• GoHome Professional
nekretnine dobrodol prodaja do 350000 eura - GoHome
  • nekretnine dobrodol prodaja do 350000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrodol prodaja do 350000 eura

  • Za upit "nekretnine dobrodol prodaja do 350000 eura" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.955 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOBRODOL, 277.000 €, 90,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETE, DOBRODOL, 90 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 90 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada ima ukupno dva kata te je izgrađena 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om, zasebnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRODOL, 271.000 €, 91,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Sesvete, Dobrodol, Šiletići, Samostojeća, 91m2 PRODAJA, KUĆA, SESVETE, DOBRODOL, Šiletići U prekrasnom zelenom okruženju nalazi se ova roh-bau kuća za odmor i život. Izgrađeno je prizemlje (armiranobetonska konstrukcija) s kvalitetnim prozorima, unutarnjom i vanjskom....

 
 
 
  Kuća, DOBRODOL, 271.000 €, 91,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća s jednom podrumskom etažom tlocrtnih dimenzija 9,20 m x 7,20 m. Prema projektu kuća bi se sastojala od podruma i prizemlja. U podrumu se nalazi veliki prostor, toalet i prostorija za bačve. Prizemlje je zamišljeno kao dnevni boravak s blagovaonicom i bibliotekom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrodol prodaja do 350000 eura'
269.000 €
263.000 €
259.000 €
  Stan, DOBRODOL, 270.999 €, 78,70 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada GARAŽA (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 4-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 249.000 €, 80,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETE, DOBRODOL, 80 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 80 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada ima ukupno dva kata te je izgrađena 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om, zasebnog....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 247.135 €, 70,61 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN B5 ? 70,61 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 247.100 €, 70,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN B5 ? 70,60 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 243.250 €, 69,50 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN B2 ? 69,50 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 241.850 €, 69,10 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN B2 ? 69,10 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 241.000 €, 67,23 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Stanu pripada garaža (U CIJENI STANA)!!! Prodaje se funkcionalan i prostran 3-sobni stan u mirnom dijelu Sesveta, idealan za obiteljski život. Lokacija nekretnine nalazi se na nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 214.900 €, 61,40 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN B4 ? 61,40 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 213.010 €, 60,86 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN B4 ? 60,86 m² (obračunska površina) Stan se nalazi na 1. katu te je funkcionalno raspoređen....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 199.780 €, 57,08 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN A1 ? 57,08 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 199.465 €, 56,99 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN A1 ? 56,99 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.200 € na 192.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRODOL, 192.000 €, 58,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 189.100 €
25.04.2026 - 192.150 €
01.05.2026 - 195.200 €
22.05.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan od 60,92 m2 sa vrtom od 56.26 m2 na lokaciji Sesvete - Dobrodol, u zgradi sa ukupno 16 stanova te je ovaj stan posljednji neprodani stan u cijeloj zgradi. Stan se nalazi 10 metara od autobusne stanice, te 1.5 km od centra Sesveta. U blizini je osnovne i srednje....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 189.840 €, 54,24 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN B3 ? 54,24 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 189.700 €, 54,20 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN A3 ? 54,20 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 183.400 €, 52,40 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN B1 ? 52,40 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 181.230 €, 51,78 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN B1 ? 51,78 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 172.865 €, 49,39 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN A5 ? 49,39 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 163.590 €, 46,74 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN A6 ? 46,74 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 152.880 €, 43,68 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN A4 ? 43,68 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 140.980 €, 40,28 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA B / STAN A2 ? 40,28 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
  Stan, DOBRODOL, 140.105 €, 40,03 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA / SESVETE ? PROJEKT S 22 STANA Predstavljamo moderan nZEB projekt novogradnje u Sesvetama koji se sastoji od dvije stambene zgrade s ukupno 22 stana, projektirane prema suvremenim standardima gradnje i stanovanja. ZGRADA A / STAN A2 ? 40,03 m² (obračunska površina) Stan....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 120.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRODOL, 120.000 €, 1956,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.06.2025 - 100.000 €
09.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.06.2025.,

www.njuskalo.hr

- Građevinsko zemljište na prodaju - Namjena stambena ili mješovita - Mirna lokacija Građevinsko zemljište, Zagreb (Dobrodol), 1956 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRODOL, 101.500 €, 1694,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište sa manjim dijelom šume 1694 m2 u Dobrodolu, na kojem je napravljen roštilj i kontejner, obložen drvetom, napravljen za boravak i uživanje u prirodi. Parcela je okružena kućama, tako da je moguće zatražiti prenamjenu u građevinsko zemljište. Uz ovu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRODOL, 26.000 €, 1776,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište ? Dobrodol Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 1.776 m² uz cestu u Dobrodolu. Sastoji se od tri povezane čestice, pravilnog oblika, dimenzija 65x28x30x63. Parcela je ravna, s osiguranim prilazom automobilom direktno s ceste, što olakšava korištenje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 18.000 € na 17.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRODOL, 17.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.01.2026 - 19.000 €
12.03.2026 - 18.000 €
09.05.2026 - 17.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište 70x34m sa tri strane omeđeno šumom ZEMLJA NETRETIRANA više od 30 godina Malčirana tri puta u zadnjih 10g. Kupac dobiva izmalčirano zemljište. Na 50m udaljenosti je struja i voda i stambene kuće Čisto vlasništvo 1/1. Vlasnički list. Poljoprivredno zemljište:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRODOL, 12.300 €, 900,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište 900 m² ? Dobrodol odlična lokacija, 12.000 EUR Prodaje se predivno ravno zemljište površine 900 m² u Đurđekovcu, odmah uz cestu. Parcela ima odličan pristup, a autobusna stanica nalazi se u neposrednoj blizini. Svi priključci ? struja i voda ? dostupni su uz parcelu, a lokacija....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)