• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja do 450000 eura ekskluz - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja do 450000 eura ekskluz - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja do 450000 eura ekskluzivan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja do 450000 eura ekskluzivan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.435 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • 2.kat
    • novogradnja
    • 1.kat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 407.600 €, 67,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički pregled....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 390.500 €, 71,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja do 450000 eura ekskluzivan'
372.000 €
372.000 €
280.000 €
  Stan, MAKARSKA, 372.000 €, 95,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO U AGENCIJI MERIT Dvoetažan trosoban stan s očaravajućim pogledom na more ? Makarska, samo 600 metara od centra Prodaje se predivan, potpuno namješten stan na dvije etaže, ukupne bruto površine 77 četvornih metara ( sa garsonjerom ukupno 93m2 ), smješten na....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.700 €, 56,27 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,39 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Dvosoban stan površine 69m2. Ekskluzivna nekretnina sa 2 bazena i 2 jacuzzia. Zgrada ce biti okružena bogatom hortikulturom. Useljenje u 2026. Materijali od keramike prve klase,visokokvalitetni parket, podno grijanje..... Dokumentacija 1/1. Ne plaća se porez.]]> .

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

INVESTITOR JE ODABRAO EKSKLUZIVNA I NAJLUKSUZNIJA RJEŠENJA KOJA SU NEVIĐENA U INDUSTRIJI. -Dizalica topline i podno grijanje za udobnu klimu. -Klima multi-split sustav u svim sobama (MITSUBISHI ili DAIKIN). -Luksuzna kupaonica s Grohe sanitarnim baterijama i Geberit kanalicama. -Inox....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 178.520 €, 44,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji, Makarska. Ovaj elegantan stan od 44.63 m2, smješten na trećem katu zgrade s liftom, nudi vrhunsku udobnost i pristupačnost. Idealna pozicija osigurava mirno okruženje, spektakularne poglede na more i otoke te blizinu svih ključnih....