• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja do 280 m2 - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja do 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja do 280 m2

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja do 280 m2" pronađeno 71 nekretnina - prosječna cijena 3.097 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • useljiva
    • 1.kat
    • parking
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GRADAC, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Drveniku, manjem turističkom mjestu, udaljenom 20 km južno od Makarske, gradi se zgrada koja je udaljena samo 100m od mora. Svi stanovi će biti klimatizirani, imati će električne rolete, podno grijanje u kupaonicama i balkon sa pogledom na more. Zgrada će imati 2 lifta, garažna....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 190.000 €, 56,31 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi na 1. katu manje apartmanske kuće. Površina ovog stana je 56,31m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog prostora s kuhinjom i blagovaonicom te dviju terasa: nenatkrivene i natkrivene, a obje pružaju prekrasan pogled na more....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 190.000 €, 56,31 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.06.2023.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 271.725 €, 55,25 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji prostranog jednosobnog stana u zgradi koja se upravo gradi. Stan S8 je smješten na etaži potkrovlja u zgradi koja još nudi podrum (garažna parkirna mjesta uz nadoplatu), prizemlje, prvi kat i spomenuto potkrovlje. Površina stana je 55,25 m2 te ima hodnik, spavaću....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 244.710 €, 54,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Dvosoban stan na prvom katu novogradnje unutarnje površine 51,67 m2 i balkona površine 5,42 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka te balkona. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto po cijeni od 10 000 eura. Stan se nalazi u manjoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan SJ102 se nalazi u prizemlju i ima 60,52 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s bazenom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stan S103 se nalazi u prizemlju i ima 59,53 m² a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

JEDNOSOBAN STAN NOVOGRADNJA DRVENIK Na prodaju je jednosoban stan u novogradnji u Drveniku, u sklopu Stambene zgrade 2 (gornja), smještene ispod Jadranske magistrale u mirnom dijelu mjesta. Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, koja se gradi po najvišim standardima gradnje, a....

 
 
 
  Stan, GRADAC, 208.400 €, 52,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 206.280 €
22.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s pogledom na more novogradnja, Drvenik Na prodaju jednosoban apartman u novogradnji u Drveniku, u moderno projektiranoj stambenoj zgradi s ukupno 16 stanova. Zgrada se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata (Po + P + 3K) te se gradi prema najvišim standardima gradnje.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 206.280 € na 195.966 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, GRADAC, 195.966 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 206.280 €
21.03.2026 - 195.966 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 299.000 €, 50,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prizemnica u Drveniku u prvom redu do mora. 50m2, vrt 30m2. Ekskluzivna lokacija. Direktan pristup plaži. Mogućnost nadogradnje. Veliki turisticki potencijal. Vlasništvo uredno.]]> .

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.simicdom.com

Jednosoban stan uz more, Gradac Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje koja se smjestila uz more na vrlo atraktivnoj lokaciji u manjem mjestu u općini Gradac. Zgrada ima ukupno 16 jedinica raspoređenih na četiri etaže (prizemlje i tri kata). U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi....

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ekskluzivan novi stan s otvorenim pogledom u prvom redu do mora u Podaci. Urbana vila s dva lifta i ukupno 16 stanova, smještena je na iznimno atraktivnoj lokaciji, na samoj plaži. Stanovi SJ202, SJ302 i SJ402 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu vile.....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U malom turističkom mjestu Podaca, udaljenom 30 km južno od Makarske, prodaje se ova kuća sa bazenom i kultiviranom okućnicom. U naravi se radi o kući prizemnici površine cca.48m2, koja je kompletno renovirana i novo opremljena. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 160.290 €, 42,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u Drveniku sa pogledom na more i odličnom lokacijom. Projekt se sastoji od dvije urbane vile opremljene liftom s ukupno 22 stanova, Novogradnja se nalazi svega 230 metara udaljena od mora i prekrasnih plaža. Vile se sastoji od podruma sa garažnim mjestima ? mogućnost kupnje....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 156.940 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.800 €, 41,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 164.000 €, 41,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, GRADAC, 152.000 €, 38,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji potpuno nove zgrade gdje radovi kreću do kraja 2025. Riječ je o zgradi s ukupno 16 jednosobnih stanova, a zgrada ima 5 etaža: podrum u kojem se nalaze garažna mjesta, prizemlje te tri kata. U ponudi su stanovi označeni oznakama A, B, C i D, a razlikuju se po....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-71 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com