• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 80 m2 - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 80 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 80 m2" pronađeno 164 nekretnina - prosječna cijena 4.035 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Makarska 2s stan 82,60 m s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen dvosobni stan koji pruža osjećaj lakoće, svjetla i ugodnog svakodnevnog života.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 500.000 €, 74,00 m2 cca 6760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Elegantan stan s privatnim bazenom u blizini centra Makarske U mirnom i atraktivnom dijelu Makarske nalazi se moderan stan površine 74,9 m koji spaja udobnost, suvremeni dizajn i profinjen stil. Posljednja renovacija izvedena je 2023. godine, čime je prostoru dodan svjež i elegantan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 362.000 €, 86,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Khalas nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana 86,20 m2 u luksuznoj zgradi u sklopu najmodernijeg kompleksa Hills Residence na makarskoj rivijeri. Ako tražite najbolje za sebe i svoj odmor, na pravom ste mjestu! Ovaj stan će Vam pružiti upravo onu dozu luksuza koju zaslužujete!....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.900 €, 86,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije u prizemlju luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 86,20 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,10 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 360.000 €, 86,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, moderan trosoban stan na trećoj etaži moderne novogradnje - useljivo.Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i lođe. Podna površina stana iznosi 74,32 m2, dok je površina terase 29,74 m2. U cijenu je uključeno jedno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 85,33 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Započela je izgradnja višestambene zgrade smještene u centralnom dijelu grada udaljena 400metara od centra i glavnog trga sa prekrasnim pogledom na more i Makarsku. Zgrada će se sastojati od podruma na kojem će biti smještena garažna mjesta i ostave, prizemlja i četiri kata. Dostupan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 302.416 €, 73,76 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj stan se nalazi u prizemlji kompleksa od tri zgrade na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe i 2 kupaonice, dnevnog boravka, prekrasne terase bruto površine 15,03m2 te vrta bruto površine 29.96m2. UKupna bruto površina stana je 108.24m2, a neto površina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 265.000 €, 73,66 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA S POGLEDOM NA MORE MAKARSKA 73,66m2 Stan u zgradi, 73,66 m², Makarska (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 73,66 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ide renoviran i uređen stan u istočnom dijelu grada, ispod magistrale. Prodaje se kompletno namješten! Stan se nalazi odmah pored srednje škole i dječjeg vrtića te nedaleko od samog centra grada i plaže. Stan se sastoji od predsoblja, dvije sobe, dva balkona, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 265.000 €, 73,66 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i opremljen dvosoban stan na dvije etaže smješten na 4. katu stambene zgrade sa odličnim pogledom na more i gradsku luku. Nalazi se u istočnom dijelu grada ispod magistrale. Ukupna korisna površina stana je 73,66 m2 (bruto površina 81,58 m2), a sastoji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 381.784 € na 389.126 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 389.126 €, 73,42 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 381.784 €
25.02.2026 - 389.126 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,39 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 325.000 €, 73,21 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu smješten u manjoj stambenoj zgradi sa samo osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m² ? savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.broker.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m², smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 296.000 €, 87,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan s tri spavaće sobe i dvije kupaonice ukupne neto površine 87,18 m2. Nalazi se na predjelu Zelenka i udaljen je cca 700m do plaže. Stan se nalazi na drugom katu zgrade. Ovaj objekt pruža mirno utočište od gužve i vreve, a istovremeno se nalazi blizu bitnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 73,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan 73,88 m2 u izgradnji na zadnjoj etaži zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i boravkom te južnog balkona sa kojeg je pogled na more 180°. Osim toga stanu pripada vanjsko parkirno mjesto, parkirno....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.000 €, 73,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Dvosoban stan u izgradnji s pogledom na more na prodaju. Prodajemo atraktivan dvosoban stan 73,26m2. Stan je smješten u centralnom dijelu grada samo 80m iznad magistrale. U izgradnji se koriste naj kvalitetniji materijali. Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe 11,50m2, kupaone,hodnika....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 270.800 €, 87,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, s ukupno šest stambenih jedinica i liftom. Stan ima 87 m² stambene površine i sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 342.000 €, 73,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je vrlo atraktivan stan u novogradnji, ukupne površine 72,75 m, smješten u neposrednoj blizini mora i obalnog mjesta. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obitelj ili par koji traži moderan, funkcionalan dom s dozom mediteranskog ugođaja. Stan sadrži prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 478.500 €, 87,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan smješten u centru Makarske ukupne netto korisne površine 87 m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je renoviran 2024. godine. Orijentiran na istok - zapad. Sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i hodnika na prvoj etaži te open space prostora....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.672 €, 87,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan 3S, 87 m2 u novogradnji, s terasom i vrtom, Makarska Na povišenoj lokaciji u mirnom, obiteljskom dijelu Makarske nalazi se stan površine 87,71 m2, smješten u prizemlju zgrade, ali uzdignut iznad garaža, što mu daje više privatnosti, otvorenost i osjećaj visine. Nekoliko stepenica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 330.000 €, 87,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U staroj Makarskoj jezgri prodajemo dvosoban stan s pogledom na more. Zgrada je zakonom zaštičeni objekt. Prekrasan pogled se pruža iz stana na cijelu Makarsku. Vlasništvo uredno. Za razgledavanje ovog objekta nazovite: +385989322461 (Whats up/ Viber) Vlasnik agencije Mario Agencija....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 243.600 € na 261.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 261.000 €, 87,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 243.600 €
06.05.2026 - 261.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Makarskoj (Veliko Brdo) u novogradnji odlična prilika! Na prodaju je stan S1Z u zgradi s ukupno 6 stanova, na 3. katu od 3. Stan je površine zatvorenog dijela 67,10 m i sastoji se od : - prostrane dnevne sobe s blagovaonicom - kuhinjom, - hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 381.784 € na 389.126 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 389.126 €, 73,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 381.784 €
20.03.2026 - 389.126 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A4 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.000 €, 87,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan dvoetažni stan u Makarskoj na vrhunskoj lokaciji, na zadnjem katu stambene zgrade sa vanjskim parkirnim mjestom. Vlasništvo uredno 1/1. PRODAJE SE 2-ETAŽNI STAN NA IZVRSNOJ LOKACIJI U MAKARSKOJ (prodaja).

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 73,39 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan na 1. katu zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika i balkona. Odličan raspored bez gubitka kvadrata,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 334.908 €, 72,71 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten 2-sobni stan 72m2 s parkirnim mjestom u novoizgrađenoj manjoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe (od kojih jedna ima Walk-in ormar), kupatila, hodnika, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,48 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MAKARSKA - DVOSOBAN STAN 72,48M2 STAN POTPUNO NAMJEŠTEN SA PARKIRNIM MJESTOM U novijoj zgradi sa liftom nudimo Vam prekrasno i novo namješten stan, nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, velike natkrivene terase sa pogledom na more,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.simicdom.com

Useljiv stan kod glavne plaže, Makarska Posredujemo u prodaji lijepog, kvalitetno opremljenog dvosobnog stana na vrlo atraktivnoj i traženoj lokaciji, samo 150m od poznatih makarskih plaža i hotela. Stan je smješten na prvom katu zgrade koja ima ukupno 4 etaže i 11 stanova. Korisna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 315.600 €, 87,69 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan smješten je na drugom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 253.000 € na 278.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 72,20 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 253.000 €
11.04.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se u prizemlju zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 72,20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-161 (od ukupno 164)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com