• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 drvarnic - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 drvarnic - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 drvarnica vrt

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 drvarnica vrt" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.277 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 89000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano imanje s novogradnjom u mirnom dijelu Brod Moravica, smješteno na osunčanom brežuljku s prekrasnim pogledom. Nekretnina obuhvaća samostojeću kuću ukupne površine 330m2. Kuća je podijeljena u dva odvojena stana. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, dvije....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 320.000 €, 304,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U prekrasnoj dolini Kupe, na rubu sela smještena je ova luksuzna nekretnina, u originalu kamena kuća iz 1885.g. kompletno obnovljena 2010. godine, kombinacijom tradicionalnih i modernih materijala. Krov i krovni prozori su izmijenjeni ove godine. Renovirana je prirodnim materijalima....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 315.000 €, 300,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je imanje sa samostojećom kućom stambene površine 300m2 uz okućnicu od 2000m2 koje se nalazi u blizini centra Vrbovskog. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Prizemlje kuće čini poslovni prostor od 100m2 te vanjska natkrivena terasa sa pečenjarom. Kat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 drvarnica vrt'
250.000 €
370.000 €
335.000 €
  Kuća, RAVNA GORA, 650.000 €, 290,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo planinska kuću koja je savršen odabir za sve koji traže ugodan smještaj u prirodi, s brojnim sadržajima prilagođenim grupama i obiteljima. Smještena u slikovitoj Ravnoj Gori dalje od pogleda ljudi a blizu svih sadržaja u potpuno okružena šumom i livadama omogućava uživanje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 420.000 € na 395.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 395.000 €, 210,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO KOD NAS Kuća s dušom u zelenoj oazi ? 210 m², zemljište 1919 m² U miru i tišini, na kraju slijepe ulice gdje šuma diše, a trava šumi pod nogama, smjestila se ova samostojeća kuća ? spoj udobnosti, tradicije i prirodne ljepote. Kuća tlocrtne površine 106 m²....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je obiteljska kuća smještena u prekrasnom i netaknutom prirodnom okruženju Gorskog kotara, udaljena samo 50 metara od centra mjesta. Ova kuća nudi mnogo mogućnosti za uživanje u prirodi i mirnom životu. U suterenu se nalazi podrum i drvarnica koja se može prenamijeniti....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 170.000 €, 197,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju su dvije kuće smještene u mirnom selu Lič, nedaleko od Fužina, okružene netaknutom prirodom, čistim zrakom i predivnim zelenilom. Prva, novija kuća od 60m² nudi funkcionalan raspored prostora s dvije spavaće sobe, kuhinjom s blagovaonicom, kupaonicom, hodnikom te tavanskim....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 172.000 €, 175,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

MRKOPALJ, na prodaju je šarmantna samostojeća kuća, obnovljena starina, smještena u mirnom i slikovitom okruženju malo prije Čelimbaše. Ova nekretnina idealna je za one koji traže spoj tradicije i modernog komfora. Kuća zadržava šarm prošlih vremena, ali je temeljito obnovljena za....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 172.000 €, 170,00 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Nedaleko centra Mrkoplja i na svega par koraka udaljenosti od skijališta Čelimbaša smjestila se ova uređena i šarmantna, autohtona kuća za odmor kategorizirana sa 3*. Kuća je tlocrtne površine 100 m2 i sastoji se od visokog prizemlja i kata, ukupne stambene površine 170 m2. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 168.000 €, 150,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja predivnu samostojeću kuću u samom centru Vrbovskog. Smještena je uz asfaltiranu cestu na svega par minuta od centra i svih potrebnih sadržaja potrebnih za život. Želite dom koji pruža mir, privatnost i udobnost, ali i neposrednu blizinu gradskih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 168.000 €, 150,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u Vrbovskom stambene površine 150 m² s okućnicom od 802 m², katnosti prizemlje + kat + visoko potkrovlje. Nekretnina je kompletno adaptirana 2025. godine, pri čemu su obnovljeni fasada, dimnjak, sve instalacije, podovi i stolarija te je ugrađena bio septička jama.....

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova samostojeća kuća smještena u Staroj Sušici, u blizini Ravne Gore, predstavlja savršeno mjesto za obiteljsku i mirnu svakodnevicu. Građena 1986. godine, kuća je 2025. godine kompletno obnovljena. Prizemlje kuće sadrži kuhinju, dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Osim toga, tu....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 136.000 €, 90,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI ! Kuća u mjestu Gomirje nalazi se u prekrasnom Gorskom kotaru, u blizini grada Vrbovskog, u Primorsko-goranskoj županiji. Ova kuća, s ukupnom površinom od 2368 m2, ima značajno prostranstvo oko sebe, što omogućava ugodan život u prirodi. Sam objekt kuće karakterizira....