• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja vrt do 1600 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja vrt do 1600 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja vrt do 1600 eura/m2

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja vrt do 1600 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.510 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 160000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je obiteljska kuća smještena svega 50 m od starog grada Dubovca. Kuća se nalazi na čestici površine od 11.973 m2, te posjeduje sve potrebne dozvole (građevinsku i uporabnu). Kući pripada sjenik i vrt. Nekretnini je potrebna potpuna adaptacija, no ono što je čini izvanrednom....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUŠČIĆ: KATNICA 10x10m, 3 STANA, GARAŽA, TERASA, BALKONI, CENTRALNO GR, VRTNA KUĆICA, DVORIŠTE 494 m2 Ugrađena katnica veličine 10 x 10m sa istakom dnevnog boravka čini 10 x 12 m, 3 STANA (2 x 3 s + 2 s) građena blok opekom 1975 god, kompletno RENOVIRANA poslije 2000 g sa GARAŽOM....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja vrt do 1600 eura/m2'
214.994 €
214.994 €
160.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Za više informacija 0997378427 Stan od 51 m nalazi se u kući i sastoji se od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, okučnice i nadkrivenog parkirnog mjesta. Opis prostora: Dnevna soba i spavaća soba: Prostrane i funkcionalne sobe, prilagođene za obiteljski život. Idealne su za odmor i opuštanje,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 89.000 €, 51,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 200.999 €, 115,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 200.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Švarča, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 149.000 €
26.11.2025 - 145.000 €
18.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u srcu Karlovca, smještena u mirnom naselju Švarča, na adresi UL. DR. IVANA GRAHE. Ova očaravajuća nekretnina ima ukupnu stambenu površinu od 72 kvadratna metra, a prostire se na parceli veličine 349 + 1611 kvadratnih metara, pružajući dovoljno prostora za....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!