• GoHome Professional
nekretnine janjina prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine janjina prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine janjina prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine janjina prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.568 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosječna površina)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 26000 eura (prosječna cijena)
    • do 31000 eura
    • do 260 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JANJINA, 240.000 €, 1860,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1.860 m², smješteno u Dračama na Pelješcu, na iznimnoj lokaciji svega 50 metara od mora. Do obale vodi pristupni put, a ispod parcele se proteže prekrasna šetnica uz more, idealna za opuštanje i uživanje u prirodi. Zemljište se nalazi u....

 
 
 
  Stan, JANJINA, 199.999 €, 48,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Panoramski pogled na more i Pelješki most daje ovom stanu karakter koji se rijetko ponavlja. Lođa postaje centralno mjesto boravka, a ne samo dodatni prostor. Smješten svega 60 metara od mora, ovaj stan prirodno povezuje svakodnevni život s morem, šetnicom i plažom koja se proteže....

 
 
 
  Stan, JANJINA, 279.718 €, 73,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pogled koji se otvara prema moru i Pelješkom mostu ovdje nije samo vizualni dodatak, već ključni element svakodnevnog boravka. Prostor je ispunjen prirodnim svjetlom, a osjećaj širine i mira prisutan je u svakom dijelu stana. Na svega 60 metara od mora, stan je smješten na lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine janjina prodaja zadnjih 7 dana'
320.000 €
130.000 €
260.000 €
  Kuća, JANJINA, 2.060.000 €, 442,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

URBANA VILLA PRVI RED DO MORA Lokacija: Sreser, Poluotok Pelješac, Južna Dalmacija Ova iznimna obiteljska vila, smještena uz obalu Jadranskog mora u mirnom ribarskom mjestu Sreser na predivnom Pelješcu, pruža savršenu priliku za luksuzni odmor u Južnoj Dalmaciji. Osnovne Značajke:....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 1.850.000 €, 320,00 m2 cca 5780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PELJEŠAC, SRESER -nagrađivana luksuzna villa prvi red do mora U okolici Dubrovnika, na jedinstvenom Pelješcu poznato po svojim vinima i kamenicama te bogatom povijesnom baštinom nalazi se ova predivna vila koja je smještena u Sreseru uz samu plažu. Ova prekrasna vila raspoređena je....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 120.000 €, 1242,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na more ? Sreser, Pelješac Zemljište smješteno je u mirnom naselju u blizini Sresera na poluotoku Pelješcu. Nalazi se na blago povišenom dijelu koji osigurava otvoren pogled na more i obližnje otočiće. Okruženje karakterizira spoj netaknute prirode....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 119.000 €, 1043,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PELJEŠAC, JANJINA- starina za adaptaciju 169m2 s okućnicom Prodaje se starina u Janjini, malom mjestu na poluotoku Pelješcu. Ova nekretnina bila je nekoć odmaralište, izgrađeno u vrijeme kada je Napoleon gradio ceste po Pelješcu. Starina se prostire na ukupnoj površini od 169 m2,....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 100.000 €, 1003,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište ? Sreser, Pelješac Lokacija: Sreser, poluotok Pelješac Površina: 1003 m² Namjena: Građevinsko zemljište za izgradnju stambenih objekata Izuzetna prilika za ulaganje ili gradnju vlastitog doma na jednom od najljepših dijelova Pelješca. Zemljište se....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 200.000 €, 10020,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U srcu poluotoka Pelješca, u mirnom i autentičnom okruženju Janjine, smješteno je ovo prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 10.020 m². Parcela se nalazi na strateški izvrsnoj poziciji, neposredno uz sam rub izgrađenog dijela građevinske zone, što je čini rijetkom i vrijednom....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 150.000 €, 643,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Janjine, u samom srcu Pelješca, nalazi se građevinsko zemljište koje nudi rijetku prednost na današnjem tržištu ? projekt i građevinsku dozvolu, spremno za početak gradnje. Ovo je nekretnina za kupce koji žele jasne uvjete, sigurnu investiciju i konkretan plan, bez....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 106.650 €, 711,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Janjini na poluotoku Pelješcu, smješteno na blagoj padini, nudi prelijep panoramski pogled na plavetnilo Jadranskog mora i gustu borovu šumu. Ova parcela ima površinu od 711 m², nalazi se u izgrađenom dijelu naselja, unutar građevinske zone, ima....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 77.700 €, 518,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Janjini na poluotoku Pelješcu, smješteno na blagoj padini, nudi prelijep panoramski pogled na plavetnilo Jadranskog mora i gustu borovu šumu. Ova parcela pravilnog oblika ima površinu od 518 m², širinu od cca 16 metara i dužinu od cca 29 metara.....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 99.000 €, 600,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 600 m² smješteno u izgrađenom dijelu građevinske zone naselja Sreser (tamno žuta zona). Ova lokacija predstavlja savršen spoj mirnog dalmatinskog ambijenta i izvrsne prometne povezanosti ? posebice nakon izgradnje Pelješkog mosta, koja....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Janjina, Pelješac ? autentična kamena kuća 150 m2 Prodaje se jedinstvena, povijesna kamena kuća smještena u centru slikovitog mjesta Janjina na poluotoku Pelješcu, poznatom po netaknutoj prirodi, vinogradima i bogatoj tradiciji. Ova dvokatnica ukupne neto površine oko 150 m² idealna....

 
 
 
  Zemljište, JANJINA, 124.990 €, 1039,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište u mirnom i autentičnom dalmatinskom mjestu Sreser, smješteno na iznimnoj lokaciji s otvorenim panoramskim pogledom na Korčulu i Nacionalni park Mljet. Zemljište se sastoji od tri čestice površine 809 m², 72 m² i 158 m², koje zajedno čine....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 770.000 €, 216,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća neto 216 m2 + bazen 38 m2 na parceli od 520 m2 u mjestu Sreser na poluotoku Pelješcu. Kuća je smještena na izvrsnoj lokaciji u blizini mora s dosta privatnosti. Dovrsetak uredenja i uporabna dozvola do kraja godine. Bez agencije i mogucnost dogovora. +385 95 756 9511....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, Na upit, 116,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji u prvom redu do mora, u mjestu Drače na Pelješcu, smještena je kuća s izravnim pogledom na more i plažu, svega 15 metara od obale. Riječ je o rijetkoj prilici na tržištu ? nekretnini s jasnim potencijalom za dvije stambene jedinice ili luksuznu kuću za odmor na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more