• GoHome Professional
nekretnine karojba prodaja hidromasažna kada - GoHome
  • nekretnine karojba prodaja hidromasažna kada - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karojba prodaja hidromasažna kada

  • Za upit "nekretnine karojba prodaja hidromasažna kada" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.772 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (prosječna površina)
    • barem 440 m2
    • 520 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 447,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.08.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJE se luksuzna villa s bazenom, u središtu Istre nadomak grada Motovuna. Villa je novogradnja, potpuno uređena i opremljena za savršen odmor. U PRIZEMLJU se nalazi ulazni prostor sa garderobnim spremištem, open space prostorom s opremljenom kuhinjom , velikom blagovaonicom s....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute istarske prirode, u mirnom selu Rakotule nadomak Motovuna, nastaje vila koja već na prvi pogled odiše skladom, elegancijom i promišljenim dizajnom. Ova nekretnina nije samo kuća ? ona je prostor u kojem se arhitektura, udobnost i funkcionalnost susreću kako bi stvorile....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 357,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U sjevernom dijelu Istre, iznad doline rijeke Mirne, smješten je vjerojatno najpoznatiji i najatraktivniji istarski srednjovjekovni gradić Motovun-Montona čija je veduta jedan od poznatih simbola istarske unutrašnjosti. Na laganom proplanku, zaštićena od pogleda, izložena suncu čitav....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karojba prodaja hidromasažna kada'
1.650.000 €
1.650.000 €
1.690.000 €
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 435,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, luksuzna vila s bazenom i teniskim terenom Na čarobnim brežuljcima iznad Motovuna, gdje se priroda susreće s elegancijom, smjestila se ova neponovljiva vila koja nudi više od luksuza ? nudi način života. Okružena vinogradima i maslinicima, u srcu Istre, ova raskošna nekretnina....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 379.000 € na 349.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2025 - 379.000 €
09.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**KAROJBA ? PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? ? 4 udobne spavaće sobe ? 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima ? 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama ? 2....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

**KAROJBA PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? 4 udobne spavaće sobe 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama 2 kupaonice....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 357,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, okolica, prodaje se luksuzna vila s bazenom. Na nekoliko minuta vožnje od grada Motovuna nalazi se ova predivna vila s bazenom. Ukupna površina kuće iznosi 357m2. Sastoji se od od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa blagovaonom i kuhinjom,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 399.000 € na 349.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 170,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 399.000 €
08.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća za odmor smještena u srcu Karojbe. Kuća ima tri privatna parkirna mjesta te sjedenje na otvorenom s mirnim pogledom na ulicu i terasu podijeljenu na dva stana. Ova nekretnina površine 170 m2, sadrži: 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 420,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo vam luksuznu vilu izgrađenu 2020. godine, smještenu u predivnom okruženju Karojbe. Ova prostrana i moderna vila prostire se na dvije etaže s ukupnom površinom od 420 m², dok okućnica obuhvaća impresivnih 1.500 m². Vila nudi idealno mjesto za opuštanje i uživanje, sa svim potrebnim....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novoizgrađena luksuzna vila s bazenom na malom brežuljku u blizini poznatog grada Motovuna. Ova luksuzna vila je smještena na velikom posjedu od 2000 m2, a zbog povišene pozicije sa zemljišta se pruža predivan pogled na Motovun. Cijeli posjed vile je potpuno ograđen kako....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?