• GoHome Professional
nekretnine lepoglava prodaja do 60000 eura - GoHome
  • nekretnine lepoglava prodaja do 60000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine lepoglava prodaja do 60000 eura

  • Za upit "nekretnine lepoglava prodaja do 60000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 535 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 378 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LEPOGLAVA, 60.000 €, 272,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostori ukupne površine 272 m2 sa vlastitim parkirališnim mjestima u mjestu Rinkovec.Poslovni prostori se nalaze u prizemlju objekta, dok je na katu društveni dom.Kompleks se sastoji od tri poslovna prostora; trgovina površine 96 m2; caffe bar površine 100 m2; radionica....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 64.000 € na 59.900 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LEPOGLAVA, 59.900 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 64.000 €
22.04.2026 - 59.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ZALUŽJE, LEPOGLAVA, VIKEND KUĆA U PRIRODI, NA SAMOJ GRANICI SA SLOVENIJOM! Tražite mir, zelenilo i svoj kutak daleko od gradske gužve? Na prodaju je šarmantna vikendica smještena u netaknutoj prirodi, okružena tišinom, čistim zrakom i prekrasnim pogledom na brege. Vikend kuća koja....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 64.000 € na 59.900 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LEPOGLAVA, 59.900 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 75.000 €
14.12.2025 - 64.000 €
21.03.2026 - 59.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća prizemnica površine 56 m2 sa zatvorenom terasom površine 11 m2; na zemljištu ukupne površine 891 m2. Kuća smještena na brežuljku sa kojeg se pruža prekrasan pogled na šume i zelenilo prava oaza mira. Sastoji se od podruma te prizemlja. Priključak struje; vode; grijanje putem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine lepoglava prodaja do 60000 eura'
60.000 €
60.000 €
55.000 €
  Kuća, LEPOGLAVA, 59.500 €, 140,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica tlocrtne površine 65 m2; smještena na zemljištu ukupne površine 453 m2. Sastoji se od suterena; visokog prizemlja te potkrovlja. Kompletna infrastruktura (struja, voda, plin). Na podovima kombinacija keramike te parketa; PVC stolarija. RASPORED SUTEREN: - kuhinja....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 60.000 € na 53.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LEPOGLAVA, 53.000 €, 140,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 60.000 €
20.03.2026 - 53.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnoj tihoj i mirnoj lokaciji okruženoj obiteljskim kućama u mjestu Lepoglava smještena je visoka prizemnica tlocrtne površine 100 m2 sa gospodarskom zgradom površine 32 m2 te kućom za odmor površine 24 m2; na zemljištu ukupne površine 3.055 m2. Kuća se sastoji od podruma,....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 45.000 €, 160,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LEPOGLAVA, KAMENICA, ODLIČNA PRILIKA, OBITELJSKA KUĆA ZA ADAPTACIJU! Na mirnoj lokaciji Lepoglava, naselje Kamenica prodajemo obiteljsku kuću, ukupne površine 160 m2, okružena susjedima i obiteljskim kućama. Kuća je na tri etaže , idealna za adaptaciju prema vlastitim željama. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 42.000 €, 140,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica tlocrtne površine 64 m2 sa dva pomoćna objekta jedan površine 35 m2 a drugi 25 m2; na zemljištu ukupne površine 882 m2. Imanje smješteno na mirnoj i tihoj lokaciji okruženo obiteljskim kućama. Kuća se sastoji od prizemlja; kata te potkrovlja. Kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 40.620 €, 2708,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 2.708 m2 neposredno blizu centra Lepoglave.Zemljište je lijepog oblika dužine 43 metara dok je širine 58 metara uz prometnicu.Kompletna infrastruktura nalazi se uz parcelu. Zemljište se nalazi uz glavnu državnu prometnicu D-35. Pogodno za izgradnju benzinske,....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 35.000 €, 3705,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 3.705 m2; nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Lepoglavi.Širina parcele iznosi cca 43 metra dok dužina zemljišta iznosi cca 95 metara.Kompletna infrastruktura uz zemljište.S obzirom na lokaciju, zemljište predstavlja idealnu priliku za gradnju....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 35.000 €, 96,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LEPOGLAVA, ZALUŽJE, KUĆA ZA ODMOR NA GRANICI SA SLOVENIJOM Na izvrsnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja, 1.5 km, nalazi se kuća za odmor na bregu, površine 96 m2, na samoj granici sa Slovenijom. Kuća nije dovršena, u rohbau stanju se prodaje. sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 35.000 €, 145,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica tlocrtne površine 72 m2; sa gospodarskom zgradom površine 40 m2, na zemljištu ukupne površine 1.135 m2.Mirna i tiha lokacija; okružena sa puno zelenila.Sastoji se od podruma, prizemlja te potkrovlja.Priključak struje i vode; drvena stolarija; grijanje putem....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 33.620 €, 3362,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište u Lepoglavi blizu centra 3 362 m². pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili zgrade. U blizini parcele voda, struja. Dobra prilika! Kontakt/ Gizela Mihaljević 099 805 6299 Igralište Pošta Banka Vrtić Škola Javni prijevoz.

 
 
 
  Poslovni prostor, LEPOGLAVA, 33.000 €, 22,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan poslovni prostor u prizemlju novije zgrade. Jedna prostorija sa sanitarnim čvorom, osigurano jedno parkirno mjesto. Odličan prostor pogodan za manju trgovinu, knjigovodstveni servis, kozmetički salon i slično. Obzirom da se isti veže za prostor do njega, sa zasebnim....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LEPOGLAVA, odličan poslovni prostor od 22 m u prizemlju novi zgrade. Jedna prostorija sa sanitarnim čvorom, osigurana dva parkirna mjesta. Odličan poslovni prostor za knjigovodstveni servis, manji dućan, kozmetički salon, kladionicu i slično. Obzirom da se isti veže za prostor do....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 33.000 €, 53,40 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom mjestu Zalužje, u okolici Lepoglave, prodaje se kuća površine 53,40 m² koja odiše jednostavnošću i toplinom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze dvije prostorije koje se mogu urediti kao dnevni boravak i blagovaonica. Na katu se nalazi kupaonica te....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 29.000 €, 1282,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko i poljoprivredno zemljište (dvije povezane parcele) površine 1.282 m2, u centru Lepoglave, u blizini poslovnog centra, banke, osnovne škole i dječjeg vrtića!GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE:- površina 748 m2 (17 x 44 m), širina uz asfaltiranu pristupnu cestu: 17 m- zemljište je pravilnog,....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 25.000 €, 60,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Starija kuća prizemnica površine 60 m2; sa gospodarskom zgradom površine 50 m2; smještena na zemljištu ukupne površine 1.604 m2. Priključak struje; vode; plina; kuća je useljiva ali potrebna je renovacija. Uredna sva dokumentacija. RASPORED - predprostor - hodnik - kuhinja sa blagovaonicom....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 24.235 €, 9694,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaju se zemljišta na lokaciji Kamenica - Lepoglava ukupne površine 9694 m2. Na prodaju je 8 čestica koje se prodaju zajedno, a sastoje se od livada, šuma, oranica, vinograda. Zemljišta su poljoprivredna. Cestica 1 kcbr. 2029 = 705 m2=1 762,50eur 2. kč.br. 4146 suma = 502m2....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 23.534 €, 3362,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište, u predjelu Gorica, u Lepoglavi, ukupne površine 3.362 m2. Širina uz prometnicu 19 m. Dužina 130 m. Sva infrastruktura na prometnici do parcele. .

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 23.534 €, 3362,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kombinacija građevinskog i poljoprivrednog zemljišta ukupne površine 3.362 m2 neposredno blizu centra Lepoglave.Zemljište je lijepog oblika; prednji dio uz prometnicu je širine 19 metara, dok je u sredini širina zemljišta 27 metara.Ukupna dužina parcele iznosi cca 140 metara.Kompletna....

 
 
 
  Kuća, LEPOGLAVA, 23.500 €, 52,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredovanje, samo kod nas! Kuća za odmor ukupne neto stambene površine 52.3 m2 na zemljištu površine 743 m2. Priključak vode, struja: 3 m od parcele, kanalizacija: septička. Pristup: asfaltiranom cestom i makadamskim putem (650 m). Vinograda nema, ostavljeni su betonski....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 20.000 €, 978,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište površine 978 m2, sa (u zemljišnim knjigama i katastarskom operatu) upisanom kućom i gospodarskom zgradom tlocrtne površine 169 m2! Priključak struje i vode! Na zemljištu je autohtona, stara zagorska kuća tlocrtne površine 70 m2, građena početkom 20. stoljeća. Parcela je....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 12.050 €, 12063,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se zemljišta u Žarovnici: -čkbr 471 k.o. Kamenica površine 2920m2 - 35.300,00 kn -čkbr 488/2 k.o. Kamenica površine 2529m2 - 30.600,00 kn -čkbr 488/3 k.o. Kamenica površine 162m2 - 600,00kn -čkbr 516/1 k.o. Kamenica površine 1859m2 - 7.000,00kn -čkbr 516/2 k.o. Kamenica površine....

 
 
 
  Zemljište, LEPOGLAVA, 8.772 €, 1462,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1.462 m2, u kvartu Purga udaljeno svega par minuta vožnje od centra Lepoglave.Zemljište je pravokutnog oblika širine uz prometnicu iznosi 14 m2, dok je u sredini širina zemljišta 20 m2.Ukupna dužina parcele iznosi cca 70 m2.Kompletna infrastruktura uz....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!