• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 luksuzan - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 luksuzan

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 luksuzan" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 2.829 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, HOMER, 67.000 €, 450,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena u zadivljujućoj ljepoti jednog od najčarobnijih jezera Hrvatske, ova jedinstvena građevinska parcela površine ~450 m² nudi rijetku priliku za posjedovanje dijela raja u Gorskom Raju u Lokvama. Na par koraka od jezera Lokve, ova nekretnina pruža mir, prirodnu ljepotu i blizinu....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO RAZDOLJE, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dosta vam je gradske strke i vreve? Žudite za mirnim životom u srcu netaknute prirode Gorskog kotara? Sanjate o pokretanju vlastitog poslovanja u turizmu? Nudimo vam savršenu priliku. U najvišem naseljenom mjestu u Hrvatskoj, u okruženju gustih šuma i prekrasnog krajolika, smještena....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 luksuzan'
160.000 €
160.000 €
160.000 €
  Apartman, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 1.589.000 €, 346,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

STAMBENOTURISTIČKO IMANJE U SRCU GORSKOG KRAJA TRI OBJEKTA, TRI PRIČE, JEDNA PRILIKA U miru šumskog zelenila, skriveno od pogleda, a ipak nadomak glavne ceste, nalazi se jedinstveno stambenoturističko imanje koje spaja goransku tradiciju, prirodnu tišinu i moderan koncept odmora.....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 1.589.000 €, 346,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAMBENO?TURISTIČKO IMANJE U SRCU GORSKOG KRAJA ? TRI OBJEKTA, TRI PRIČE, JEDNA PRILIKA U miru šumskog zelenila, skriveno od pogleda, a ipak nadomak glavne ceste, nalazi se jedinstveno stambeno?turističko imanje koje spaja goransku tradiciju, prirodnu tišinu i moderan koncept odmora.....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 414.000 €, 345,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prekrasna villa u Gorskom kotaru, mjesto Ravna Gora, koja se proteže preko dvije etaže u ukupnoj površini od 345m2. U prizemlju su smješteni hodnik, kuhinja, ostakljeni zimski vrt, veliki dnevni boravak, kupaona, garaža, spremište, te još jedan hodnik s galerijom, wellness....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 340,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Luksuzna samostojeća kuća s 20.000 m² zemljišta ? potpuna privatnost i vrhunska udobnost. Na prodaju iznimna samostojeća nekretnina površine 170 m² tlocrtno (dvije potpuno odvojene etaže), smještena na 20.000 m² zemljišta u komadu, na mirnoj lokaciji na rubu naselja, bez susjeda ?....

 
 
 
  Kuća, PREZID, 999.000 €, 322,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

VIR ? PREZIDA | Ekskluzivna dvojna vila s bazenom samo 100 m od mora U mirnom i prestižnom dijelu Prezidi na otoku Viru, nudi se moderna dvojna vila od 322 m²(neto površina vile je 223 m²) smještena na prostranoj parceli od 440 m². Ova vila savršen je spoj luksuza, udobnosti i vrhunske....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 340.000 €, 260,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u idiličnom planinskom okruženju, ova šarmantna dvojna kuća odiše toplinom i komforom. Iz prostranog hodnika pristupa se glavnim prostorijama u prizemlju: udobnoj spavaćoj sobi, dnevnom boravku koji je savršeno mjesto za obiteljska druženja, te drugoj spavaćoj sobi s vlastitom....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predivna Brvnara s ekskluzivnim sadržajima i dodatnim objektima Na prodaju je izvanredna brvnara smještena u mirnom prirodnom okruženju, koja se ponosi luksuznim sadržajima i dodatnim objektima, idealna za sve ljubitelje udobnosti i prirode. Ova nekretnina nudi savršeno mjesto za....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAVNA GORA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PREZID, 999.999 €, 186,11 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Vira,u elitnom predjelu Prezida, prodaje se moderna vila ukupne neto korisne površine 186,11m2 s bazenom i pogledom na more, udaljena svega 80 m od jedne od najuređenijih plaža na otoku. Ova atraktivna novogradnja prostire se na prizemlje....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 870.000 € na 730.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 730.000 €, 180,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 870.000 €
15.04.2026 - 730.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Izvanredna Prilika! Luksuzni posjed s bezbroj posebnosti! Ponosno predstavljamo ovaj zaista poseban posjed koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce! Na prekrasnoj parceli od 1657 m2 smjestila se raskošna obiteljska kuća s prizemljem i katom, pružajući vrhunsku udobnost i eleganciju.....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Postoje nekretnine koje se kupuju ? i one koje se nasljeđuju kroz vrijednost. Ova planinska rezidencija u mirnom dijelu Mrkopalj pripada upravo toj drugoj kategoriji. Riječ je o suvremenom chaletu građenom u Honka fusion stilu, izvedenom od emajliranih trupaca spororastućeg sibirskog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 550.000 € na 490.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BELSKI RAVAN, 490.000 €, 146,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 550.000 €
16.03.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Urbana vila s bazenom u srcu netaknute prirode ? panoramski pogled i potpuni mir Na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija u Skradu, okružena zelenilom i prirodom Gorskog kotara, smjestila se ova novoizgrađena urbana vila s bazenom, savršen spoj modernog dizajna, privatnosti....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 425.000 €, 115,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna Oaza Luksuza: Nova Kuća u Kupjaku Prodaje se izuzetna, potpuno nova, moderna kuća smještena u Kupjaku, u samom srcu Gorskog kotara. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj vrhunske arhitekture, kvalitetne gradnje i luksuznog opremanja, idealna za one koji traže bijeg u....

 
 
 
  Kuća, POŽARNICA, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna stara kamena kuća, smještena u mirnom zaseoku na pitoresknom brdašcu u Gorskom Kotaru, predstavlja pravu rijetkost na tržištu nekretnina. Sagrađena prije 1900. godine, ova autentična kuća odiše poviješću i tradicijom, pružajući vam priliku za stvaranje vlastite oaze....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kuća za odmor, kategorizirana s prestižne četiri zvjezdice, što je čini idealnom prilikom za investiciju. Smještena je u mirnom mjestu pored Ravne Gore i nudi savršen spoj luksuza i prirode. Kuća ima stambenu površinu od 100m² na parceli od 500m², pružajući dovoljno prostora....

 
 
 
  Apartman, POŽAR, 418.000 €, 95,40 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se luksuzni trosobni stan s bazenom i vrtom u uvali Stivašnica pokraj Rogoznice. Stan se prostire na 90 m² i uključuje tri spavaće sobe (jedna master soba s vlastitom kupaonicom i walk-in garderobom), dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i hodnik. Iz dnevnog....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća za odmor u oazi mira i tišine! Ponosno predstavljamo ovu predivnu kuću koja se nalazi u Vrbovskom. Ova kuća za odmor iz snova pruža idealnu priliku za opuštanje i uživanje u prekrasnoj prirodi koja je okružuje. S ukupnom stambenom površinom od 152 m2, ova prostrana kuća ima 5....

 
 
 
  Apartman, POŽAR, 400.000 €, 77,20 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

Prodaje se troosobni stan (F) u potkrovlju novogradnje u uvali Stivašnica pokraj Rogoznice. Stan se sastoji od: tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice i hodnika ukupne površine 77,20 m2, pripadaju mu i tri terase( 26,50 m2, 9.80 m2 i 25,20 m2).....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 374.000 €, 70,00 m2 cca 5340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VAŠA OAZA MIRA U SRCU GORSKOG KOTARA! Prodaje se rijetka prilika ? potpuno opremljena i uređena koliba smještena na parceli od cca 1500 m² usred netaknute šume. Ovo je idealno utočište za sve koji traže bijeg od gradske vreve i neusporediv mir. Koliba nudi potpunu privatnost, udaljena....