• GoHome Professional
nekretnine kali prodaja 540 m2 što veće - GoHome
  • nekretnine kali prodaja 540 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kali prodaja 540 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine kali prodaja 540 m2 što veće" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 101 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 8800 eura
    • do 11000 eura (prosječna cijena)
    • do 13000 eura
    • do 110 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, Na upit, 572,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNE DIZAJNERSKE VILE S BAZENIMA, 1. i 2. RED DO MORA, KALI NA PRODAJU DVIJE EKSKLUZIVNE VILE S BAZENIMA U 1. i 2. REDU DO MORA U KALIMA NA OTOKU UGLJANU Prodaju se dvije dizajnerske luksuzne vile na top lokaciji (prvi i drugi red do mora) na prekrasnom Otoku Ugljanu, u Kalima.....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 579,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište / maslinik pov. 579 m2, otok Ugljan (Kali). Pravilnog je oblika, približnih dimenzija 21 x 29 m. Nalazi se svega par minuta hoda od samog mjesta Kali, te 500-tinjak metara od mora. Parcela ima pristupni put. Nudi obilje zelenila, čisti zrak, blizinu mora i....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 73.840 € na 62.480 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 62.480 €, 568,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 73.840 €
10.04.2026 - 62.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, zemljište površine 568 m2 nalazi na izvrsnoj lokaciji u blizini glavne prometnice.U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za svakodnevni život (škola, trgovine, ugostiteljski objekti).Potrebna infraktura nalazi se u neposrednoj blizini.Zemljište se nalazi unutar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kali prodaja 540 m2 što veće'
83.700 €
83.700 €
28.000 €
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m. Plodno i ravno, idealno za uzgoj ID KOD AGENCIJE: DA100066578 Mauro Bobić Agent s licencom Mob: 099/627-2163 Tel: 023/551-400 E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 30.000 €, 559,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 559 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 28.000 €, 555,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Kalima, površine 555 m². Plodno i ravno, idealno za uzgoj .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 104.999 €, 554,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je idealno zemljište s pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u mjestu Kali 110 m od mora, a površinom zauzima 555 m2. Zemljište je pravilnog oblika približnih dimenzija 19m x 29m. Pristupni put je osiguran. Struja i voda se nalaze pored zemljišta. Vlasništvo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com