• GoHome Professional
nekretnine grabrik prodaja što jeftinije - GoHome
  • nekretnine grabrik prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine grabrik prodaja što jeftinije

  • Za upit "nekretnine grabrik prodaja što jeftinije" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.382 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 149.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 149.000 €, 48,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 168.000 €
30.03.2026 - 159.000 €
06.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana s dnevnim boravkom u atraktivnoj četvrti Grabrik u Karlovcu. Stan je ukupne površine 48 m2, a sastoji se od jedne velike sobe, jedne manje sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone s wc-om te zatvorenog balkona. Stan je djelomično adaptiran i prodaje....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 180.000 € na 162.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Grabrik, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 180.000 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u ulici Maksimilijana Vrhovca 3 u Karlovcu (naselje Grabrik). Poslovni prostor je površine 180 m2 i sastoji se od tri velike prostorije, hodnika, ureda i WC-a. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade i ima dva ulaza (glavni sa istočne strane a sporedni sa....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 179.000 € na 169.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji komfornog stana na odličnoj lokaciji u Karlovcu Izvrsna, mirna mikrolokacija, u neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji, kafe bar, pekarnica, SPAR dućani, škole, Učilišta, Vrtić neposredna blizina Osnovne škole Grabrik i sportske dvorane - Predmetni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine grabrik prodaja što jeftinije'
193.000 €
193.000 €
225.000 €
  Zemljište, KARLOVAC, Grabrik, 176.000 €, 1575,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se parcela u Karlovcu, naselje Grabrik, Ulica Kralja Zvonimira. Parcela stambene namjene S1A ? obiteljske zgrade katastarska općina Karlovac II, katastarska čestica 1957/10 , uz nju se u kompletu prodaje i čestica 1957/11 za namjenu okućnice. Pristupni put zemljištu osiguran....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Grabrik, 280.200 €, 87,56 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada projekt Grabrik 4, ukupno 104 stambene jedinice. Posljednji stan u ponudi. Zgrada je završena i useljena. Tehnički opis: fasada izolacija 15 cm, pvc stolarija - dvoslojno izo staklo, na sjevernoj strani troslojno izo staklo, ugrađeni rekuperatori zraka, klime u dnevnim....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Grabrik, 550.000 €, 3993,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 3993 m2, stambene namjene S1A, katastarska općina Karlovac II, katastarske čestice 1957/7, 1957/8, 1957/9, 1957/10, te u kompletu čestice 1957//6 i 1957/11 koje nisu u zoni gradnje - namjena pristupni put i okućnice. Vlasništvo 1/1.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!