• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja barem 320 m2 - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja barem 320 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja barem 320 m2

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja barem 320 m2" pronađeno 61 nekretnina - prosječna cijena 1.230 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosječna cijena)
    • do 36000 eura
    • do 303 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GRADAC, 31.825 €, 1273,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE ? BRIST Makarska rivijera Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 1.273 m² u mjestu Brist, na jednoj od najljepših lokacija Makarske rivijere. Mirna i tiha lokacija, idealna za maslinik, vinograd ili druge mediteranske kulture Predivan....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 300.000 €, 1250,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište u Gradcu. Površina zemljišta je cca. 1250m2 , nalazi se ispod magistrale treći red od plaže. Sa zemljišta se pruža pogled na more i otoke. Pristupni put osiguran. Zemljište je za 3 vile Vlasnički list 1/1 Za razgledavanje nazovite: +385989322461 .

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 690.480 €, 3636,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta, sportsko rekreacijska zona u mjestu Zaostrog. Zemljište je pravilnog oblika, dvije odvojene parcele, te postoji mogućnost kupnje još dodatnih kvadrata. Parcele imaju pristupni put, sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 710.700 €, 2369,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevno zemljište u Podaci-Kapeć, prvi red do mora. Građevno zemljište, Podaca.

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 342.000 €, 1900,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta, sportsko rekreacijska zona u mjestu Zaostrog. Zemljište je pravilnog oblika, dvije odvojene parcele, te postoji mogućnost kupnje još dodatnih kvadrata. Parcela ima pristupni put, sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.110.000 €, 3700,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Gradac - Podaca, građevinska parcela. Prodaje se lijepo građevinsko zemljište uz more, ispod magistrale, 30m od plaže, 2 red od mora. Parcela ima površinu cca 3700m2. Parcela se nalazi u mješovito stambenoj zoni. Struja, vodovod, kanalizacija u blizini. Pogodno je za gradnju stambene....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 145.000 €, 1377,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja građevinskog zemljišta uz magistralu s prekrasnim pogledom na Pelješac i Hvar Na prodaju građevinsko zemljište uz samu magistralu površine 700m (žuto) + 640m poljoprivrednog zemljišta iz crvene zone annex. Terem je blago nagnut, idealan za izgradnju apartmana, vile ili privatne....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 250.000 €, 1900,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji prostranog poljoprivrednog zemljišta na kojem su smještena dva manja objekta: jedan površine 35m2 (legalizacija u tijeku) i jedan od 11m2. Veći objekt ima kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, a prostor za spavaonicu je izveden na galeriji. Ovaj objekt zahtijeva....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 205.000 €, 1029,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivno građevinsko zemljište 1029m2 s prekrasnim pogledom u Podaci Iznimna prilika za investiciju u nekretnine! Imamo zadovoljstvo predstaviti vam atraktivno građevinsko zemljište površine 1029m2 smješteno u slikovitom području Podaca. Ovo iznimno mirno mjesto na uzvisini iznad....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 25.000 €, 1072,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: +385 (0)981953463. Hvala! Drvenik Mali je otočić na Jadranu, samo 8 nautičkih milja udaljen od Trogira. Vrlo je specifičan zbog nedostatka prometa, kristalno čistog mora, mira i tišine.Obala je dobro razvedena i more oko otoka je plitko, stoga je pogodan za ribolov.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 320.000 €, 1600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 900.000 €, 9000,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Zaostrog - prodaje se zemljište površine cca 9000m2. Zemljište se nalazi iznad magistrale u zoni K2 odmah uz cestu. Pogodno je za trgovačke centre, benzijsku pumpu... www.biliskov.com ID: 6366-1 .

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 205.000 €, 1029,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca ? Gradac U ponudi je građevinsko zemljište površine 1.029 m² u Podaci, unutar građevinskog područja naselja mješovite namjene. Zemljište se nalazi u zoni koja omogućuje gradnju višestambenih, stambeno-poslovnih ili stambenih građevina, uz jasno definirane urbanističke....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.000.000 €, 4000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u blizini obalne šetnice, prodaje se zemljište T1 ukupne površine 963 m² s gotovim projektom za apart-hotel. Projektne karakteristike: ? Površina parcele: 963 m² ? Ukupna građevinska bruto površina (maksimalna): 4.815 m² ? Katnost: P+4 (maksimalna visina objekta....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 1.100.000 €, 3600,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo zemljište u Podaci veličine 3600 m2 spremno za gradnju 4 zgrade. Put i sva infrastruktura dovedeni do zemljišta. Naš projektant za Vas može napraviti idejni i glavbi projekt za ovo zemljište Vlasništvo uredno. Za razgledavanje ovog objekta nazovite: +385989322461 (Whats....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1367,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište s pogledom na more ? 1367m² Na prodaju prekrasno građevinsko zemljište površine 1367m² s očaravajućim pogledom na more! Idealno za gradnju vile, apartmana ili privatne kuće. Zemljište ima lagani nagib i širok pristupni put oko parcele, što omogućava....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 290.000 €, 1367,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca - Gradac Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.367 m² s otvorenim pogledom na more, smješteno na izdignutoj poziciji iznad Jadranske magistrale, u drugom redu, što osigurava mir, zaštitu od buke i neometan pogled prema otoku Hvaru i uvali Podaca.....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 150.000 €, 1428,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska, Podaca ? Gradac Na prodaju građevinsko zemljište uz samu Jadransku magistralu, s otvorenim i trajnim pogledom na Pelješac i Hvar. Građevinski dio zemljišta iznosi 759 m², a u cijenu je uključen i četvrtina poljoprivrednog dijela zemljišta površine 669 m² (1/4 suvlasničkog....

 
 
 
  Zemljište, GRADAC, 145.000 €, 1377,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja građevinskog zemljišta uz magistralu s prekrasnim pogledom na Pelješac i Hvar Na prodaju građevinsko zemljište uz samu magistralu površine 700m² (žuto) + 640m² poljoprivrednog zemljišta iz crvene zone annex. Terem je blago nagnut, idealan za izgradnju apartmana, vile ili privatne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-61 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!