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.900 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije u prizemlju luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 86,20 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,10 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 295.000 €, 91,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU ? Luksuzan stan s prostranom terasom i pogledom na more | Makarska ? Zelenka Prodaje se moderan, potpuno opremljen stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji Zelenka u Makarskoj. Osnovne karakteristike: - Površina: 70 m² stambenog prostora + terasa od čak 70 m²....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 379.000 € na 375.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MAKARSKA, 375.000 €, 171,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 379.000 €
06.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća s vrtom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Kuća površine 171,70 m raspoređena je na tri etaže: prizemlje i dva kata, te je izgrađena na zemljištu površine 213 m. Sastoji se od dva zasebna apartmana. Prizemlje: Jednosobni apartman koji uključuje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,59 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, novogradnja s završetkom 2026. godine. Stan od 99.59 m2, u prizemlju, spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je idealna, nadomak centra,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje u srcu Makarske - unutar visoko poželjnog kvarta Zelenka. Završetak radova već je u studenom ove godine, što omogućuje uskoro i useljenje.Stan ukupne površine 84,98 m² nudi funkcionalan raspored i ugodan ambijent. Unutrašnji prostor obuhvaća....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.865 €, 76,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Otkrijte luksuzni dvosoban stan u Makarskoj, novogradnja (završetak 2026.). Ovaj ekskluzivni stan, 76.45 m2, spaja suvremeni dizajn, vrhunsku kvalitetu i idealnu lokaciju. Prizemlje nudi privatnost i pristupačnost u srcu jednog od najpoželjnijih dalmatinskih gradova.Stan obuhvaća....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Stanu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 264.600 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) je započeta gradnja nove zgrade. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ova zgrada je specificna po tome sto ce svaki stan imati zaseban....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja vrt prizemlje (104)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr