• GoHome Professional
nekretnine klanac prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine klanac prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine klanac prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine klanac prodaja što jeftinije" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 866 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 560 m2
    • do 700 m2
    • 700 m2 (prosječna površina)
    • barem 700 m2
    • 840 m2
  •  Po cijeni
    • do 21000 eura
    • do 26000 eura (prosječna cijena)
    • do 31000 eura
    • do 262 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • šestinski dol
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLANAC, 8.000 €, 1515,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište u Klancu, mjesto udaljeno 7 km od Gospića. Mogućnost prenamjene. .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 120.000 € na 105.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KLANAC, 105.000 €, 400,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 130.000 €
15.07.2025 - 120.000 €
23.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA.. NA SAVRŠENOJ LOKACIJI SELO ŽITNIK prodaje se seosko imanje s više starih i novih objekata kuća , štala , gospodarska zgrada 3 građevinske parcele, poljoprivredne parcele Dva priključka struje i vode te izvorska voda dovedena na imanje i šterna. Opcije su raznovrsne....

 
 
 
  Zemljište, KLANAC, 119.000 €, 700,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, Šestinski dol u ulici Klanac (zemljište između kućnih brojeva 4c i 6). Pravokutno zemljište s vrlo blagim nagibom, direktan pristup s ulice Klanac. Jedno od rijetkih praktički ravnih zemljišta u tom dijelu grada. Sve komunalije raspoložive u ulici Klanac (struja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine klanac prodaja što jeftinije'
329.000 €
390.000 €
563.000 €
  Zemljište, KLANAC, 150.584 €, 37646,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište uređeno, malčirano, bez ikakvih daljnjih uloga i i omogućuje bavljenje poljoprivredom na izrazitp plodnom tliu. Nalazi se u mirno selu Klanac nadomak rijeke Like a udaljenost od centra grada 5km. okruženo netaknutom prirodom što osigurava mir, tišinu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine