• GoHome Professional
nekretnine generalski stol prodaja do 200 m2 - GoHome
  • nekretnine generalski stol prodaja do 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine generalski stol prodaja do 200 m2

  • Za upit "nekretnine generalski stol prodaja do 200 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.085 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 73000 eura
    • do 92000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 920 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GENERALSKI STOL, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Generalski Stol, Dobrenići, dvoetažna kuća 180 m2, s privatnom špiljom 100 m2, 300 m do popularne rijeke Mrežnice.Nalazi se na parceli od 4005 m2 što omogućuje privatnost i mir. Mogućnost gradnje novih objekata. Sama kuća ima 2 kata i odvojena ulaza za prizemlje i potkrovlje. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 47.500 €, 154,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo autohtono seosko imanje od tri kuće za kompletnu rekonstrukciju. Posjed se nalazi na povišenom dijelu sa druge strane rijeke od popularnog mjesta Zvečaj. Od rijeke Mrežnice udaljeno je 1 km. Smješteno je neposredno uz asfaltiranu cestu, dostupno automobilom. Svi objekti....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 165.000 €, 133,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća vikend kuća uz rijeku Mrežnicu, smještena u mirnom i zelenom okruženju općina Generalski Stol. Nekretnina je idealna za odmor, bijeg od gradske svakodnevice ili kao investicija za turistički najam. Kuća je izgrađena 2014. godine i ima ukupnu stambenu površinu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine generalski stol prodaja do 200 m2'
155.000 €
155.000 €
130.000 €
  Kuća, GENERALSKI STOL, 140.000 €, 212,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac, Mrežnica, Generalski stol, Dobrenići - samostojeća zidana kuća na 3 etaže: prizemlje 60 m2 (kuhinja i dnevni boravak), kat 70 m2 (soba, kupaonica, toalet), potkrovlje 70 m2 (2 sobe, kupaonica s toaletom). Okružena je šumom i nalazi se nad jednim od slapova rijeke Mrežnice.....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 53.000 €, 100,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Seosko imanje smješteno na mirnoj lokaciji, na samom kraju zaseoka u Generalskom Stolu. Imanje se prostire na zemljištu površine 5603 m2, od čega se 1607 m2 nalazi unutar građevinske zone. Ovo prostrano imanje pruža brojne mogućnosti ? od obnove i uređenja postojećih kuća, do razvoja....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je ovo ljupko imanje s potencijalom za turistički najam ili zgodnu vikendicu između 2 Karlovačke rijeke. Nalazi se 800m od rijeke Dobre te 2700m od Mrežnice. Udaljenost od centra Karlovca je 25min lagane vožnje. Kući su potrebni popravci da bi povratila stari sjaj a ovdje....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ERDELJ - DUGA GORA - KUĆA SA TERENOM OD 1824m2 U BLIZINI RIJEKE DOBRE I RIJEKE MREŽNICE. KUĆA JE UDALJENA 2 km OD NASELJA ERDELJ I GENERALSKI STOL. OKRUŽENA JE KRASNOM NETAKNUTOM PRIRODOM. IDEALNA ZA RIBIČE I SAKUPLJAĆE ŠUMSKIH PLODOVA, PODRUČJE JE BOGATO GLJIVAMA. SASTOJI SE OD USELJIVOG....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 59.000 €
17.05.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Duga Gora, u Karlovačkoj županiji, udaljena samo 8 km od Generalskog Stola. Sastoji se od prizemlja koje je useljivo te kata u ROH-BAU fazi, uz mogućnost spajanja etaža kako bi se dobio prostrani dvoetažni stan. Površina kuće iznosi 63 m2, dok....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je predivna rustikalna kuća na fantastičnoj poziciji uz rijeku Dobru i u blizini kupališta na Mrežnici. Razvedena je na tri etaže i ima stambenu površinu 62m2. Na prizemlju su kuhinja i kupaonica, na katu je dnevni boravak s kaminom, dok je u visokom potkrovlju galerija s....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 60.000 € na 65.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GENERALSKI STOL, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 60.000 €
03.04.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Ova tradicionalna drvena kuća smještena je u selu Erdelj, uz vrlo mirnu asfaltnu cestu bez prometa, nudeći privatnost i povezanost s prirodom. Posjed obuhvaća ukupnu površinu zemljišta od 42.303 m, podijeljenu na dvije odvojene parcele, s 2 hektara izravno spojenih s kućom.....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 35.000 €, 55,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća i zemljište, Erdelj, 16.409,20 m2 Prodaje se drvena kuća za adaptaciju u Generalskom Stolu u mjestu Erdelj. Kuća je površine 55 m2, a gospodarska zgrada je površine 52 m2. Kuća ima priključak struje, vodu nema. Vlasnik prodaje 3 čestice te je ukupna površina zemljišta....

 
 
 
  Stan, GENERALSKI STOL, 67.000 €, 52,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i uredan dvosobni stan površine 52 m² u Generalskom Stolu, smješten u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova, što pruža mirno i ugodno okruženje za život. Stan se sastoji od: hodnika 1 spavaće sobe dnevnog boravka kuhinje i blagovaonice kupaonice odvojenog....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Ova stara tradicionalna drvena kuća nalazi se na području Generalskog Stola i prostire se na ukupno šest parcela ukupne površine 22.471 m, od čega se otprilike 4.190 m nalazi unutar građevinske zone. Građevinske parcele nalaze se iza kuće, što nudi dodatni potencijal za....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Samo u Dogmi!!! Prodaje se malena kućica, veliki sjenik, uredno održavana okućnica koja je cijela u zoni gradnje. Legalizirano, 1/1 bez tereta, dostupno na kredit i povoljno, uzevši u obzir da se nalazi u okruženju kuća za odmor uz samu rijeku Mrežnicu. Idealno za vikendicu ili bavljenje....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 45.000 € na 55.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 40,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 45.000 €
26.02.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća drvena površine 40 m2 , sastoji se od dvije prostorije u koje se ulazi sa ganka. Podrum ( zidan kamenom ) ispod jedne prostorije 20 m2. Kuća komplet za adaptaciju. Priključak struje, voda cisterna 20 m3. Sjenik drveni cca 60 m2, kotac i štalica cca 30 m2. Zemljišta u komadu oko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.