• GoHome Professional
nekretnine grohote prodaja 240 m2 - GoHome
  • nekretnine grohote prodaja 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine grohote prodaja 240 m2

  • Za upit "nekretnine grohote prodaja 240 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 6.301 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 490000 eura
    • do 620000 eura (prosječna cijena)
    • do 740000 eura
    • do 6200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GROHOTE, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

.

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Moderna vila ravnog krova, sa mnogo staklenih stijenki, napravljena od najboljih materijala. Vila i prateći objekti su u cjelosti napravljeni od armiranog betona i opremljeni s modernim kvalitetnim namještajem. Nekretnina je locirana u Rogaču na otoku Šolti, poviše plaže i trajektne....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.500.000 €, 250,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Šolte, ova luksuzna vila uz more predstavlja savršenu sintezu suvremene arhitekture, profinjenog dizajna i vrhunske udobnosti. Okružena mediteranskim zelenilom i okupana suncem, vila pruža otvoren pogled na kristalno čisto more,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine grohote prodaja 240 m2'
1.600.000 €
900.000 €
  Kuća, GROHOTE, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom otočkom mjestu, smještena na osami, okružena bujnom vegetacijom i kamenim suhozidima, prodaje se prekrasna mediteranska vila s bazenom. Smještena na zemljištu površine od 700m2, vila obuhvaća ukupnu stambenu površinu od 230m2. Zahvaljujući svom položaju na uzvisini, iz svih....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.800.000 €, 224,00 m2 cca 8040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena vila smještena na mirnoj lokaciji, samo nekoliko koraka od mora. Proteže se na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrana spavaća soba s en-suite kupaonicom, gostinjski toalet, ostava, moderna kuhinja koja se spaja s blagovaonicom i dnevni boravak. Na katu se nalaze....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me