• GoHome Professional
nekretnine legrad prodaja do 120 m2 - GoHome
  • nekretnine legrad prodaja do 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine legrad prodaja do 120 m2

  • Za upit "nekretnine legrad prodaja do 120 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.096 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 78000 eura
    • do 98000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 983 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LEGRAD, 117.000 €, 119,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Legradu potpuno obnovljena, s velikom okućnicom Prodaje se kuća prizemnica u naselju Legrad, bruto površine 119 m, s gospodarskom zgradom od 37 m i velikom okućnicom površine 3.243 m. Ukupna površina čestice iznosi 3.399 m, a nekretnina se nalazi unutar građevinske....

 
 
 
  Kuća, LEGRAD, 115.000 €, 119,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.bit-nekretnine.hr

Prodaje se uređena prizemnica u mirnom mjestu Legrad, udaljena 17 km od Koprivnice i 20 km od Preloga. Kuća Prodaja Legrad 119 m2.

 
 
 
  Kuća, LEGRAD, 117.000 €, 119,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Legradu ? potpuno obnovljena, s velikom okućnicom Prodaje se kuća prizemnica u naselju Legrad, bruto površine 119 m², s gospodarskom zgradom od 37 m² i velikom okućnicom površine 3.243 m². Ukupna površina čestice iznosi 3.399 m², a nekretnina se nalazi unutar građevinske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine legrad prodaja do 120 m2'
115.000 €
115.000 €
69.000 €
  Kuća, LEGRAD, 115.000 €, 119,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređena prizemnica u mirnom mjestu Legrad, udaljena 17 km od Koprivnice i 20 km od Preloga. Sastoji se od predsoblja, velike i manje sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, alatnice i podruma (ulaz s dvorišne strane). Kuća ima priključak struje te....

 
 
 
  Kuća, LEGRAD, 73.000 €, 128,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća sa garažom i pomoćnom zgradama u mjestu Legrad, sveukupne površine posjeda 1303 m2. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, no u neposrednoj blizini su pošta, trgovine, općinska zgrada, vrtić, osnovna škola, pošta, banka, ugostiteljski sadržaji i sl. Obiteljska....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 77.000 € na 75.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LEGRAD, 75.000 €, 52,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2025 - 77.000 €
17.03.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Na prodaju je kuća površine 52 m², smještena uz jezero Šoderica u općini Legrad, Koprivničko-križevačka županija. Jezero se nalazi oko 400 metara od obale Drave, a područje je poznato po miru i prirodi, uz sezonska događanja tijekom ljeta, što ovu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan