• GoHome Professional
nekretnine kladje prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine kladje prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kladje prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine kladje prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLADJE, 39.620 €, 566,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 566 m2 u mjestu Kladje (na slici pod 1). Moguće je kupiti i susjednu česticu površine 567 m2 čime bi ukupna površina bila 1.133 m2. Građevinsko zemljište: Kladje, 566 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 35.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Kladje, građevinsko zemljište 1332 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora.Parcela je smještena na uzvišenom položaju, što omogućuje dobru osunčanost tijekom dana i otvoren pogled na okolinu koji, zbog samog položaja i pada terena,....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 65.000 €, 1878,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo dvije prekrasne parcele ukupne površine 1878 m2, smještene u idiličnom području Kladja nedaleko od Samobora. Ove parcele nude izvanrednu priliku za izgradnju vašeg doma u mirnom okruženju okruženom prirodom. Ključne Značajke: Građevinsko Područje: Parcele se nalaze na....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 125.000 €, 808,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s objektom (808 m2) ? Rakovica (Samobor) | Mir, priroda i potencijal Prodaje se građevinsko zemljište s postojećim objektom u Velikoj Rakovici (Kladje), na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u sastavu Grada Samobora. ? Na zemljištu se nalazi postojeća klijet i vinograd.....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 79.310 €, 1133,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.133 m2 u mjestu Kladje. Zemljište se u naravi sastoji od dvije čestice (566 m2 i 567 m2) koje je moguće kupiti pojedinačno. Građevinsko zemljište: Kladje, 1.133 m2.

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 36.000 € na 31.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 31.000 €, 1591,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 36.000 €
23.04.2026 - 31.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1591 m2 na atraktivnoj lokaciji u Samoboru, naselje Kladje, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za ulaganje zahvaljujući statusu građevinskog zemljišta i smještaju u mirnom dijelu Samobora. Veličina od 1591 m2 omogućuje fleksibilnost....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 49.000 €, 806,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište - Kladje - Draga 1640/2 Rakovica, Samobor 806 m2 27 m sirina uz cestu Geodetski snimak Lokacijska informacija Idealno za gradnju obiteljske kuce Građevinsko zemljište - Kladje - Draga sa pogledom na Samobor - 806 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 39.690 €, 567,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 567 m2 u mjestu Kladje (na slici pod 2). Moguće je kupiti i susjednu česticu površine 566 m2 čime bi ukupna površina bila 1.133 m2. Građevinsko zemljište: Kladje, 567 m2.

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 45.000 €, 1332,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 1332 m2, u Šoićevoj ulici (Kladje). Do samog središta grada Samobora udaljeno je cca 5km, a u blizini se nalaze svi potrebni sadržaji (trgovina, dječji vrtić, škola, pošta). Sva infrastuktura se nalazi uz parcelu. Idealno za obiteljski tip kuće,....

 
 
 
  Zemljište, KLADJE, 27.000 €, 1889,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Kladju nadomak Samobora površine 1889 m2. Parcela je nagnuta što omogućuje uživanje u predivnom pogledu okolnih brežuljaka, uz cestu je širine cca 27 m i dubine cca 70m. Od komunalne infrastrukture moguće je priključiti struju koja se nalazi uz cestu.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine kladje prodaja (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.