• GoHome Professional
nekretnine dubrovnik prodaja ekskluzivan što veće - GoHome
  • nekretnine dubrovnik prodaja ekskluzivan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dubrovnik prodaja ekskluzivan što veće

  • Za upit "nekretnine dubrovnik prodaja ekskluzivan što veće" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.660 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUBROVNIK, 5.000.000 €, 700,00 m2 cca 7140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Dubrovnik, ekskluzivna kamena vila s bazenom na prodaju Prodaje se ekskluzivna kamena vila, u potpunosti renovirana u tradicionalnom stilu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljena 100 m od mora s pogledom na srednjovjekovni grad Dubrovnik i more. Povijesno središte Dubrovnika je....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 300.000 €, 841,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte iznimnu priliku za investiciju na jednom od najljepših elafitskih otoka, Lopudu. Predstavljamo vam atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 841 m², smješteno unutar građevinskog područja naselja, koje nudi neponovljiv potencijal za izgradnju vašeg budućeg doma iz....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 5.000.000 €, 726,00 m2 cca 6890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Dubrovnik, Koločep ekskluzivna villa prvi red do mora Luksuzna villa površine 726 m2 sagrađena 2020.godine na parceli površine 5.183 m2. Villa se sastoji od 8 spavaćih soba, 8 kupaonica s wc-om, 2 velika dnevna boravka, 2 kuhinje s blagovaonicom, 2 prostrane terase, 2 balkona i bazena.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dubrovnik prodaja ekskluzivan što veće'
Na upit
670.000 €
450.000 €
  Kuća, DUBROVNIK, 850.000 €, 500,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Ova jedinstvena nekretnina smještena je u Šipanskoj Luci, na jednoj od najatraktivnijih lokacija otoka Šipana. Kuća je izgrađena oko 1800. godine i predstavlja vrijedan primjer tradicionalne dalmatinske arhitekture s bogatom poviješću. Udaljenost od zračne luke iznosi približno 50....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Samo 15 minuta od Dubrovnika, ovo iznimno imanje s panoramskim pogledom na more i otoke, okruženo masivnim kamenim zidovima na kojem se smjestila autentična vila iz 19. stoljeća, nudi nevjerojatni potencijal za kupnjom luksuzne rezidencije ili vrhunskog turističkog....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ekskluzivna vila s bazenom i predivnim pogledom na more, smještena u mirnom mjestu Orašac, svega 15 minuta vožnje od čarobnog Dubrovnika. Ova kategorizirana 5-zvjezdasta nekretnina prostire se na impresivnoj parceli od 959m2. Stambena površina od 400m2 i prostrana okućnica od 740m2....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 2.200.000 €, 344,00 m2 cca 6400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Projekt luksuzne vile s bazenom i pogledom na Elafite ? Dubrovnik zapad U ponudi je ekskluzivan projekt moderne vile s bazenom , smješten u zapadnom dijelu dubrovačke regije, u mirnom naselju s panoramskim pogledom na more i Elafite. Riječ je o vili u izgradnji , suvremenog dizajna....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 2.050.000 €, 300,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNA KAMENA VILA S BAZENOM I DODATNIM GRAĐEVINSKIM ZEMLJIŠTEM ? OKOLICA DUBROVNIKA U mirnom okruženju u okolici Dubrovnik, smještena je ova ekskluzivna kamena vila izgrađena 2024. godine, moderne arhitekture, potpune privatnosti i mediteranskog načina života. Vila ukupne stambene....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.100.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUBROVNIK, Lapad , 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 1.300.000 €
21.03.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća na iznimno atraktivnoj lokaciji uz more u Dubrovniku. Izvrsna pozicija u blizini plaža, šetnica, restorana, barova Kuća je površine cca 300 m2 na 4 etaže. Konceptualno je podijeljena u glavni dvoetažni stan + 4 jedinice za iznajmljivanje: Dvoetažni stan | cca 113 m2....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.140.000 €, 290,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA Prodaje se dio kamene kuće u Starom Gradu od Straduna 100m sa pripadajućim vrtom i poslovnim prostorom u prizemlju zgrade Nekretina je u suvlasništvu 4 suvlasnika od kojih 3 suvlasnika prodaju svoj dio u Kući,vrtu i poslovnim prostoru a što znači da je na prodaju:....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, Lapad , 1.100.000 €, 283,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz agencijske ponude ekskluzivno izdvajamo prekrasnu kuću na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, idealnu kao investicija ili obiteljski dom. Ova šarmantna nekretnina prostire se na stambenoj površini od 283 m2 s prostranim dvorištem od 141 m2. Kuća je podijeljena na četiri etaže,....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 280.000 €, 280,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. LUKSUZNI STANOVI PANORAMSKI SPEKTAKULARAN POGLED NA POVIJESNI DUBROVNIK I MORESTANOVI / APARTMANI | 110 m2 - 280 m2 | PROSTRANE TERASE | LOGGIE | VRTOVI VRHUNSKA PRILIKA!INVESTICIJSKA PRILIKA! EKSKLUZIVNA PRILIKA! Stanovi s pogledom na povijesni Dubrovnik | Dubrovnik....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 280.000 €, 280,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, Solitudo , 1.600.000 €, 268,12 m2 cca 5970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude Libertas Homes predstavljamo izvanredni penthouse s privatnim bazenom, smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Dubrovniku ? mirnom i elitnom dijelu Lapada, koji nudi savršenu kombinaciju privatnosti, luksuza i jedinstvenog mediteranskog ambijenta. Ova ekskluzivna....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.700.000 €, 218,00 m2 cca 7800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivna vila na dominantnoj poziciji s pogledom na more. Ukupne stambene površine 218 m2 nalazi se na parceli veličine 959 m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica te otvoreni prostor koji se koristi kao teretana. Velika klizna vrata....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 217.000 €, 217,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

CIJENA NA UPIT. Dubrovnik na dlanu: Jedinstven pogled na Grad, plavetnilo mora, Lokrum | NOVOGRADNJA Penthouse | 217 m2 | Dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonicom | 2 spavaće sobe | 2 kupaonice | 3 lođe | terasa Moguće urediti dodatne (1-2) spavaće sobe Mogućnost uređenja BAZENA....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 217.000 €, 217,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 214.000 €, 214,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

CIJENA NA UPIT. EKSKLUZIVNA PRODAJA IMB NEKRETNINE D.O.O. DUBROVNIK URBANE VILE U ZELENILUPRODAJEMO STANOVE površine od 57 do 110 m2PRODAJEMO KUĆE površine od 145 do 214 m2 ATRAKTIVNE CIJENE: 2.500 EUR - 2.900 EUR / m2 STANOVANJE | INVESTICIJA | IZNAJMLJIVANJE Vile u prirodi, atraktivna....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. EKSKLUZIVNA PRODAJA IMB NEKRETNINE D.O.O. DUBROVNIKURBANE VILE U ZELENILUPRODAJEMO STANOVE površine od 89 do 110 m2PRODAJEMO KUĆE površine od 200 do 210 m2ATRAKTIVNE CIJENA cca 3.000 EUR / m2STANOVANJE | INVESTICIJA | IZNAJMLJIVANJE Vile u prirodi, atraktivna i poželjna....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, Centar, 1.200.000 €, 209,00 m2 cca 5740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju povijesna kuća iz XVII. stoljeća, koja se nalazi u samoj jezgri grada Dubrovnika koji je pod zaštitom UNESCO-a. Nekretnina se nalazi svega 50 metara od mora, te od glavne šetnice Stradun, 30 metara. Stambena površina nekretnine iznosi 209 m2, te je raspoređena na četiri....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, Stari Grad , 1.390.000 €, 200,00 m2 cca 6950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna pozicija unutar zidina Starog grada Dubrovnika Građevina zaštićena kao svjetska baština UNESCO-a Novogradnja, kompletno rekonstruirana u srpnju 2018.,površine cca. 200 m2 brutto Video nadzor Šifrarnik na glavnom ulazu u Villu Energy-saving sistem Svaki apartman je koncipiran....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 110.000 €, 178,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA / MOKOŠICA Posredujemo u prodaji stare ruševne kuće u mirnom dijelu naselja Stara Mokošica. Kuća se nalazi na zemljištu ukupne površine 178 m2. Zbog dotrajalosti i duge nenastanjenosti kuću je potrebno kompletnu obnoviti. Obnova pruža budućem kupcu priliku za samoinicijativno....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.040.000 €, 144,00 m2 cca 7220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u srcu Dubrovnika ? dvije apartmanske jedinice, trenutni prihod i život iz snova u Starom gradu! U samom srcu povijesne jezgre Dubrovnika čeka vas ova autentična kamena kuća od 144 m² ? savršena kombinacija tradicionalnog šarma i modernog komfora.....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 450.000 €, 129,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Dubrovnik - Stari Grad, kuća za adaptaciju ukupne bruto građevinske površine 129 m2 koja se prostire na prizemlje, kat i visoko potkrovlje.Ova kamena kuća smještena je u samom srcu povijesne jezgre Dubrovnika, pružajući jedinstvenu priliku za život unutar zidina pod zaštitom UNESCO-a.....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, Centar, 750.000 €, 120,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA / Libertas Homes sa zadovoljstvom predstavlja jedinstvenu nekretninu smještenu u samom centru grada, s očaravajućim i neometanim pogledom na more. Ova elegantna i funkcionalno osmišljena kuća ukupne površine 120 m² raspoređena je na tri odvojene stambene jedinice, što je čini....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 600.000 €, 100,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI, DUBROVNIK, PRIJEVOR 16 STANOVA POVRŠINE 78M2 - 110M2 PARKING ODLIČNA LOKACIJA BLIZINA SVIH SADRŽAJA EKSKLUZIVNA PRILIKA ZA INVESTICIJU ZAVRŠETAK GRADNJE 10/2027 CIJENA IZNOSI 6.000,00€/m2 AGENCIJA: MEDITERRA NEKRETNINE REAL-ESTATE AGENT ZA NEKRETNINE:....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 850.000 €, 100,00 m2 cca 8500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte renorivanu kamenu kuću u srcu dubrovačkog Starog grada, UNESCO-ve svjetske baštine. Ova jedinstvena nekretnina od bruto građevinske površine 100 m2 koja se proteže na četiri etaže i tlocrtno ima 25 m2 bruto građevinske površine. Potpuno renovirana 2025., uređena prema prinicpu....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Dubrovnik na dlanu: Jedinstven pogled na Grad, plavetnilo mora, Lokrum | NOVOGRADNJA LUKSUZNI STANOVI PANORAMSKI SPEKTAKULARAN POGLED NA POVIJESNI DUBROVNIK I MORE Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom | Spavaća soba | Kupaonica | Lođa | Vrt Podna površina lođe....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prodaja: Nekretnina smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Ilijinoj Glavici, u neposrednoj blizini Starog grada, a istovremeno izdvojena od gradske vreve, što osigurava mir i privatnost. Radi se o dijelu kuće u nizu, izgrađene prije 1968. godine, koja je etažirana....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Ekskluzivna agencijska prodaja Stan površine cca 80 m2 Drugi kat stambeno-poslovne zgrade Dnevni boravak i blagovaonica, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupaonica, hodnik, balkon Dobrog rasporeda, u izgradnji planiran kao stan sa 3 spavaće sobe Pripadajuće spremište u suterenu....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Dubrovniku, nadomak plaže i svih sadržaja, smjestio se elegantan stan od 67 m u vrhunskoj novogradnji spoj suvremene arhitekture, besprijekorne izvedbe i udobnosti za život na najvišoj razini. Ekskluzivna prilika rezervacije u tijeku!....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Ekskluzivna prilika u srcu Starog grada dvoetažni apartman unutar povijesnih zidina, s uhodanim turističkim poslom i savršenom ocjenom 10,0! Dvoetažni stan površine cca 50 m2 na izvrsnoj poziciji unutar zidina Starog grada Dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, DUBROVNIK, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan