• GoHome Professional
nekretnine jazine prodaja prizemlje do 90 m2 - GoHome
  • nekretnine jazine prodaja prizemlje do 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jazine prodaja prizemlje do 90 m2

  • Za upit "nekretnine jazine prodaja prizemlje do 90 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.708 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • 1.kat
    • opremljen
    • namješten
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 389.000 €, 88,87 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 87,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju zgrade na frekventnoj lokaciji u uvali Jazine. Sastoji se od ugostiteljskog objekta 46,43 m2, skladišnog prostora 35,56 m2 i sanitarnog čvora 5,26 m2, ukupno 87,25 m2. Ispred prostora se može staviti još par stolova. Pogodan za restoran, fast....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jazine prodaja prizemlje do 90 m2'
220.000 €
220.000 €
  Stan, ZADAR, Jazine, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - JAZINE, ATRAKTIVAN STAN U PRIZEMLJU, 86 m2 NAMJEŠTEN + 141m2 OKUĆNICE S POGLEDOM NA VRT, UHODAN U TURISTIČKOM NAJMU! IMA KATEGORIZACIJU! 2 BALKONA! Prodaje se komforan, jako lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji Jazine, Zadar. Stan se prostire na 86 m² stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Za ozbiljnog i financijski spremnog kupca tražimo stan površine oko 45 m2 na području Jazina, Višnjika ili Bulevara. - Poželjno prizemlje s vrtom ili prvi kat - Stan treba biti u useljivom stanju - Prednost mirnije lokacije i urednog vlasništva Vlasnici koji razmišljaju o prodaji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com