• GoHome Professional
nekretnine krk prodaja 150 m2 ekskluzivan - GoHome
  • nekretnine krk prodaja 150 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine krk prodaja 150 m2 ekskluzivan

  • Za upit "nekretnine krk prodaja 150 m2 ekskluzivan" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 5.120 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRK, 520.000 €, 148,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan penthouse u novogradnji na prekrasnoj lokaciji u gradu Krku! Ponosno predstavljamo vrhunski penthouse smješten na drugom katu elegantne stambene zgrade. S ukupnom površinom od 97,68 m2 unutarnjeg prostora i prostranom terasom od 51,68 m2, ova nekretnina pruža vrhunski....

 
 
 
  Kuća, KRK, 650.000 €, 157,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Krk, okolica, dvojna kuća sa bazenom i pogledom na more! Ekskluzivna novogradnja! Dvojna kuća koja se nalazi 1000 m od mora osmišljena je kao stalna rezidencija ili kuća za odmor. Šarm i stil ove nekretnine temelji se na spoju jednostavne moderne arhitekture i inovativne tehnologije.....

 
 
 
  Stan, KRK, 830.000 €, 160,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni dvoetažni 3S+DB stan smješten u urbanoj villi u gradu Krku. Prostire se na prvi i drugi kat novogradnje s ukupnom stambenom površinom 160 m2. Vanjsko stubište vodi do prvog kata gdje se nalaze ulazni hodnik, tri spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu, balkon s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine krk prodaja 150 m2 ekskluzivan'
660.000 €
660.000 €
Na upit
  Kuća, KRK, 600.000 €, 138,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Krka, ekskluzivna, moderna, dvojna kuća u fazi gradnje, s prekrasnim pogledom na more! Kuća ukupne neto stambene površine 138 m2, sastojat će se od prizemlja, kata i krovne terase. U prizemlju objekta nalazit će se hodnik, kupaonica, tri spavaće sobe, od kojih master spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRK, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna vila smještena u mirnom dijelu okolice grada Krka, koja osvaja svojom elegancijom i sofisticiranim dizajnom. Vila obuhvaća 150 m2 stambene površine i nudi izuzetno funkcionalan raspored, a proteže se na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat. Prizemlje obuhvaća....

 
 
 
  Kuća, KRK, 890.000 €, 151,00 m2 cca 5890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na području Šotoventa na otoku Krku, smještena je ova elegantna suvremena vila koja savršeno spaja moderan dizajn, funkcionalnost i luksuzne sadržaje za maksimalnu udobnost života. Nekretnina se prostire na dvije etaže pažljivo osmišljenog rasporeda. Prizemlje čini prostrani ulazni....

 
 
 
  Apartman, KRK, 520.000 €, 148,82 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, KRK, Na upit, 159,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna novogradnja ? stan s bazenom i vrtom Na prodaju je luksuzan stan u prizemlju moderne vile na otoku Krku. Projekt novogradnje obuhvaća tri ekskluzivne vile, svaka s četiri luksuzna apartmana. Ukupna površina samog stana je 113,78 m², a podrumskog dijela 44,92 m². Stan ima....

 
 
 
  Kuća, KRK, 1.360.000 €, 161,00 m2 cca 8450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ekskluzivna vila smještena u okolici Šotoventa koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. Ova raskošna nekretnina prostire se na površini od 161 m2 na prostranoj parceli od 555 m2 pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i spektakularnog pogleda na more. Vila....

 
 
 
  Stan, KRK, 950.000 €, 162,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prestižnoj i mirnoj lokaciji u GRADU KRKU, na samom vrhu moderne vile s tek četiri stambene jedinice, smjestio se luksuzni penthouse koji pruža savršenu kombinaciju elegancije, privatnosti i udobnosti. Stan se prostire na prostranom tlocrtu i obuhvaća ulazni prostor, otvoreni dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRK, 950.000 €, 162,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KRK, 890.000 €, 164,00 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica! Mirna lokacija! Na prodaju je nova ekskluzivna vila površine 164 m² s uređenom okućnicom i bazenom. Kuća je izgrađena na parceli površine 560 m², a podijeljena je na etažu prizemlje i kat. Prizemlje površine 79,02 m² sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, KRK, 940.000 €, 136,00 m2 cca 6910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog modernog dvoetažnog apartmana sa pogledom na more i vlastitom okućnicom, u gradu Krku. Objekt je južno orijentiran, ukupne površine 136m2 razvedenih na dvije etaže, u naravi prizemlje i kat. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica