• GoHome Professional
nekretnine erdut prodaja do 37000 eura - GoHome
  • nekretnine erdut prodaja do 37000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine erdut prodaja do 37000 eura

  • Za upit "nekretnine erdut prodaja do 37000 eura" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 247 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosječna površina)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po cijeni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
    • do 21 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ERDUT, 35.000 €, 48,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju sela Aljmaš, poznatom po prirodnom okruženju i blizini Dunava, nalazi se ova kuća za odmor s velikim potencijalom za obnovu. Nekretnina se sastoji od ukupno 359 m² zemljišta koje obuhvaća dvorište, spremište, nadstrešnicu i samu kuću za odmor površine 48 m². Kuća....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Erdutu s ukupnom površinom 1108 m², idealna za one koji žele pobjeći od gradske buke i uživati u miru, tišini i prirodi. Osnovne informacije: - Površina kuće: 86 m² - Dvorište i oranica: 1022 m² Prostorije u kući: ? 2 spavaće sobe ? Dnevna soba s kuhinjom ? Kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Erdutu s ukupnom površinom 1108 m, idealna za one koji žele pobjeći od gradske buke i uživati u miru, tišini i prirodi. Osnovne informacije: - Površina kuće: 86 m - Dvorište i oranica: 1022 m Prostorije u kući: 2 spavaće sobe Dnevna soba s kuhinjom Kupatilo s WC-om....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine erdut prodaja do 37000 eura'
24.900 €
30.000 €
27.000 €
  Kuća, ERDUT, 35.000 €, 95,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, nedaleko Dunava, oko 200 metara. Ograđenog dvorišta. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika iz kojega se ulazi u dvije spavaće sobe, prostranu dnevnu, odvojenu od kuhinje i blagovaone; kupaonu i ostavu. U dvorištu kopani i ozidani bunar, pokriven pločom, pušnica i ostava....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 30.000 €, 5731,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA Građevinsko zemljište, Dalj, oranica Grabovac, 5731 m2 Građevinsko zemljište površine 5731m2. Ulična širina 50m. U neposrednoj blizini ima struja, voda i plin. Plac se nalazi uz Dunav. Može se podijeliti u 3 gradilišta. PRODAJA Građevinsko zemljište, Dalj, oranica Grabovac,....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 39.000 €, 90,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica koja se sastoji od prizemlja cca 70 m2 i potkrovlja od cca 25 m2 smještena na mirnoj lokaciji (Rudina Velika Straža), idealna je za odmor i bijeg od svakodnevnice. Ova nekretnina za odmor nudi dvorište 118 m2 i šumu površine 456 m2 površine kao dodatni prostor....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 39.000 €, 1736,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE CENTAR ERDUTA 1736 m2, ULIČNA ŠIRINA 25 m2, DUBINA 70 m2, IDEALNO ZA STAMBENI I POSLOVNI OBJEKT , k.č.br. 709, k.o. ERDUT Građevinsko zemljište, Erdut, 1736 m2.

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 20.000 €, 2606,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja vikendice s voćnjakom Dalj planina Na samo 20 minuta vožnje od Osijeka na površini od 2600 m2 prostire se uredan i održavan voćnjak s vikendicom površine 25m2. U voćnjaku su stabla jabuke, trešnje, višnje , breskve i najviše šljive od kojih možete ispeći kvalitetnu rakiju.....

 
 
 
  Stan, ERDUT, 39.990 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ERDUT!! U NEPOSREDNOJ BLIZINI ERDUTSKIH VINOGRADA!! MIRNA VIKEND ZONA!! PRIRODNO OKRUŽENJE I PANORAMSKI POGLEDI!! TVRDO ZIDANA VIKENDICA POVRŠINE 50m2+NATKRIVENA TERASA 15m2!! TAVANSKI PROSTOR KOJI JE MOGUĆE ADAPTIRATI U JOŠ DODATNIH 35m2 STAMBENOG PROSTORA!! VIKENDICA SE NALAZI NA....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 40.000 €, 78,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikendica smještena u mirnom i prirodnom okruženju u naselju Grabovac, općina Erdut, udaljena svega 500m od Dunava. Kuća je prizemnica površine 78m2 s okućnicom površine 1448m2. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja i trenutno neuređenog potkrovlja. Zidana je opekom s betonskim....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 40.000 €, 1327,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Aljmašu, mirnom mjestu uz Dunav, na prodaju je poljoprivredno zemljište sa stambenim kontejnerom uređenim u stilu drvene kućice. Kontejner se sastoji od sobe i kupatila (wc i tuš kabina). Na mjestu gdje je ormar s kliznim vratima može se ugraditi mala kuhinjica. Dimenzija unutrašnjosti....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 40.000 €, 33,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju vikendica na Dalj planini, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1306 m, od čega samu vikendicu čini 66 m stambenog prostora raspoređenog na prizemlje i kat. Raspored prostorija: Prizemlje: - Dnevna soba - Kuhinja - WC - Kupaonica - Ostava - Velika, natkrivena....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 18.000 €, 45,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stariju samostojeću seosku kuću sa okućnicom u centru sela Kuća: Erdut, 45.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 19.900 € na 17.900 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ERDUT, 17.900 €, 34,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 19.900 €
22.03.2026 - 17.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju vikendica na Mišinom brdu, u mirnom vikend naselju, nadomak sela. -Dobar pristupni put -500 m od glavne ceste -Posjed u potpunosti ograđen -Pripadajući dio šume izvan ograde -Čvrsta (tvrda) gradnja -Jedna prostorija + prostorija u suterenu -Mogućnost izrade galerije za....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 15.500 €, 3923,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 3923m2!!ERDUT !! ULICA AUGUSTA ŠENOE 13!! EXTRA MIRNA LOKACIJA!! PRISTUPNI PUT!! FRONTA PREKO 19 M!! Ekskluzivno nudimo za prodaju atraktivno građevinsko zemljište na mirnoj stambenoj lokaciji u Erdutu, u ulici Augusta Šenoe 13. Zemljište je površine....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 15.000 €, 76,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na tržištu se prodaje jedinstvena vikendica koja se nalazi na izuzetno povoljnoj lokaciji u Erdutu, Osječko-Baranjska županija, točnije u Naselju Zrinskih Frankopana. Ova nekretnina, ukupne površine zemljišta od 1441 kvadratnih metara, pruža savršenu priliku za one koji sanjaju o....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 15.000 €, 762,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Erdut, Dalj, prodajemo zemljište površine 762m2.Lokacija:Zemljište se nalazi u blizini restorana "Stari Mlin", glavne šetnice, vinarije, 15 minuta hoda od osnovne škole, 2 min hoda od trgovine.Za dodatne informacije i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte! Za ovu nekretninu kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 15.000 €, 4225,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 4225m2 !! ERDUT!! ULICA AUGUSTA ŠENOE!!EXTRA MIRNA LOKACIJA!! Ekskluzivno nudimo za prodaju građevinsko zemljište površine 4225 m2, u Erdutu, u ulici Augusta Šenoe. Na parceli se trenutno nalazi starija kuća koja je za rušenje (mogućnost iskorištenja postojećih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 13.000 € na 12.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ERDUT, 12.000 €, 2382,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2025 - 49.000 €
10.04.2025 - 47.000 €
17.04.2025 - 0 €
24.04.2025 - 46.000 €
27.04.2025 - 45.000 €
30.04.2025 - 44.000 €
03.05.2025 - 43.000 €
11.05.2025 - 39.000 €
22.05.2025 - 37.000 €
31.05.2025 - 36.000 €
04.06.2025 - 35.000 €
08.06.2025 - 34.000 €
12.06.2025 - 33.000 €
19.06.2025 - 31.000 €
27.06.2025 - 29.000 €
30.06.2025 - 28.000 €
07.07.2025 - 26.000 €
18.07.2025 - 25.000 €
22.07.2025 - 24.000 €
31.07.2025 - 23.000 €
03.08.2025 - 22.000 €
16.08.2025 - 20.000 €
23.08.2025 - 19.000 €
26.08.2025 - 18.000 €
07.09.2025 - 17.000 €
14.09.2025 - 16.000 €
28.09.2025 - 15.000 €
15.05.2026 - 13.000 €
23.05.2026 - 12.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je građevinsko zemljište u Dalju površine 2382 m2 koje se nalazi u blizini reciklažnog dvorišta. Namjena zemljišta je gospodarska. Uz zemljište, u ponudi je i idejno rješenje za pogon za proizvodnju lavande. Rješenje se može proširiti i/ili izmijeniti te prilagoditi za glavni....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 9.900 € na 9.600 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ERDUT, 9.600 €, 6401,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 22.000 €
21.02.2026 - 18.900 €
28.02.2026 - 12.900 €
10.03.2026 - 9.900 €
02.05.2026 - 9.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se velika parcela na atraktivnoj lokaciji Kraljevo brdo, Dalj planina. Zemljište se vodi kao šuma, ali se nalazi unutar građevinskog područja. Parcela je nepravilnog oblika i brdovitog terena, s više ravnih lokacija raspoređenih po cijeloj parceli koje su pogodne za gradnju.....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 9.000 €, 502,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Dalju (trenutno u zemljišnim knjigama kao oranica), smješteno u mirnoj ulici s odličnim pristupom ? odmah uz cestu. Parcela je ravna i ograđena sa tri strane, ulična širina 20 m, idealna za gradnju obiteljske kuće. Selo nudi sve potrebne....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 7.500 €, 2024,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PARCELA SA ŠUMOM U ERDUTU!! UKUPNA KVADRATURA 2024 M2!!! Prodajemo parcelu sa šumom (topola) ukupne kvadrature 2024 m2. -INTERESANTNO DUGOROČNO ULAGANJE ! -BLIZINA ERDUTA! -DOKUMENTACIJA O VLASNIŠTVU JE UREDNA! PRODAJA I INFORMACIJE: 031/200-742 098/438-208 091/283-2930 ksabic@tasman-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 5.000 €, 1879,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno