• GoHome Professional
nekretnine krk prodaja 150 m2 vrt - GoHome
  • nekretnine krk prodaja 150 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine krk prodaja 150 m2 vrt

  • Za upit "nekretnine krk prodaja 150 m2 vrt" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 5.299 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 530000 eura (prosječna cijena)
    • do 640000 eura
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRK, 700.000 €, 156,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kamena kuća na otoku Krku, ukupne površine 156.56 m2, s prekrasnim pogledom na more i okućnicom od 170 m2. Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice, savršeno prilagođene za dvije obitelji ili kao investicija za turistički najam. U prizemlju se nalazi prvi stan,....

 
 
 
  Stan, KRK, 590.000 €, 157,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, blizu Malinske nudimo u novogradnji dvoetažni stan s bazenom i vrtom. Otok Krk, najveći otok u Jadranskom moru ,poznat je po lijepim plažama, čistom moru, dobroj hrani i vinu Vrbnička žlahtina, kao i dobroj klimi s više sunčanih dana. Ovaj lijepi dvetažni stan prostire....

 
 
 
  Stan, KRK, 850.000 €, 160,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk, luksuzan apratman u prizemlju ultra modernog objekta s bazenom i vrtom ! Apartman od 89,10m2 stambenog prostora sastoji od hodnika, ostave, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, te terase od 84 m2 s bazenom od 20m2! Stanu pripada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine krk prodaja 150 m2 vrt'
890.000 €
790.000 €
590.000 €
  Apartman, KRK, 850.000 €, 160,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, KRK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte bezvremensku ljepotu komibniranu tradicionalnim šarmom i modernim luksuzom na privlačnoj lokaciji na otoku Krku, u mjestu Pinezići. Ovu kamenu kuću karakteriziraju: - Četiri luksuzne spavaće sobe s vlastitim kupaonicama: svaka pruža visok komfor i privatnost za svoje goste.....

 
 
 
  Kuća, KRK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.100.000 € na 990.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRK, 990.000 €, 153,00 m2 cca 6470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 1.100.000 €
11.04.2026 - 990.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Ovo je nekretnina koja nudi ono što je u starim jezgrama gotovo nemoguće pronaći: apsolutnu tišinu, prostrano zeleno dvorište i neograničen poslovni potencijal.Smještena u samom centru grada Krka, a opet skrivena od turističke vreve, ova autentična kuća nudi savršen balans - ovdje....

 
 
 
  Kuća, KRK, 950.000 €, 154,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, LINARDIĆI, u ponudi je kamena kuća s bazenom. Nalazi se u mirnom i idiličnom okruženju, uz zeleni pojas, s pogledom na more i maslinik. Stambene površine 154m2, sastoji se od prizemlja i kata, međusobno povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: ulazni hodnik sa stubištem,....

 
 
 
  Kuća, KRK, 890.000 €, 160,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, okolica grada Krka, villa s bazenom na mirnoj lokaciji U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se villa površine 160 m2, sagrađena na parceli od 636 m2. Stambeni dio ville obuhvaća prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni hodnik, spavaća soba s kupaonicom, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KRK, 780.000 €, 140,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna vila s bazenom i pogledom na more, smještena u neposrednoj blizini mora i centra. Ova moderno opremljena vila s mediteranskim vrtom i maslinikom smještena je na lijepoj lokaciji grada Krka. Prostire se na 200 m2 stambenog prostora, raspoređenog na dvije etaže. U prizemlju....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 1.080.000 € na 990.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRK, 990.000 €, 160,00 m2 cca 6190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 1.080.000 €
12.04.2026 - 990.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, LINARDIĆI - Luksuzna vila s bazenom Luksuzna vila sa bazenom smještena u mirnom mjestu u okolici grada Krka sa predivnim pogledom na more. Vila se sastoji od dvije etaže, u donjem dijelu nalazi se predivan open space dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom te izlazom na....

 
 
 
  Kuća, KRK, 950.000 €, 160,00 m2 cca 5940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, LINARDIĆI - Predivna Villa sa bazenom i pogledom na more Na prodaju je predivna Villa sa bazenom i pogledom na more, smještena pri kraju slijepe ulice okružena mirom i prirodom. Kuća je bezvremenskog mediteranskog dizajna u kamenu, sa velikom pažnjom na svaki detalj pri....

 
 
 
  Kuća, KRK, Na upit, 159,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Ekskluzivna novogradnja ? stan s bazenom i vrtom Na prodaju je luksuzan stan u prizemlju moderne vile na otoku Krku. Projekt novogradnje obuhvaća tri ekskluzivne vile, svaka s četiri luksuzna apartmana. Ukupna površina samog stana je 113,78 m², a podrumskog dijela 44,92 m². Stan ima....

 
 
 
  Stan, KRK, Na upit, 159,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KRK, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća na izvrsnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more! Na tri etaže nalaze se dvije kuhinje, više spavaćih soba i dvije kupaonice, te terasa s vanjskih ulazom. Kuća ima prekrasno uređenu okućnicu od cca. 700 m2 s više parkirnih mjesta, kamenom kućicom i....

 
 
 
  Stan, KRK, 600.000 €, 137,55 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se u naravi sastoji od većeg stana na I katu,površine 98,38m2,te manjeg stana-apartmana u prizemlju površine 39,17m2,te okućnice-vrta površine 56 m2 i 2 parkinga. Veći stan na I katu se sastoji od ulaza,dnevnog boravka sa blagovaonom,kuhinje.wc-a,3 spavaće sobe svaka sa svojom....

 
 
 
  Apartman, KRK, 600.000 €, 137,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, grad Krk, na dobroj lokaciji 300 m od mora, prodaje se apartman u kvalitetnoj novogradnji. Ovaj apartman u stvarnosti čine dva apartmana, jedan na 1. katu i jedan u prizemlju s uređenom okućnicom i roštiljom od približno 56 m2 s dva parkirna mjesta. Veći apartman na 1. katu....

 
 
 
  Stan, KRK, 600.000 €, 137,00 m2 cca 4380 €/m2

 
 
 
  Stan, KRK, 940.000 €, 136,00 m2 cca 6910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u Kvarner imobilije! U ponudu Kvarner imobilija stigao je suvremen dvoetažni stan u gradu Krku s pogledom na more i vlastitom okućnicom s bazenom. Stan je podijeljen na dvije etaže, prizemlje i kat. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica te veliki open plan living....

 
 
 
  Stan, KRK, 940.000 €, 136,00 m2 cca 6910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog modernog dvoetažnog apartmana sa pogledom na more i vlastitom okućnicom, u gradu Krku. Objekt je južno orijentiran, ukupne površine 136m2 razvedenih na dvije etaže, u naravi prizemlje i kat. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KRK, 730.000 €, 136,00 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan prizemni apartman s velikom okućnicom. Novogradnja grad Krk Prodaje se novi apartman smješten u prizemlju luksuzne moderne ville s tri stambene jedinice u gradu Krku, nedaleko od mora i svih potrebnih sadržaja. Apartman se proteže na 136 m2 stambene površine, a sastoji se....

 
 
 
  Apartman, KRK, 940.000 €, 136,00 m2 cca 6910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, KRK, 840.000 €, 164,00 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderna vila ukupne stambene površine 164,80 m2 s okućnicom od 460 m2, smještena u mjestu Brzac na otoku Krku. Kuća se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalaze: - ulazni prostor - prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta (43 m2) - gostinjska....

 
 
 
  Kuća, KRK, 730.000 €, 136,00 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, KRK, 730.000 €, 136,00 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA NEKRETNINE IZ PONUDE IZDVAJA novi apartman smješten u prizemlju luksuzne moderne ville s tri stambene jedinice u gradu Krku, nedaleko od mora i svih potrebnih sadržaja. Apartman se proteže na 136 m2 stambene površine, a sastoji se od spremišta, vešeraja, kupaonice, tri....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com