• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja održavan 160 m2 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja održavan 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja održavan 160 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja održavan 160 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.308 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 89000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNA GORA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stara Sušica se nalazi u Gorskom kotaru, na području Općine Ravna Gora. Smještena je 5 km istočno od Ravne Gore. Okružena je brdima, šumama i livadama. Kuća se nalazi na 755 mnm. Samostojeća autohtona kuća, koja je u potpunosti obnovljena i adaptirana u periodu 2008 .- 2015. god.....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 457.000 € na 390.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 390.000 €, 146,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 509.000 €
11.03.2026 - 457.000 €
20.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vrhunski uređena kuća na dvije etaže, povezana liftom, koncipirana kao dva odvojena stana koja mogu funkcionirati kao jedna cjelina. Idealno rješenje za veću obitelj, dvije generacije ili kao investicija za turistički najam. Osnovne karakteristike: Dvije etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 160.000 €, 168,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kompletno uređen stan u Delnicama ? idealno za mladu obitelj! Na prodaju je stan u kući u Delnicama s urednim vlasništvom. Stan se nalazi na prvom katu, a ukupno su u kući dva stana. Postoji mogućnost i zamjene za nekretninu, po mogućnosti na moru. Osnovne značajke stana:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja održavan 160 m2'
168.000 €
168.000 €
160.000 €
  Apartman, DELNICE, 160.000 €, 168,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 215.000 €, 160,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 225.000 €
18.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptirana, uredna i namještena kuća ? potpuno spremna za useljenje. Smještena je tik uz sanjkalište, što je čini izvrsnom za turistički najam, ali ujedno je i savršen odabir za obiteljski život ili kao ugodna vikendica. Lokacija je prometno iznimno dobro povezana.....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 89.000 €, 156,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA OD 156m2 SA DVA DVOETAŽNA STANA 3S+DB ILI MOGU BITI ČETIRI MANJA 1SKL STANA. IDEALNO ZA TURISTIČKI NAJAM. MIRNA I TIHA LOKACIJA. VRLO UREDNO I ODRŽAVANO. ODVOJENI SATOVI ZA STRUJU I VODU. U PRIZEMLJU ZAJEDNIČKI ULAZ ZA SVAKI DVOETAŽNI STAN A ZASEBNE ULAZE IMAJU ZA....

 
 
 
  Kuća, RADIGOJNA, 89.000 €, 156,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr