• GoHome Professional
nekretnine kaprije prodaja do 120000 eura - GoHome
  • nekretnine kaprije prodaja do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kaprije prodaja do 120000 eura

  • Za upit "nekretnine kaprije prodaja do 120000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 222 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2
    • do 640 m2
    • 640 m2 (prosječna površina)
    • barem 640 m2
    • 760 m2
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 107 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAPRIJE, 120.000 €, 2347,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 2.347 m2 na otoku Kaprije. Poljoprivredno zemljište, Kaprije, 2347 m2.

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 118.000 €, 1820,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na sjeverno - istočnoj strani otoka Kaprije, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1820 m². Smješteno je u prvom redu do mora, u jednoj od najmirnijih i najsigurnijih uvala na otoku. Na zemljištu se nalazi mala kućica površine 35 m2. Za više informacija obratite se agentu.....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 84.900 €, 1874,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je parcela 400m od mora sa pogledom na more. Zemlja.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kaprije prodaja do 120000 eura'
76.320 €
76.320 €
76.320 €
  Zemljište, KAPRIJE, 80.000 €, 942,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Zemljište s građevinskom dozvolom na Kapriju :::. Građevinsko zemljište od 942m2 nalazi se na otoku Kapriju. Parcela ima prilazni put i nalazi se na brdu s prekrasnim južnim pogledom na more koje je samo 220 metara udaljeno. Teren je strm a parcela ima pravilan oblik. Obilazak....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 74.000 €, 7395,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 7.395 m2 na otoku Kaprije. Poljoprivredno zemljište, Kaprije, 7395 m2.

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 73.300 €, 611,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prekrasnom otoku Kaprije prodaje se građevinsko zemljište od 611 m2 Parcela je udaljena od mora 80m i u zoni je ugostiteljsko turističko tako da može bit i stambeno i poslovno. Kaprije je otok koji garantira mir i tišinu jer se na otoku ne koriste automobili već se dođe iz Šibenika....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 73.000 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KAPRIJE, ŠIBENIK - Kamena kućica, 150 m od mora Prodajemo suvlasnički dio kamene kuće 2/1 na prekrasnom otoku Kaprije, šibenskog arhipelaga. Kuća se nalazi na 150 metara od mora i centra istoimenog mjesta Kaprije. Nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe (17m² i 8,8m²), hodnika....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 70.000 €, 657,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, otok Kaprije, posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 657 m2. Parcela ima pristup na cestu. Okvirne dimenzije parcele su 18m x 37 m. Sva potrebna infrastruktura nalazi se odmah uz zemljište. Udaljenost od mora je 240 m, a od pristaništa 420m. Kaprije je otok....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 54.360 €, 453,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, građevinsko zemljište, otok Kaprije, 453 m2 Kaprije je otok u središnjem dijelu šibenskog otočja. Smješten je oko 15 kilometara jugozapadno od Šibenika . Jedino naselje na otoku također se naziva Kaprije, a okružuju ga brežuljci od kojih je najviši Velika glavica (129 m).....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 54.000 €, 1032,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji prekrasnog poljoprivrednog zemljišta na sjevernoj strani otoka Kakna. Zemljište je površine 1.032 m2 i na njemu se nalazi mali maslinjak sa 14 stabala, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove lokacije. Sa parcele se prostire prekrasan pogled na more,....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 45.300 €, 453,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika na Kapriju. 150 m od mora i pristaništa broda, te na uzvisini s predivnim pogledom na more. Parcela širine oko 8 m a duljine 50 m. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Agencijska provizija: 3% od postignute kupoprodajne cijene + PDV....

 
 
 
  Zemljište, KAPRIJE, 39.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljšte na otoku Kaprije. Zemljšte je udaljeno 60m od mora. Na zemljištu je sada maslinik. Građevinsko zemljište, Kaprije, 360 m2.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr