• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja do 130000 eura - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja do 130000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja do 130000 eura

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja do 130000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 282 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2
    • do 720 m2
    • 720 m2 (prosječna površina)
    • barem 720 m2
    • 870 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 27 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GRADAC, 102.000 €, 676,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Podacama, sa prekrasnim nesmetanim pogledom na more. Podaca građevinsko zemljište.

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća roh-bau, 200 m2 stambene površine na dvije etaže, na parceli od 803 m2, uredni papiri, čisto vlasništvo, 500 eura/m2 Info isključivo na 091-251-3020 Kuća: Karlovac, 200.00 m2, Gradac (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u gradu Karlovcu. Smještena u mirnoj ulici, ova nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada - tek 10ak minuta vožnje. Kuća je stambene površine od 80 m2, a pomoćni objekti čine 117m2 (garaže....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gradac prodaja do 130000 eura'
117.300 €
117.300 €
90.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 105.000 € na 99.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 105.000 €
22.04.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u Karlovcu, u Sisačkoj ulici (naselje Gradac). Nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada (svega 10-ak minuta vožnje). Osnovne informacije: Stambena površina: 80 m² Pomoćni objekti: 117 m²....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 78.000 €, 92,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća 92m2, Gradac, MAKARSKA RIVIJERA Građevinska dozvola za rekonstrukciju Uredno vlasništvo i legaliziran objekt Nema vlastiti parking Mirna lokacija Uz Jadransku magistralu Pogled na more Cijena iznosi 78.000€ agencijska provizija za kupca iznosi 2%+PDV Kontakt na broj +385 99 642....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 139.000 €, 773,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 773 m² sa predivnim pogledom na more! Gradac, Makarska rivijera Na prodaju građevinsko zemljište površine 773 m², smješteno ispod magistrale u mjestu Gradac na atraktivnoj lokaciji uz Makarsku rivijeru. -Poravnat teren -Otvoren pogled na more -Izvrsna....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 31.825 €, 1273,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE ? BRIST Makarska rivijera Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 1.273 m² u mjestu Brist, na jednoj od najljepših lokacija Makarske rivijere. Mirna i tiha lokacija, idealna za maslinik, vinograd ili druge mediteranske kulture Predivan....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 25.000 €, 1072,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: +385 (0)981953463. Hvala! Drvenik Mali je otočić na Jadranu, samo 8 nautičkih milja udaljen od Trogira. Vrlo je specifičan zbog nedostatka prometa, kristalno čistog mora, mira i tišine.Obala je dobro razvedena i more oko otoka je plitko, stoga je pogodan za ribolov.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 22.000 €, 813,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? MASLINIK 813 m² ? BRIST MAKARSKA RIVIJERA U ponudi je prekrasno poljoprivredno zemljište ? maslinik površine 813 m², smješteno u mirnom dalmatinskom mjestu Brist, svega 400 m zračne linije od mora. Parcela se nalazi na idiličnoj lokaciji koja pruža potpuni mir, autentičan....