• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja 2.kat 150 m2 - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja 2.kat 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja 2.kat 150 m2

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja 2.kat 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantan stan od 110 m2 u samom centru grada Karlovca. Orijentacijski je pozicioniran na sjeveroistok, a pogled s apartmana koji se prodaje uz sam stan cilja direktno na rijeku Kupu. Zgrada u kojoj je stan smješten je pod zaštitom Ministarstva kulture i medija Republike....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 145,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Mala Švarča, kuća 145 m2, novouređena na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 6797 m2 što pruža intimu i mogućnost gradnje više objekata.Sama kuća 110 m2 uz koju se nalazi natkrivena terasa 20 m2, pečenjara 20 m2 i natkriveni jacuzzi 20 m2 i spremište.Kuća ima 2 etaže,....

 
 
 
  Apartman, KARLOVAC, 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Dubovac, građevinsko zemljište 8000 m2 s kućom s prekrasnim pogledom na grad.Okruženo zelenilom, dominira terenom što pruža privatnost i mir. Pogodno za gradnju obiteljske kuće ili poslovnog objekta.Na zemljištu se nalazi objekt za koja su plaćeni komunalni doprinosi. Svi....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 239.992 €, 158,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zvijezda, Stjepana Radića, 5s, 158m2 PRODAJA, STAN, NKP 158,2 m2, Centar, Stjepana Radića Prodaje se stan u samom srcu grada Karlovca, Radićevoj ulici, koji se nalazi na prvom katu manje poslovno - stambene zgrade ukupne NKP od 158 m2. Stan se prostire preko cijelog....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 400.000 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, KARLOVAC, ZVIJEZDA, 141 m2, 4-soban Prodaje se stan površine 110m2 na prvom katu,uz stan dolazi i zaseban apartman od 31 m2 koji se koristi za dnevni najam, zgrada je izgrađena 1895.godine, zadnja adaptacija 2023. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji u Karlovcu prodaje se kuća s tri stambene jedinice, u naravi tri stana, idealna za obitelj ili kao investicija. Na prizemlju se nalaze dva stana: dvosobni stan koji je trenutno uređen i u useljivom stanju te jednosobni stan koji je potrebno adaptirati. Svaki od....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 250.000 €, 139,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CENTAR GRADA, Preradovićeva ul., četverosoban (4) stan, na I katu od 138,66 m2, sa pogledom na rijeku Kupu. Kompletno adaptiran 2002 god.( NOVE instalacije struje i vode, lakirani parketi, oličeni zidovi i vanjska stolarija hrastova nova sa izo-staklom, spušteni stopovi u hodniku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine karlovac prodaja 150 m2 (27)
  • nekretnine karlovac prodaja 2.kat (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)