• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja do 280 m2 balkon - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja do 280 m2 balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja do 280 m2 balkon

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja do 280 m2 balkon" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.613 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GRADAC, 310.000 €, 260,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

-GRADAC, Makarska rivijera - Konačno na tržištu ? nakon tri godine uspješno rješenog vlasništva - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u Gradcu, koja objedinjuje privatnost, potencijal i otvoreni pogled na more koji će zauvijek ostati....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 420.000 €, 205,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Samostojeća kuća s 4 potpuno opremljena apartmana ? Podaca, Makarska rivijera U ponudi imamo atraktivnu nekretninu smještenu u mirnom dijelu Podace, svega 5 minuta laganog hoda do prekrasne šljunčane plaže. Riječ je o samostojećoj kući površine 204 m², na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera google maps lokacija https://goo.gl/maps/mxfqsjxRt8ZjAEsz9 detaljno na opusnekretnine.hr - upisati na tražilici Gradac Prodaje se kuća u mjestu Gradac, Makarska rivijera. 3 potpuno renovirana stana/apartmana po 65 m2, predivan pogled, kuća na kat sa okućnicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja do 280 m2 balkon'
Na upit
Na upit
1.200.000 €
  Kuća, GRADAC, 435.000 €, 200,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Gradac, Makarska rivijera -Izvrsna investicijska prilika - Turistički potencijal Prodaje se kuća cca 200 m2 u mjestu Gradac, Makarska rivijera. U kući su smještena 3 potpuno renovirana stana / apartmana po 65 m2. Predivan pogled na more, prostran parking i dvorište. U blizini magistrale....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.250.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRADAC, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.08.2024 - 1.100.000 €
17.06.2025 - 1.200.000 €
23.05.2026 - 1.250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.08.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prekrasne, vrlo luksuzne i prostrane vile koja se nalazi samo 80m od mora i poznatih plaža ovog kraja. Površina vile je 300m2, a nalazi se na parceli od 379m2. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Na etaži suterena je prostor predviđen kao spa....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 268.200 €, 75,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne novogradnje u mirnom Drveniku na Makarskoj rivijeri. Riječ je o manjoj zgradi s ukupno šest stanova (dva na svakom katu prvi, drugi, treći). Stan S2 je smješten na prvom katu. Površina stana je 74,50m2 te se sastoji od tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s otvorenim pogledom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stanovi S201, S301 i S401 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu vile. Površine....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Drveniku, manjem turističkom mjestu, udaljenom 20 km južno od Makarske, gradi se zgrada koja je udaljena samo 100m od mora. Svi stanovi će biti klimatizirani, imati će električne rolete, podno grijanje u kupaonicama i balkon sa pogledom na more. Zgrada će imati 2 lifta, garažna....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com