• GoHome Professional
nekretnine krk prodaja 140 m2 park - GoHome
  • nekretnine krk prodaja 140 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine krk prodaja 140 m2 park

  • Za upit "nekretnine krk prodaja 140 m2 park" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.693 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KRK, 880.000 €, 129,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Grad Krk, impozantan penthouse s prekrasnim panoramskim pogledom na more, od kojeg je udaljen 600 m. Apartman ukupne površine 129 m2 nalazi se na 2. katu stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog prostora, gostinjskog toaleta, spremišta, 3 spavaće sobe, 2....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRK, 400.000 €, 152,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2024.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, prodaja, restoran prvi red do mora! Prodaje se restoran u prizemlju dvojne kuće; potpuno opremljen i funkcionalan. Restoran je izgrađen 1982. godine, pristupa mu se kroz glavnu terasu. Ukupno, restoran ima dvije natkrivene terase, površina 42 i 50 m2. Na ulazu u restoran....

 
 
 
  Kuća, KRK, 590.000 €, 140,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica grada Krka, prodaja, samostojeća kuća, s bazenom i okućnicom, na mirnoj lokaciji! Kuća je građena 2009. godine, a 2023. potpuno adaptirana. Površine 140 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata. Na katu se nalazi prostrana spavaća soba s kupaonicom, te unutarnje stepenice....

 
 
 
  Kuća, KRK, 600.000 €, 138,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Krka, ekskluzivna, moderna, dvojna kuća u fazi gradnje, s prekrasnim pogledom na more! Kuća ukupne neto stambene površine 138 m2, sastojat će se od prizemlja, kata i krovne terase. U prizemlju objekta nalazit će se hodnik, kupaonica, tri spavaće sobe, od kojih master spavaća....

 
 
 
  Stan, KRK, 940.000 €, 136,00 m2 cca 6910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Pronađite svoj luksuzni dom u gradu Krku! Ovaj predivan stan južne je orijentacije i podijeljen na prizemlje i kat ukupne površine 136m2. Na katu se nalaze dvije prostrane spavaće sobe, kupaonica i veliki otvoreni dnevni prostor koji uključuje boravak, blagovaonicu i kuhinju. Iz boravka....

 
 
 
  Apartman, KRK, 465.000 €, 130,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI!! Na prodaju je prekrasan luksuzan apartman smješten u gradu Krku, potpuno renoviran i opremljen dizajnerskim namještajem izrađenim po mjeri. Ova etaža površine 130 m² jugozapadne je orijentacije, što rezultira obiljem sunčeve svjetlosti kroz cijeli dan i pruža uživanje....

 
 
 
  Stan, KRK, Na upit, 153,73 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivan penthouse s panoramskim pogledom na more - novogradnja Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji smješten je ovaj luksuzni penthouse u manjem, ekskluzivnom objektu modernog dizajna sa svega 4 stana. Stan je idealan za sve one koji traže privatnost, vrhunsku kvalitetu i nezaboravan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?