• GoHome Professional
nekretnine kali prodaja 570 m2 - GoHome
  • nekretnine kali prodaja 570 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kali prodaja 570 m2

  • Za upit "nekretnine kali prodaja 570 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 199 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 540 m2 (malo manji)
    • 600 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 8800 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 110 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066578 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 83.700 €, 558,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište u katastarskoj općini Kali, predio Otrić, smješteno je u neposrednoj blizini mora, na otprilike 20 metara od obale i uređene plaže. Parcela ima izravan pristup glavnoj cesti koja vodi prema mostu za otok Pašman, što osigurava izvrsnu povezanost s okolnim naseljima....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066579 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kali prodaja 570 m2'
104.999 €
104.999 €
25.000 €
 
-15%

Promjena cijene sa 73.840 € na 62.480 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 62.480 €, 568,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 73.840 €
10.04.2026 - 62.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, zemljište površine 568 m2 nalazi na izvrsnoj lokaciji u blizini glavne prometnice.U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za svakodnevni život (škola, trgovine, ugostiteljski objekti).Potrebna infraktura nalazi se u neposrednoj blizini.Zemljište se nalazi unutar....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 579,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište / maslinik pov. 579 m2, otok Ugljan (Kali). Pravilnog je oblika, približnih dimenzija 21 x 29 m. Nalazi se svega par minuta hoda od samog mjesta Kali, te 500-tinjak metara od mora. Parcela ima pristupni put. Nudi obilje zelenila, čisti zrak, blizinu mora i....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo građevinsko zemljište na otoku Ugljanu,teren se nalazi na povišenom te se pruža predivan pogled na more. Teren je na super lokaciji te se ispred njega ne moze više graditi.Sva infrastruktura je u neposrednoj blizni. Dopustena je gradnja kuća sa bazenom,apartmanaVlasništvo....

 
 
 
  Kuća, KALI, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KALI, Na upit, 572,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNE DIZAJNERSKE VILE S BAZENIMA, 1. i 2. RED DO MORA, KALI NA PRODAJU DVIJE EKSKLUZIVNE VILE S BAZENIMA U 1. i 2. REDU DO MORA U KALIMA NA OTOKU UGLJANU Prodaju se dvije dizajnerske luksuzne vile na top lokaciji (prvi i drugi red do mora) na prekrasnom Otoku Ugljanu, u Kalima.....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Otok Ugljan, Kali, građevinsko zemljište površine 604 m2, s ishodovanom građevinskom dozvolom i projektom za izgradnju luksuzne vile s bazenom.Parcela se nalazi u neposrednoj blizini mora, na svega tridesetak metara udaljenosti, ima direktni pristup moru i prometnici.Uređena plaža....

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 604,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Otok Ugljan - Kali Zemljište se nalazi na otoku Ugljanu u mjestu Kali, autohtonom dalmatinskom gradiću s bogatom ribarskom tradicijom i time povezanom gastronomskom ponudom. Odlično je povezano s kopnom iz luke Gaženica trajektom Zadar - Preko....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 375.000 €, 605,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KALI, Na upit, 604,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je idealno zemljište s pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u mjestu Kali 30 m od mora, a površinom zauzima 604 m2. Zemljište je pravilnog oblika. Pristupni put je osiguran. Struja i voda se nalaze pored zemljišta. Vlasništvo je uredno 1/1 i bez tereta.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled