01 6641 092
Za upit "nekretnine dobrinj prodaja vrt što veće 110 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.645 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 €
- 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €
22.11.2025.,
www.crozilla.com
OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....
31.05.2025.,
www.remax-centarnekretnina.com
Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....
Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 €
- 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €
21.11.2025.,
www.indomio.hr
25.01.2026.,
www.indomio.hr
DOBRINJ, u ponudu smo dobili odličnu samostojeću kuću smještenu na prekrasnoj i mirnoj lokaciji. Kuća u naravi ima 120 m2 raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi potpuno opremljena kuhinja, toalet, velika blagovaona i prostrani dnevni boravak, južno orijentiran s pogledom....