• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 bazen - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja barem 170 m2 bazen" pronađeno 412 nekretnina - prosječna cijena 3.452 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.300.000 €, 550,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2023.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u predivnom mjestu Tribulje, nalazi se ova očaravajuća umjetničko rustikalna kuća. Ova nekretnina nudi brojne luksuzne sadržaje i udobnost te je idealna za one koji traže bijeg u prirodu uz istovremeno uživanje u stilu i udobnosti. Evo nekoliko ključnih značajki ove....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 914,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE OTOK KRK GABONJIN Na prodaju građevinsko zemljište površine 914 m² smješteno u mirnom mjestu Gabonjin, svega 5 minuta vožnje od Malinske i mora. Parcela je gotovo pravilnog oblika, idealna za izgradnju moderne dupleks kuće s bazenom. Teren je blago nakošen, što....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 220.000 €, 1000,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja kamenu kuću s građevinskim zemljištem na otoku Krku ? savršenu za stvaranje autentičnog mediteranskog doma u srcu otoka. Smještena u mirnom mjestu okruženom zelenilom, ova nekretnina nalazi se na samom rubu građevinske zone, što osigurava potpunu privatnost,....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 2207,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - Zemljište 2207 m2, projekt vile s bazenom s započetom gradnjom Prilika u centralnom dijelu otoka!! Novo u ponudi predstavljamo građevinsko zemljište 1181 m2, s projektnom dokumentacijom, plaćenim doprinosima i započetom gradnjom (iskopan je kompletan podrumski dio....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 338.000 €, 870,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za izgradnju dvojne obiteljske kuće s bazenom Prodaje se građevinsko zemljište površine od 870.90m2. Projekt za izgradnju dvojne kuće B svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 220.000 €, 1227,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE - Građevinsko zemljište s kamenom starinom Prilika na rubnom dijelu naselja! Predstavljamo građevinsko zemljište za izgradnju samostojeće kuće s bazenom ili dvojne nekretnine, koje se nalazi na mirnoj lokaciji, idealno za uživanje u miru i tišini. Zemljište je pravilnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.900 €, 1620,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KRAS - VELIKO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta moguć s dvije strane zemljišta, idealno za dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 199.000 €, 561,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću Prodaje se građevinsko zemljište površine 561,47m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće A s bazenom dvorištem koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazimo open space dnevni dio s kuhinjom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 155.000 €, 935,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS - Građevinsko zemljište 935 m2 Odlična lokacija u mirnom okruženju. Sva infrastruktura do terena. Zemljište je ravno i skoro savršeno pravokutnog oblika. Pogodno je za gradnju dvije samostojeće kuće sa bazenom ili dvije dvojnice sa apartmanima. Teren se prodaje kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 724,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaje se prekrasna samostojeća kamena kuća od 226m2 , kombinacija modernog i autohtonog Kuća se nalazi na parceli od 724 m2 i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica ,kupaona i kotlovnica.. Na katu su smještene dvije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 129.999 €, 914,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GABONJIN Građevinsko zemljište 914 m, s prilazom i infrastrukturom u blizini, idealno za dvije kuće ili kuće za odmor Prodaje se građevinsko zemljište površine 914 m na otoku Krku, u mirnom mjestu Gabonjin. Zemljište se sastoji od dvije čestice, s urednim vlasništvom 1/1.....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 269.000 €, 863,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za obiteljsku kuću s bazenom i pomoćnim objektom Prodaje se građevinsko zemljište površine 863,99m2. Projekt za izgradnju samostojeće kuće E s bazenom dvorištem i pomoćnim objektom koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 117.450 €, 810,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

KRAS - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRILIKA! U centralom djelu otoka Krka, mjestu u kojem se nalazi impozantan broj vila s bazenom u ponudi imamo građevinsko zeljište. Građevinsko zemljište, sva infrastruktura do terena, prilaz s javnog puta, idealno z avillu s bazenom. Udaljenost od mora:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 650,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, prodaja građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 650 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u prizemlju, a na katu....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 250.000 €, 2207,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam zemljište na otoku Krku, predjelu Kras. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 099 8555 399 (Hrvoje). Prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 1181 m² zajedno s dodatnih 1026 m2 poljoprivrednog zemljišta. Projektna dokumentacija vile....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 160.000 €, 978,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je građevinsko zemljište na mirnoj ruralnoj poziciji. Zemljište obuhvaća 978 m2, a moguće je graditi jednu samostojeću ili dvojnu kuću s bazenom za vlastito korištenje ili za najam. Nalazi se u blizini asfaltnog puta, pravilnog je....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 160.000 €, 550,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s idejnim projektom za gradnju dvoojne obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 530 m2. Kuća stambene površine 145 m2 sastoji se od stepeništa, kuhinje, dnevnog boravka, blagavaone i WC u....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 165.000 €, 996,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - na prodaju je građevinsko zemljište na mirnoj ruralnoj poziciji. Zemljište obuhvaća 996 m2, a moguće je graditi jednu samostojeću ili dvojnu kuću s bazenom za vlastito korištenje ili za najam. Nalazi se u blizini asfaltnog puta, pravilnog je....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 792,00 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2023.,

www.indomio.hr

Kuća na otoku Krku, u mjestu Čižići, predstavlja pravu oazu luksuza i udobnosti. Ova nekretnina ima impresivne karakteristike koje je čine jedinstvenom i poželjnom. Sastoji se od tri odvojena stana, što je izvrsno za obitelji koje traže privatnost ili kao prilika za iznajmljivanje....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 358.000 €, 989,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - građevinsko zemljište s projektom za dvojnu obiteljsku kuću s bazenom. Prodaje se građevinsko zemljište površine 989,80m2. Projekt za izgradnju dvojne kuće C svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 106.000 €, 914,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj prodaji predstavlja građevinsko zemljište površine 914 m² smješteno u mirnom i atraktivnom naselju Gabonjin, Općina Dobrinj, na otoku Krku. Zemljište se nalazi u blizini glavne ceste, ima vlastiti pristupni put te se u blizini parcele....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 524,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na udaljenosti od 110m od mora i plaže smještena je ova samostojeća kuća veličine 524m2 okružena s 1411m2 velikom okućnicom. Na uređenoj i ograđenoj okućnici s mnoštvom cvijeća i drugog raslinja dominira bazen sa sunčalištem. Sama kuća apartmanskog je tipa s ukupno 10 soba i zajedničkom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 176.000 €, 741,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, građevinsko zemljište s idejnim projektom uz potrebnu infrastrukturu! Građevinsko zemljište sa prilaznim putem se nalazi u okolici Dobrinja na mirnoj lokaciji. Parcela ima površinu od 741m2 te je omeđena suhozidom i nudi sve što je potrebno za izgradnju vile s bazenom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 230.000 €, 2030,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, Građevinsko zemljište u mjestu Kras, centar mjesta, površine 2030 m2, odlične izgradivosti ( 3 etaže i moguće više stambenih jedinica!), pogodno za kuće sa bazenom ili kuće u nizu ( moguće 6-9 kućica) ili 2- 3 samostojeće kuće.! Grad Krk 10 min, aerodrom Rijeka 20 min udaljenosti,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 145.000 €, 510,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Šilo, šira okolica, prodaja atraktivnog građevinskog zemljišta s glavnim projektom za gradnju obiteljske kuće s bazenom. Građevinsko zemljište površine 510 m2. Sva potrebna infrastruktura voda, struja i asfaltni put nalazi se u neposrednoj blizini zemljišta. Na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.600.000 €, 790,00 m2 cca 2030 €/m2