• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja do 300 m2 balkon - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja do 300 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja do 300 m2 balkon

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja do 300 m2 balkon" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.628 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • atraktivno
    • 1.kat
    • bazen
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.250.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.200.000 €
24.05.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 310.000 €, 260,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-GRADAC, Makarska rivijera - Konačno na tržištu ? nakon tri godine uspješno rješenog vlasništva - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u Gradcu, koja objedinjuje privatnost, potencijal i otvoreni pogled na more koji će zauvijek ostati....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja do 300 m2 balkon'
Na upit
Na upit
410.000 €
  Kuća, GRADAC, Na upit, 314,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera Prodaje se urbana villa s prekrasnim pogledom na atraktivnoj lokaciji udaljena svega 150m od mora. Sastoji se od podrumske garaže i dvije stambene jedinice. Svaki stan je trosoban, s 3 kupaonice i natkrivenom terasom. Ispred ville se nalazi bazen. Moderna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 420.000 €, 205,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Samostojeća kuća s 4 potpuno opremljena apartmana ? Podaca, Makarska rivijera U ponudi imamo atraktivnu nekretninu smještenu u mirnom dijelu Podace, svega 5 minuta laganog hoda do prekrasne šljunčane plaže. Riječ je o samostojećoj kući površine 204 m², na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 435.000 €, 200,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera -Izvrsna investicijska prilika - Turistički potencijal Prodaje se kuća cca 200 m2 u mjestu Gradac, Makarska rivijera. U kući su smještena 3 potpuno renovirana stana / apartmana po 65 m2. Predivan pogled na more, prostran parking i dvorište. U blizini magistrale....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 1.200.000 €, 322,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila 80 m od mora - savršena oaza uz obalu Ova izuzetna, moderno dizajnirana i prostrana vila, smještena je na atraktivnoj lokaciji, svega 80 metara od mora i poznatih plaža. Ukupna stambena površina vile je 300 m², a se prostire na parceli od 379 m² te nudi vrhunski komfor....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 268.200 €, 75,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne novogradnje u mirnom Drveniku na Makarskoj rivijeri. Riječ je o manjoj zgradi s ukupno šest stanova (dva na svakom katu prvi, drugi, treći). Stan S2 je smješten na prvom katu. Površina stana je 74,50m2 te se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s otvorenim pogledom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stanovi S201, S301 i S401 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu vile. Površine....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Drveniku, manjem turističkom mjestu, udaljenom 20 km južno od Makarske, gradi se zgrada koja je udaljena samo 100m od mora. Svi stanovi će biti klimatizirani, imati će električne rolete, podno grijanje u kupaonicama i balkon sa pogledom na more. Zgrada će imati 2 lifta, garažna....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr